1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Седиште за во автомобил

Дискусија во 'Канта' започната од Belabelinakinder, 2 февруари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Belabelinakinder

  Belabelinakinder Форумски идол

  Се зачлени на:
  2 февруари 2016
  Пораки:
  1.995
  Допаѓања:
  25.582
  Пол:
  Женски
  Никаде не сретнав тема за седиште за во автомобил ние сме 5 месеци транспортерот го користам ама мажево мое е долго и уште малку ќе треба да купувам седиште. Тие што имат купено може да ставите слики и од кој сте задоволни .
  Ние многу патуваме па мора да одберам добро седиште и удобно па добро би ми дошла ваша помош а ако ја има темава слободно избришете ја
   
 2. iloveyou29

  iloveyou29 Queen of beauty

  Се зачлени на:
  14 мај 2012
  Пораки:
  5.587
  Допаѓања:
  31.248
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.