1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сврши на петинг....

Дискусија во 'Секс' започната од MyMar, 9 октомври 2010.

 1. MyMar

  MyMar Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  Девојки имам еден проблем...бев излезена со едно момче со кое се знаеме цела година,а имаме излезено еднаш.Тој има 25 а јас 18.На вториот состанок нормално кога излеговме јас се имав дотерано,имав едно кратко фустанче.Кога влегов кај него у кола,он почна да се зеза знае ли мајка ти како излегуваш,се смеевме,нешто бош муабети и ме праша кај да идеме.Јас му реков не знам кај сака тој.Тој предложи да гледаме филм.Отидовме кај него дома,почнавме да гледаме филм и завршивме на неговиот кревет.Немавме никакви односи и плус бидејќи сум невина тешко ми беше да се опуштам.Почнавме со галење,бакнување,па бакнувањето продолжи по цела горна половина на моето тело.Стигнавме до степен да бидам само по гаќички (за кои искоментира дека биле премногу секси) и по фустанче без прслук одоздола.Ме натера (не со сила,по долго убедување) да го допрам на неговиот полов орган.По некое време,сврши,и јас цела се блокирав бидејќи ова прв ми се случува.Се чувствував како некоја курва :?: Тој тоа го забележа,и почна да ми кажува дека не му се случило да сврши на петинг од 8 одд. ,дека тоа било за него минуска и дека нема потреба да се срамам од тие работи,дека треба да почнам да се откривам на таа тема и дека свршил бидејќи сум го возбудила,дека не требало да дозволи тоа да се случи да сврши.Кога го прашав зашто не прекина кога нејќел да сврши,ми кажа дека му било мн убаво.Откако си отидов цело време ми зборуваше да не се срамам дека нема потреба од тоа,нормална појава било,ме прашуваше дали ми било убаво. (мене убаво ми беше бидејќи цело време бев со него...мислам дека го засакав уште по првиот состанок). Кога легнав,не можев да спијам,цело време ми се вртеа слики,муабетите и се прашував што направив. Многу сум збунета,не знам што мисли тој за мене.Не сакам да има погрешно мислење и дали тоа што направив да сврши на петинг е плуска за мене... Девојки кажете ми нешто барем малку да ми олесни,се чувствувам некако крива и како да имам голем камен :sweat: .........
   
 2. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.331
  Па добро де, нормално е. Си го запалила премногу и биднало. Што ти е тука незгодно и срам. Ке се опуштиш со тек на време, без гајле, а и на вториот состанок си отишла кај него дома. Да гледате филм???? без допири и бакнување...убаво ти било со него па така си решила.
  Ке си процениш самата дали е тој вистинскиот за да легнеш со него а за да те легне тој тебе ке прави 300 чуда само да те придобие. Па и ти ке уживаш и свршиш на петинг...ееее така одат тие сериозни работи ;)
  Нема потреба да се чувствуваш како курва а и зошто??? Сега си само малку повеќе збунета од тоа што биднало и ништо повеќе.
  Уживај во љубовта и младоста
   
 3. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Девојко не се оптоварувај со глупости. :) Не си повеќе дете па ќе си кажуваме вицеви кога сме со машки. Имаш доволно години, и нема потреба да мислиш дека си курва бе, без врска.
  Тоа се нормални работи помеѓу маж и жена, и верувај дека нема никакво лошо мислење за тебе, зошто би имал? Сите тоа го правиме. :) Опушти се и следен пат ке ти биде поубаво.
  Аха, и да, љубов не е туку си занесена само. Пробај да не леташ дека си заљубена, бидејќи може да се разочараш на крај. Излегувајте си онака, не сфаќај многу сериозно.
   
  На ebola, LadyLibra и Magnolija им се допаѓа ова.
 4. XXX666

  XXX666 Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  35
  ^^^

  Паметен тој некој, штом те прашал дали знае мајка ти,како си се облекла :) И по ова што го прочитав, си имала среќа што свршил на предигра, зашто ако си отишла до крај...Ееее дури тогаш ќе ти се вртеле слики и заспана и будна... И не се ставај во филм дека го сакаш, бидејќи по зборовите твои гледам дека си опседната со него, те преокупирал...Каква љубов.. :D Иако и тој млад, читам 25 години, ама лукав, сака младо мевце како и сите..Девојче не си прави компликации и бегај од тој, дури не ти навлекол беља на глава.
   
