Светско 2018 - Фудбал

Дискусија во 'Канта' започната од Masterf, 14 јуни 2018.

?

Кој ќе биде нов фудбалски владетел?

Анкетата е затворена на 14 јули 2018.
 1. Бразил

  1 глас(а)
  100,0%
 2. Аргентина

  0 глас(а)
  0,0%
 3. Германија

  0 глас(а)
  0,0%
 4. Шпанија

  0 глас(а)
  0,0%
 5. Франција

  0 глас(а)
  0,0%
 6. Англија

  0 глас(а)
  0,0%
 7. Останата репрезентација

  0 глас(а)
  0,0%
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Па накратко, за сите што го пратат Мундијалов, како сте задоволни од првиов натпревар, отварањето и почетната атмосвера на трибините? Кој сакате да биде нов фудбалски владетел?

  Јас сакам да биде јужноамеричка репрезентација, малку за промена од претходниве три светски.

  Пс: Знаеш дека си на женски форум кога нема секција Спорт:D.
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  18.986
  Допаѓања:
  47.943
  Пол:
  Женски
  Има секција спорт, а некој треба и да побара пред да претпостави дека само поради тоа што е женски форум нема интерес за спорт. ;)
  https://forum.femina.mk/forums/Спорт.67/
  Повели и линк до темата, можеш да се приклучиш во дискусијата. :)
  https://forum.femina.mk/threads/Светско-првенство-фудбал-2018.29031/page-3#post-3971817
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.