Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свадбата на Snow-Queen

Дискусија во 'Канта' започната од Petunia-Queen, 4 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  315
  Знам дека темава одма ќе оди во канта, ама сепак направив по желба на невестата! :rofl: :rofl: :rofl:
  Повелете со прашањата:
   
  На Snow-Queen и feminium им се допаѓа ова.
 2. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.099
  Пол:
  Женски
  Дали вие тоа сте барем малку нормални бре луѓе |( ?
   
  На gothchick и duffi им се допаѓа ова.
 3. feminium

  feminium Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 август 2012
  Пораки:
  1.709
  Допаѓања:
  1.738
  зошто да не бе, сите барем малку не интересира свадбата на Сноу :^) :tmi:
  Еве сноу јас чекам слика од малата невестичка и младоженец што си ги имала :D
  Баш е добра темава, мислам и дека сноу си го заслужува вниманието, така да глас ЗА темава да остане и глас ПРОТИВ темата да оди во канта :)
   
 4. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  270
  Леле Боже поможи.......
  :worried:SSS
   
 5. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.750
  женска љубопитност :)
   
 6. thinkerbell

  thinkerbell Популарен член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2010
  Пораки:
  1.834
  Допаѓања:
  11.099
  Пол:
  Женски
  E добро де, си има соодветни теми за деталите.
  Нека има среќен брак, од срце и посакувам, ама дефинитивно не заслужува тоа посебна тема.
   
  На duffi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.302
  Допаѓања:
  17.201
  Пол:
  Женски
  Па Сноу почна да си постира слики во соодветни теми, почна да одговара на прашања во соодветни теми нормално како и сите невести на форумов.
  Не знам што правите драма од ова, мислам дека и Сноу го кажа тоа на шега, зар да отвараме тема за секоја невеста посебно?
  Треба сите невести да се почитуваат и да бидат еднакви на форумов, никоја не е подобра од другата и веќе постојат доволно теми за сите невести.
   
  На Snow-Queen и duffi им се допаѓа ова.
 8. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.496
  A шо мислите бе вие, Сноу туку така ќе открива детали, ај нека ви текне Ким на Peoplе магазинот колку им бараше за слики само, ај размислете...
   
  На feminium му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Petunia-Queen

  Petunia-Queen Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2013
  Пораки:
  212
  Допаѓања:
  315
  Нека ја стават темата во канта, бидејќи не видов дека почнала да постира слики во другите теми!

  Се извинувам!
   
 10. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  15.003
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl:
  Хахахахахах незнам што да речам....навистина тоа беше на шега кажано :)
  :lol: Неможам да дојдам при себе од смеење :D
   
  На krEM4Eto му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.