1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сајт за мода..

Дискусија во 'Канта' започната од Taylor, 16 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Taylor

  Taylor Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2010
  Пораки:
  22
  Допаѓања:
  2
  Здраво :)

  Пред окулу 1 месец открив еден сајт, во кој пролично се е за модата.. Се зачленив таму, ама работата не ми оди баш најдобро... :D И мислам дека сум единствена Македонка на сајтот.. Па, да ве прашам, дали некоја од вас е зачленета таму??

  Сајтот е polyvore.com .. И баш е интересен за сите љубители на модата :)
   
 2. lackygirl

  lackygirl Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2010
  Пораки:
  4.083
  Допаѓања:
  15.389
  Пол:
  Женски
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.036
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.