Седење со влечки на кревет

Дискусија во 'Канта' започната од inimini, 30 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Еве вака темава ја почнав затоа што вчера кај што бев многу се зачудив од седењето на домаќините. Иако беше девојче од 9 години си седна и си ги крена нозете на троседот сосе влечки. Дали по ваше тоа е нормално мислам дека не е и мислам дека ке се сложите со моето мислење.
   
 2. starbucks

  starbucks Популарен член

  Се зачлени на:
  12 април 2011
  Пораки:
  3.064
  Допаѓања:
  6.657
  Не сакам да испаднам некултурна,ама претеруваш со темите кои не развиваат никаква дискусија, кои се дупли и едноставно глупави.
   
 3. LittleDevil

  LittleDevil Популарен член

  Се зачлени на:
  20 јули 2011
  Пораки:
  1.672
  Допаѓања:
  1.879
  Мора да се согласам.
   
 4. Juicy

  Juicy Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2010
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  9.171
  Пол:
  Женски
  Шо е со темава ? -.-
   
 5. inimini

  inimini Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 август 2011
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  67
  Teмава е за кутура и чистота во нашиот дом
   
 6. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.059
  Допаѓања:
  48.366
  Пол:
  Женски
  Темава не развива дискусија. А и веќе има тема дали дозволувате да се влегува со чевли во домот.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.