1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Свршување на стомак?

Дискусија во 'Канта' започната од Quenn, 24 септември 2019.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quenn

  Quenn Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Здраво!
  Сакам да прашам дали свршување на стомакот или од голтањето сперма можи да се забремени? Дали то воопшто е логично?
   
 2. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.419
  Колку години имаш? Ако си под 15 веќе си бремена, ти расте хамбургер во стомак.
  Ако си веган краставица. :worried:
   
  На senza.parole, John Snow и Bozica1980 им се допаѓа ова.
 3. John Snow

  John Snow Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  4.856
  Допаѓања:
  52.660
  Пол:
  Машки
  То воопшто не е логично.
   
  На Quenn му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  5.272
  Допаѓања:
  230.406
  Пол:
  Женски
  ^Кај треба за авокадо?! Најскапо е 8-|
   
 5. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  3.545
  Допаѓања:
  19.419
  Задниот отвор горниот нерв. :wasntme:
   
  На Bozica1980 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.