1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свршување : внатре или надвор ?

Дискусија во 'Канта' започната од Ledena, 23 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ledena

  Ledena Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2010
  Пораки:
  23
  Допаѓања:
  1
  Девојки отворив вака посебна тема за ова зошто итно ми е потребна информација . Пред некое време имавме со дечко ми односи за прв пат.Но, тој на крајот не се тргна од мене,користиме кондом , но не се трга од мене(така свршува). Ме интересира дали има причина да се плашам од тоа или пак не. И дали може на тој начин да дојде до пукање на кондомот.. Ве молам што можете најбрзо пишете ми одговор ... фала однапред

  [mod-dupla:8m8p4bm2][/mod-dupla:8m8p4bm2]

  seks/ejakulacija-vnatre-ili-nadvor-t3180/?hilit
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.