Свршување на лице

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly_mk, 9 август 2017.

 1. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Нигде го нема искажано своето мислење, туку со гадење проба фа го дискутира моето.
  Да го кажеше јасно немаше да му реплицирам.
   
  На dragoneelz и piksooki им се допаѓа ова.
 2. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  2.050
  Пол:
  Женски
  Мене не ми пречии воопшто, само се нервирам кога ќе отиде на косата, but nevermind. :wasntme:
   
  На Joanna_, sagittarius989, Роберт 7 и 2 други им се допаѓа ова.
 3. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Pa normalno deka prasav dali ti e fetish so gadenje, kako poinaku bi prasal nesto so ni na kraj pamet ne bi go napravil? A to so ti e tebe fetish si e tvoe ;)
   
 4. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.605
  Допаѓања:
  46.384
  Пол:
  Машки
  А кога ќе свршиш на девојката на фаца нејзе не и е гадно а, или кој ја прашува што она сака
   
  На lovestoneddd, ane.bella, Oxymoron и 3 други им се допаѓа ова.
 5. Davidmfo

  Davidmfo Активен член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  47
  Пол:
  Машки
  Svrsvanje v usta i lapanje, lizenje sperma od na surat e edno a svrsvanje na lice e sosem treto, ako mu e gadno na nekoja sigurno nema da te ostavi to da go naprajs, a i od kaj znajs ti deka jas i svrsvam na lice?
   
 6. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Машки
  Ако ни на крај памет не би ги направил, немаше ни да прашаш ама пуста радозналост, па те копка да се споредиш со шо другит праат, а ти не.
  А тоа дека си е мој фетиш, како што кажа, исто ми дава за право и да не го дискутирам со луѓе кои се гадат од помислата на самиот чин. Чим ти е гадно, не го прај, не ни прашувај, пошто ќе се задлабочиш, па ќе те почне да те копка како би било да го направиш.
   
  На Snowflake97 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.964
  Допаѓања:
  23.128
  Пол:
  Женски
  Ај во коса. А во очи да ти отиде? :rofl:
   
  На anggell му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Девојки, дали имате фантазирано за bukkake? Односно 3-4 дечки да ви свршуваат на фаца?
   
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.837
  ти имаш фантазирано 3-4ца да ти свршат на фаца?
   
  На lovestoneddd, Bitter-Sweet, VoodooGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Не.
   
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.837
  а да си еден од 3-4рицата?
   
  На Bitter-Sweet и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 12. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Не. Ако сакаш одговори си на прашањето ако не немораш, не разбирам зошто на прашање одговараш со прашање.
   
  На dragoneelz, Kimberly11, Stark и 2 други им се допаѓа ова.
 13. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  639
  Допаѓања:
  2.050
  Пол:
  Женски
  Хаха, ауу не си замижувам јас. :rofl:
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.837
  Оти сум магаре :D

  Сум фантазирала, да.
  Ама во живо да е, ќе повратам на лице-место
   
  На Masterf му/ѝ се допаѓа ова.
 15. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  Дечко многу порно гледаш.
  Инаку не, не сакам да ми свршуваат на фаца ни еден ни 3-4.
   
  На LaGuapa, lovestoneddd и WildMk им се допаѓа ова.
 16. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  А жена ти да ти свршува на фаца сакаш?
   
  На WildMk и Snowflake97 им се допаѓа ова.
 17. Rebecca_R

  Rebecca_R Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2016
  Пораки:
  2.453
  Допаѓања:
  54.049
  Пол:
  Женски
  Како бе само 3-4, барем дупло повеќе нека има, не ке се запотувам за малку... |(
   
  На LaGuapa, Tajnaotrovna, Kate Rina 93 и 4 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.837
  ууу секссииии :inlove:
   
  На Medenomoe, dragoneelz и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 19. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Лабаво, ако не сакаш во ред, немора анализи да правиш дали и колку некој нешто прави.
   
 20. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.105
  Пол:
  Женски
  Добро бе ги читам коментариве погоре и нигде не се најде маж да пише: "да обожавам жена ми да ми седне на лице и да ми сврши".
  Или ова темава само за машки оргазам се однесува?
   
  На elenaeli22, Роберт 7, Ena05 и 6 други им се допаѓа ова.