  На Elinora, biGirl, MonnaSi и 3 други им се допаѓа ова.
 5. MyMar

  MyMar Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  нема врска,не му беше смислата да оди до крај...а и да дојдеше до тоа јас ќе бев таа што немаше да дозволи да дојде до тоа...не е тип што би направил нешто со сила...
   
 6. moonlight-girl.55

  moonlight-girl.55 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2010
  Пораки:
  1.491
  Допаѓања:
  2.669
  ^^
  Арно ти кажа XXX666 ...... Се сложувам со неговото мислење. И јас имам 18 год и знам дека колку и да ми се допаѓа некој од 25 години во никој случај не би правела ама апсолутно ништо со него, од проста причина што ретко кај него да се појави љубов .... Сака само да те легне, ништо друго. Најди си некој помлад, а овој батали го.
   
 7. elygj

  elygj Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  68
  Јас не гледам ништо чудно во оваа ситуација ниту пак нешто што е за срамење.Нема зошто да се чувствуваш како курва.
  Е сега за тоа дали сакал само да те легне....па отприлика си можела да претпоставиш дека сигурно нема да сака само да гледате филм цела вечер.Така да дефинирај ги своите чувства и односот со него и почни нормално да ги прфаќаш ваквите ситуации,мислам дека си доволно возрасна ;)
   
  На MyMar му/ѝ се допаѓа ова.
 8. XXX666

  XXX666 Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  35
  :rofl: Он си знае најубаво што му била смислата, кога те однел кај него дома, наводно филм да гледате :rofl: Не е можда тип што ќе те натерал со сила, али да издржел уште малку да не сврши, ќе си му го примела и тоа убаво. Немој да бидеш наивна...Имам илјадници девојки легнато и ги знам многу добро ваквите ситуации ;)
   
 9. MyMar

  MyMar Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  :D епа добро ко така....јбг беше што беше,помина...назад нема...
   
 10. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Не се занесувај за нешто посериозно, али онака да си уживкате можеш. ;)
   
  На Elena69221 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. XXX666

  XXX666 Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  35
  Само уште нешто да ти напоменам-он нема сега да престане да те бара дури не те изгостира убаво,нема да се откаже од тебе,па макар и ѕвезди и планети да ти симне..Затоа немој да се залеташ ако ти стигне на врата speed delivery со огромен букет со црвени рози :rofl: ;)
   
  На MarchelineAmaru, Sunshine88, Bozica1980 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  6.552
  Допаѓања:
  250.010
  Пол:
  Женски
  Како што ти напишаа повеќето од форумџиите нема ништо страшно што свршил дечкото, само мене ме збунува тоа кај си тргнала толку да брзаш...на второто излегување-прошетајте, одете на кафе, дружба со пријателите а не дома кај него. Не викам дека е тоа лошо ама веќе кога одиш кај него дома треба да бидеш спремна на вакви ситуации. Сепак тој има 25 години не е дете а не си ни ти.

  Поздрав и пополека со врскава :*
   
  На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Па нормално е при петинг да сврши, дека го сакаш, или дека си заљубена не си,па како можеш да бидеш заљубена во некој што го имаш видено 2 пати...да занес може, допаѓање и желба за пак да бидеш со него. внимавај, зошто верувам дека во брзо време ќе посака и секс. многу се нервирам кога се е толку да не речам нападно, не можат да причекаат, не дека не ми е убаво и мене, но стоп ало.....не ме ни знаеш доволно за да можеш толку да се опуштиш. А ако сакаш да избегнеш секс, следен пат нема филмче оова она.. верувај многу гледаат машкиве на тоа, особено постарите, ако сака да е со тебе за сериозно, ова може и да му е само проверка за тоа каква си. Верувај има и такви. А за тоа дека е постар, и да се тргнеш, не се согласувам, па и ја иам 22 а се гледам со тип кој има 28...едино што ќе ти кажам е да си бидеш малце со резерва, премногу е рано да го оцениш некој каков е. Само пази се себе си.
   
