1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси СМС пораки

Дискусија во 'Секс' започната од donna.17, 4 август 2011.

 1. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.718
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
  Девојки дајте ми некој предлог за секси СМС порака. Либево мое многу работи и многу често патува. 2 дена е тука 5 дена не е, па сакам да му пишам нешто ептен секси да ме посака истиот момент :)
  Дали Вие праќате и примате пораки со ваква содржина. Споделете некоја. :)
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. DirtyQueen

  DirtyQueen Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 мај 2011
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  179
  Пол:
  Женски
  I'm tired of using technology, I need you right in front of me :)
   
  На Lunadeeztac, MarijanaKolevska, Роберт 7 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. Sienna

  Sienna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  83
  Допаѓања:
  25
  Lezi i zamisli ruke moje kako klize niz tijelo tvoje. Strastvene poljupce tvoje od kojih drhti tijelo moje. Krevet vruc sve do zore. To je lijek za nas dvoje!! :lol: :lol: :P
   
  На Domont123, Osamena devojka, piksooki и 3 други им се допаѓа ова.
 4. Peperutka-19

  Peperutka-19 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  Феминки !!! Ајде да стапиме во акција и да напишеме безброј еротски пораки со кои некоја од нас би можела да му ја разбуди фантазија на својот дечко или сопруг додека е на работа , пораки со кои непртеливо би чекале да се вратат дома и да ве залепат на ѕид и да ви покажат што значи јак секс !!!
  ДЕВОЈКИ НАВАЛЕТЕ !!! пишете ни ја вашата сексуална фантазија ! ;) ;)
   
 5. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.822
  Допаѓања:
  7.045
  СЕКСИ и ЕРОТСКИ СМС

  Мојата лева нога е Нова година,мојата десна нога е божик па повели меѓу празнициве :P

  Моќта на сексот е да се контролира губењето на контролата...:P


  Секоја вечер му праќав на бившиот по една ваква,мислам тој сакаше вакви, и покрај тоа што никогаш немавме секс
  иронично нели ?
   
  На piksooki, SunnyGirl2, Роберт 7 и 8 други им се допаѓа ова.
 6. Peperutka-19

  Peperutka-19 Активен член

  Се зачлени на:
  23 март 2012
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  13
  СЕКСИ и ЕРОТСКИ СМС

  еве една од мене што му ја пратив на мојот партнер додека беше на работа :
  " Вечерва сакам феноменален и неодолив див секс.... Е*и ме со сите твои сили, сакам да свршам безброј пати, лижи ме ... а пред крајот стави ми го твојот голем пенис и полуди ме од возбуда, дигни ме до облаците.... прави ми што сакаш, ќе бидам само твоја ...."
  А на тоа добив порака дека му се дигнал додека ја читал и дека едвај чекал да ме види :D
   
  На Bellaa1234, piksooki, Osamena devojka и 5 други им се допаѓа ова.
 7. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  555
  Дојди побрзо да го бутнеш кабелот во штеќерот! :D
   
  На piksooki, SimonaTino и Tikvice им се допаѓа ова.
 8. ariela09

  ariela09 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 октомври 2012
  Пораки:
  945
  Допаѓања:
  1.765
  хахахахаха добри се сите...јас незнам ниту една :lol: Дај пишујте сакам да читам :)
   
  На Osamena devojka, David.wp17 и Viktorijaaa5 им се допаѓа ова.
 9. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.789
  Пол:
  Машки
  Пенис??? Сериозно?
  Ми го скрши филмот. :D
   
  На irrelevant, Umbrella22, jloves и 7 други им се допаѓа ова.
 10. homealone

  homealone Популарен член

  Се зачлени на:
  22 јули 2012
  Пораки:
  1.286
  Допаѓања:
  361
  Пол:
  Женски
  Seksot e senzacija, spontana reakcija, koga maskoto ja stava svojata lokacija vo zenskata destinacija. Ova e mojata konstatacija, sakas li demonstracija.
  еве една која не е моја но му ја имам пратено и одговор Да сакам и тоа веднаш
   
  На Fateno му/ѝ се допаѓа ова.
 11. agnes

  agnes Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2013
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Женски
  me zainteresira ovaa tema daj pisuvajte nitu pak jas ne znam a bas bi sakala da mu pratam na mojot decko nekoja bezobrazna
   
 12. povreden

  povreden Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 октомври 2010
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  10
  Eve oedna finta od mashko. Uspeva 100% Mu prakjas mms a ne sms. Se soblakas i se slikas gola. treba li komentar? Ke zbesne i koga ke dojte ke te zalepi za zid i ke ti jaizvadi masta :)
   
  На violetmoon, disney.girl, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 13. honey-bear

  honey-bear Активен член

  Се зачлени на:
  7 октомври 2013
  Пораки:
  15
  Допаѓања:
  5

  Znachi ja isprobav ovaa poraka I na krajot mi kazha deka nishto ne razbral :( kolku gluuuup dechko eeeeeej -_-
   
  На piksooki, SimonaTino и Valentina.Vaki им се допаѓа ова.
 14. SnowWhite8

  SnowWhite8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  1.275
  Допаѓања:
  1.620
  Пол:
  Женски
  Демонстрирај тогаш :rofl: :rofl:
   
  На piksooki, ADOKI и Veki4kaa им се допаѓа ова.
 15. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  АЈ АКО МОЖЕ УШТЕ ПОРАКИ НА НАПИШЕТЕ ШТО СТЕ ГИ ПРАТИЛЕ ИЛИ ВИ ГИ ПРАТИЛЕ
   
 16. SunnyGirl2

  SunnyGirl2 Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 ноември 2012
  Пораки:
  5.409
  Допаѓања:
  5.853
  некој?

  да додаде нешто ;)
  слабо темава
   
 17. pharmacy

  pharmacy Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2013
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  370
  Пол:
  Женски
  Lezi i zamisli ruke moje kako klize niz tijelo tvoje. Strastvene poljupce tvoje od kojih drhti tijelo moje. Krevet vruc sve do zore. To je lijek za nas dvoje!!
  JAS DODEKA BEV VCERA NA RABOTA MU JA PRATIV NA SOPRUGOT I ON NIKAKO NE REAGIRASE NITU OTKAKO ME ZEMA PROKOMENTIRA NESTO BAS ME IZNERVIRA
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 18. mynameislove

  mynameislove Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2013
  Пораки:
  1.480
  Допаѓања:
  12.625
  Dojdi vecer da porazgovarame.Go sakam govorot na tvoeto telo!
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 19. s1a1n1d1r1a1

  s1a1n1d1r1a1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 октомври 2010
  Пораки:
  1.685
  Допаѓања:
  14.358
  Пол:
  Женски
  Ти би еднаш, јас би повеќе, ти би гласно јас тивко, ти би споро а јас побрзо, ти би грубо а јас нежно, ти би ноќе а јас денски, па што дај да се е..ме сменски! :$ :$

  Се е темно, губам здив, во моето срце навлегол страв, јави се барем, душата ме боли што не сме заедно и голи...не можам да зборам, грлото ме гребе, кај си срце стварно ми се е*е... :rofl: :$
   
  На piksooki, Osamena devojka, Mini26 и 9 други им се допаѓа ова.
 20. turbulentno

  turbulentno Активен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2013
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  13
  Сакам да ги бакнам тие меки образи....
  Сакам цврсто да те прегрнам и никогаш да не те пуштам
  .....Ох колку сакам да те почуствувам!
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.