1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сега ме гледаш (now you see me)

Дискусија во 'Канта' започната од paleska3, 3 декември 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. paleska3

  paleska3 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 март 2013
  Пораки:
  1.204
  Допаѓања:
  3.156
  Дали некој го има гледано филмов? Што мислите за неговиот крај?Мене ми беше премногу интересн мислам дека два саата ми поминаа за час.Доста интересен е и завршетокот па затоа сакам да коментираме што мислите вие зошто така заврши?
   
 2. tane92

  tane92 Нов член

  Се зачлени на:
  2 декември 2013
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  0
  E jas ne te gledam dusho
   
 3. Barca-Gril

  Barca-Gril Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2013
  Пораки:
  874
  Допаѓања:
  927
  Пол:
  Женски
  Mене ми е омилен филм,некако интересен е,го гледав 2-3 пати и воопшто не ми стана здодевен филмот.Најинтересен е крајот,сосема е неочекувано мислам дека треба повеќе вакви филмови да се снимаат :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.