 14. KuklickaSk

  KuklickaSk Форумски идол

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  5.873
  Допаѓања:
  22.986
  немора по дифолт да значи дека сака да ја искористи, и дека ке ја остави откако ке го добие тоа што го сака. Не се сите идиоти, и немаат сите *легнато ИЛЈАДНИЦИ* па да постапуваат исто со секоја девојка. Гледам, сите тука на форумов сме оставени после првиот секс.

  пс. тоа што се случило МајМар е најнормално. Не си мала, и не се замарај со тоа што ке мисли он, туку пробај да се опуштиш и ти да уживаш во моментите со него, зошто ако си опседната дали ке те остави или не, не правиш ништо.
   
 15. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  не се согласувам со ова... баш со дечко ми сме добра разлика во години па еве година дена супер ни е заедно, и во ниту еден поглед не се осеќам искористено! јас баш би рекла дека помладите, неизнаживеани, попрво би те искористиле, него ли некој созреан и зрел човек, кој поминал и видел многу :)
   
 16. srculka

  srculka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 јули 2010
  Пораки:
  582
  Допаѓања:
  170
  Не мора по годините да се отценува колку некој е созреан.Мене баш оние постарите кои сакаат младо мевце ми се за грев.А за да легнам со некого треба убаво да го познавам и да бидам свесна со каков тип на човек сум фатила работа,а и тој да ме познава.Не би сакала да му оставам впечаток на лесна девојка.Така тој никогаш не би ме загледал за нешто посериозно кога и сама сум му дала впечаток дека може да ме користи.Сепак ова е мое мислење.
   
 17. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  не се согласувам баш.... :) ок, свакам сите си држиме до принципи, си имаме свои критериуми кога станува збор за дечко, врска, секс, итн...но, според мене, нема врска тоа правило- на колку време ке му дадеш на некој... тој некој ако сака врска со тебе, те цени и поштува, пак ке си го задржи убавото мислење за тебе.. а ако си му само за тоа тогаш е веќе друго! и не е се само за младото мевце, верувај ми, за жал дечко ми сексот го става на последно место на листа :| и да не бидам офф да и кажам на девојката што го пишала ова- немој многу да се секираш, ни да осекаш вина, зашто си доволно зрела, и ти работат хормноните :) не си направила ништо лошо за да се каеш, ете се поклопиле работите, и биднало... нема зашто да се осекаш лошо :)
   
 18. XXX666

  XXX666 Нов член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  34
  Допаѓања:
  35
  My mar

  Ќе бидеме ли во тек со твојава приказна? Ме интересира како ќе се одвиваат работите меѓу вас, секако ако сакаш ТИ да не информираш.. ;) Ако сум погрешил со проценката на типов твој, глава ќе си сечам со моторна пила.... ;)
   
 19. MyMar

  MyMar Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  4
  Епа вака...помина некое време,не ми пишуваше,ниту ми се јавуваше...морам да кажам дека искрено после тоа што XXX666 го пиша на почетокот,седнав и размислив дека стварно не би можело некој 25 годишен да се замара со девојче на мои години и дека јас не го сакам,дека едноставно ме придобил со неговите ситници као џентлмен и фин дечко,бидејќи не ми се имаше случено такво нешто досега од машко што сум била со него...му пишав пораче како си,зашо мислев дека кај мене има некаква грешка,што тој повеќе не ми се јавува и не ми пишува,ми врати на таа порака,но не и на двете пораки што му ги пратив наредните две недели.После ова решив воопшто да не го барам,па и на крај краева не е единствен,и не го имав побарано недела и пол...сега во неделата ми пиша порака на фб демек кај сум ме снемало и јас му титнав и тој ми се јави се слушнавме,не напињаше за кога ќе дојдам ск кај него како минатиот пат,само јас,ете ми се испушти,му кажав дека ќе идам ск на утакмица нареднава недела и му реков ако е слободен да се видиме и тој ми рече добро барај ме и тоа беше..... :?:
   
 20. Scarlet88

  Scarlet88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  753
  Допаѓања:
  328
  Ете самата си се увери во резултатот! АКо му беше за озбилно ќе те бараше секој ден! Ама типот сакал нешто друго!...