1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Св.Никола

Дискусија во 'Канта' започната од Crazy ball, 8 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Crazy ball

  Crazy ball Нов член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Ако може некој состав на оваа тема?
   
 2. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  8.263
  Допаѓања:
  34.539
  Пол:
  Женски
  Малку ви е темата состави, па мора и нови теми да отварате.
  Земете сами снајдете се, не само на готово од други да чекате, а вие да си седите по форуми и на facebook.
   
  На buba4e89 и kjukli им се допаѓа ова.
 3. Crazy ball

  Crazy ball Нов член

  Се зачлени на:
  8 декември 2015
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  cresa-jagoda не осудувај веднаш јас насекаде пребарав, но нема. :shake: Затоа отворив нова тема! :D
   
 4. butterfly*

  butterfly* Популарен член

  Се зачлени на:
  3 јуни 2015
  Пораки:
  1.562
  Допаѓања:
  1.908
  Пол:
  Женски
  Zasto sama ne se potrudis?
   
  На cresa-jagoda, kjukli и Аliсe им се допаѓа ова.
 5. MiloMalo

  MiloMalo Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2011
  Пораки:
  891
  Допаѓања:
  2.916
  Пол:
  Женски
  На cresa-jagoda и Аliсe им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.