1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Себореа

Дискусија во 'Канта' започната од moni24, 13 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. moni24

  moni24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  121
  Драво девојки :) Имам проблем со козата на лицето имам Себореа :( Бев многу нафрлана на лицето како крастава многу ме чешаше и печеше,бев на кожен лекар ми дадоја маст 70 ден.(лекот безпари) и докторот ми рече дека ке ми се повлече за три дена , неверував затоа што стварно бев уплав да добие тој што ке ме види :| .Се мачкав и навистина за 3 дена лицево ми беше стакло никогаш до тогаш сум немала толку чисто , меко и сјајно, но од тогаш помина година и повторно ми се појавува и ке се намачкам тога за тога ке ми пројде и за две недели пак ке ми се појави :( .Се консултирав и со други кож.лек. но истото :(
  Дали има некој од вас вакво нешто и да ми дадете совет помош ве молам :(
  П.Ѕ.Ако веке постои темава се извинувам слободно заклучувајте :) поззз
   
 2. moni24

  moni24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 април 2011
  Пораки:
  189
  Допаѓања:
  121
  Ја најдов темава може да се заклучи
  Се извинувам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.