Свршување на лице

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly_mk, 9 август 2017.

 1. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.732
  Пол:
  Машки
  Обожавам жена ми да ми седне на фаца и да ми сврши:inlove:
   
  На anelchylola, sj *O*, Vladek и 7 други им се допаѓа ова.
 2. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки
  Аии ме погоди. Јас го сакам тоа.. нека заврши она на тој начин па за мене после лесно е :)
   
  На Vladek, jasbi и WildMk им се допаѓа ова.
 3. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Така де :rofl::rofl::rofl:
   
  На WildMk и Rebecca_R им се допаѓа ова.
 4. diskreten32

  diskreten32 Популарен член

  Се зачлени на:
  15 август 2013
  Пораки:
  462
  Допаѓања:
  2.839
  Пол:
  Машки
  Ova so maskite tuka mu doaga kako izrekata mi se iska ama ne mi se stiska :D
   
  На Herrera, WildMk и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 5. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Јас мислам дека изразот "свршување на лице" недвосмислено кај поголем број лица сугерира на машки оргазам врз женска фаца.
   
 6. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Јас мислам дека 90% од маживе на форумов тука го имаат истово твое мислење за жал.
   
  На sj *O*, Oxymoron, Brinetka и 3 други им се допаѓа ова.
 7. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  :makeup::makeup::makeup:
   
  На Vladek и WildMk им се допаѓа ова.
 8. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.732
  Пол:
  Машки
  Упс,неам жена...:|
   
  На sj *O*, Animali, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 9. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Ќе средиме работа, нема гајле. :lol::lol:
   
  На sj *O*, jasbi, WildMk и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 10. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Па би рекол исти процент е и кај девојкиве. Но не би одел со проценти, ако си смртно заинтересирана направи анкета па ќе добиеме по репрезентативни податоци.
   
 11. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  2.039
  Допаѓања:
  4.126
  Пол:
  Женски
  Мене не возбудува повеке свршување на гради... На лице никогаш немам пробано бидејки имам осетливо лице а и не ме пале тоа многу :D
   
  На sj *O*, vivien26, SugarHoney и 4 други им се допаѓа ова.
 12. hunter26

  hunter26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2015
  Пораки:
  97
  Допаѓања:
  203
  Пол:
  Машки
  Во една друга тема имав напишано дека следна замислена фантазија која планирам да ја реализирам ми е да ја испрскам по лице и уста и ведна потоа страствено да се лапаме хехе
  И секако немам ништо против таа да ми седне или сврши на лице... мора обостран компромис да има :)
   
  На Tajnaotrovna, VoodooGirl, jasbi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. Poyraz Karayel

  Poyraz Karayel Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2018
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  338
  Пол:
  Машки
  па не е лошо некоја газлеста да ми седне на фаца... 8)

  за свршување на лице само со согласност на партнерката...
   
  На sj *O*, Tajnaotrovna и WildMk им се допаѓа ова.
 14. NarCis@

  NarCis@ Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2018
  Пораки:
  3.393
  Допаѓања:
  70.749
  Пол:
  Женски
  Па ќе имаше за малку, ама кога ќе ѝ дадам да го прочита ова, нема да имаш ]:)
   
  На LaGuapa, Animali, Tajnaotrovna и 4 други им се допаѓа ова.
 15. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.732
  Пол:
  Машки
  Ти мирна, да не вадам прљав веш и јас]:)
   
  На WildMk, Animali, Tajnaotrovna и 2 други им се допаѓа ова.
 16. Cooper MK

  Cooper MK Активен член

  Се зачлени на:
  7 јуни 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  10
  Пол:
  Машки
  Жена ми го обожава ова пошто имам голем нос..
  Ама додека свршува морам да дишам на уста.
   
  Последна измена: 1 јули 2019
  На sj *O*, LaGuapa, WildMk и 2 други им се допаѓа ова.
 17. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Убаво и викав јас на другарка ми, најди си маж со голем нос. :rofl:
   
  На sj *O*, candy.cane, Animali и 4 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.952
  Мари! Не мора голем нос.
  Натни му дилдо на фаца, и терај :makeup:

  :D
   
  На sj *O*, Animali, jasbi и 2 други им се допаѓа ова.
 19. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.106
  Пол:
  Женски
  Знаеш дека ти е паметна идеава? :o
  Ама само со дилдо ќе си останам изгледа. :D
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.952
  Заборај шо праеше и тргнуваш од фацата, се преместуваш на маса и си тераш најнормално :rofl:
  Нека се чуди кај му/и' појде вагината што ја лижеше :rofl:
   
  На Animali, jasbi и VoodooGirl им се допаѓа ова.