1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Св. Валентин

Дискусија во 'Канта' започната од Honey16, 9 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Honey16

  Honey16 Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2012
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Денот на заљубените.. Кои се вашите ставови, мислења?
  Што очекувате од вашиот партнер и дали мислите дека некои го преувеличуваат овој ден? :inlove:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.152
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.