1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сезона на црешите (Сител 2018)

Дискусија во 'Канта' започната од luda.mala, 21 мај 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. luda.mala

  luda.mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2017
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  180
  Пол:
  Женски
  Штотуку ја гледав првата епизода, како за почеток, серијава ми изгледа примамливо, најверојатно ќе ја гледам до крај..
  Ја гледа ли уште некој? Да размениме мислења..
  Инаку баш ми е симпатичен тој главниот лик..
   
 2. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  803
  Допаѓања:
  565
  Пол:
  Машки
  Има тема, само мешто цреши во насловот е вишни, приклучи се таму
   
 3. luda.mala

  luda.mala Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2017
  Пораки:
  57
  Допаѓања:
  180
  Пол:
  Женски
  ne vidoov, kanta tema...
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.