1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свршување заедно

Дискусија во 'Канта' започната од petrovalide, 4 август 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. petrovalide

    petrovalide Нов член

    Се зачлени на:
    20 јули 2014
    Пораки:
    4
    Допаѓања:
    1
    Ајдееее девојки кажете, какво е чувството да свршите заедно со партнерот ? :$ :$
     
  2. 1209

    1209 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2010
    Пораки:
    4.087
    Допаѓања:
    30.170
    Пол:
    Женски
    Многу сензационално :^)
     
  3. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    20.103
    Допаѓања:
    56.277
    Пол:
    Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.