1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сврши на петинг....

Дискусија во 'Секс' започната од MyMar, 9 октомври 2010.

  1. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Да бев јас на местото на момчето ,ќе постапев исто како него.
    Чекајте бе ,па тие немале доволно простор да се запознаат ,втор дејт а оваа му се ставила на послужавник ,па после ќе морализира као невина била ,немало да му се даде и не знам што !
    И што ако била невина кога во очите на ТОЈ човек таа се претставила како цура која може да ја има кога ќе посака.

    За на крај таа него да го моли да се видат. :^)
     
    На Antonija123 му/ѝ се допаѓа ова.
  2. Antonija123

    Antonija123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    73
    ^

    Па да, во право си. Хименот не им е скинат па таквите можат и да се драпаат со секого по автомобили па пак ќе бидат секогаш нели најневини од сите :wasntme:
    |( Убаво ќе е од ова да извлекла поука некаква само знаејќи за вакви слични ситуации, се сомневам
    |(
     
    На MarchelineAmaru му/ѝ се допаѓа ова.
  3. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Жалосно ,но вистинито.
    Нам ни останува сомнежот дали ќе почни да се држи до своето достоинство ,ама изгледа таа само се сомнева да не не и се јавил поради разликата во годините ,не нешто друго...


    Сешто!
     
    На Antonija123 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. S-girl

    S-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 август 2012
    Пораки:
    49
    Допаѓања:
    38


    се сложувам со вас 1000%
     
  5. K-pozitiv

    K-pozitiv Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 август 2013
    Пораки:
    462
    Допаѓања:
    143
    :up: the same thinking
     
  6. Strumka22

    Strumka22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2013
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    2.442
    Пол:
    Женски
    Прво незнам зошто го осудувате девојчето затоа што била облечена во секси долна облека а не мислела да има секс. Прво убава (секси) долна облека се облекува за да прво себе си изгледаш привлечно кога ќе се погледеш во огледало, па тек потоа на другите. Значи немора да е ку*ва или да очекува секс ако носи таква долна облека. а тоа што рече била провокативно обечена не значи дека била гола, туку дека носела катко здолниште па она го опиша како провокативно што е релативна работа. За некого може да биде провокативно и фармерки и сукна до земја.....
    2. Јас би ја пофалила девојката која имала 18 години а се задржала само на петинг, што е за пофалба знаејки дека денешнава младина се е*е уште од 15. Ми смета иринијата која ја кажа една од вас која од прилика одеше вака: Демек се драпала по коли а потоа пак била невина, не е тоа драпање туку галење, и секое живо суштество има потреба од тоа. Камо среќа да сите млади го следат нејзиниот пример да имаат само петинг. Петингот е здрав и пожелен и преку него може исто така да се доживее оргазам а притоа да се зачува невиноста. Зачувувањето на невноста не е само поради тоа ете да се фалиш дека си невина туку се штитиш од разни полови болести и несакана бременост. Младиве имаат толку можности да доживеат оргазам што не ми е јасно зошто брзаат да имаат секс. И за крај немало потреба за толку драматургија заради тоа што дечкото свршил, бидејки е тоа нормална работа се напалил дечкото галејки ја и се десило да сврши.
     
    На srcence1607 и trtla им се допаѓа ова.
  7. trtla

    trtla Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 мај 2010
    Пораки:
    102
    Допаѓања:
    71
    Што има недостоинствено што девојката се галела со дечкото...не ми е јасно! ,,драпање по коли,, звучи некако ниско,невкусно и на крајот вулгарно и премногу збори за вас кои го спомнавте...јас сега имам престава дека сте вие помалку достоинствени со речникот , отколку девојчето кое не е искусно и кое не се чусвтвува убаво само заради тоа што се галела со дечко и не гледам што е страшно тука ..Ко што спомна девојката над мене веќе добар дел почнува од 16 години да спијат и да мењаат партнери ко чорапи без око да им трепне !!