Свежа коса, дури и неколку денови после флизер

Дискусија во 'Канта' започната од Prince-Charming, 30 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Prince-Charming

  Prince-Charming Активен член

  Се зачлени на:
  30 април 2012
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сплеска, масна, млитава така ми изгледа косата вториот ден после флизер. Помагајте!!!
  Како вие ја негувате вашата коса ??? :emo:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.