1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси комшии

Дискусија во 'Секс' започната од limonce, 10 мај 2011.

 1. limonce

  limonce Нов член

  Се зачлени на:
  5 мај 2011
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  1
  ЗДРАВО ЦУЦИЊА..НИ МАЛКУ НЕ МЕ ИНТЕРЕСИРА ТОА ШТО ГО РЕКОВТЕ НЕКОИ ЗА МЕНЕ НО КАКО И ДА Е ЈАС ПРОДОЛЖУВАМ ДА ОТВАРАМ НОВИ ТЕМИ КЕ ПОЧНАМ СО ЕДНА ТЕМА КОЈА ЈА НЕМА НА ФОРУМОВ ..СЕ НАДЕВАМ ДЕКА КЕ СПОДЕЛИТЕ НЕКОЕ ВАШЕ ИСКУСТВО ЗАЕДНО СО МЕНЕ ..ДАЛИ И КОЛКУ ВЕ ПРИВЛЕКУВА КОМШИЈАТА.НА МЕНЕ НЕ МЕ ПРИВЛЕКУВААТ МОИТЕ КОМШИИ ИАКО ЕДЕН ПРЕД НЕКОЕ ВРЕМЕ МЕ МОЛЕШЕ.НО ГО ОДБИВ ПЛАНИРАМ МАЛКУ ДА СЕ СМИРАМ ВО ОДНОС НА ТИЕ РАБОТИ...ПИШЕЈТЕ :*
   
 2. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57
  СЕКСИ КОМШИИ

  Имам врска 2 години со прв комшија значи лепенка е до мене и супер ни оди :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На edna_malecka, tessie и kikav им се допаѓа ова.
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  limonce, досадно ти е или по природа си drama queen?

  :clap: Go for it! You can do it! :clap:

  Оф-топик сум, знам, ама не е форумов бојно поле или битка за власта. |(
   
  На maja.kostovska и ludoto19 им се допаѓа ова.
 4. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  Ај бе кажи,како да не се насмееш на вакви луѓе,КАКО,КАКОО?!
  Ехххх ... :D
   
 5. crazylady

  crazylady Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  5.198
  Допаѓања:
  8.431
  Па ме привлекуваат повеќе комшии т.е голема е мојата околина има многу убави комшии кај мене ;)
  А за секси комшии да не правиме муабет ах се возбудив сега :sweat: во еден мој комшија сум заљубена ах уште кога би било нешто повеќе од другарство :(
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Јас па немам ич млади секси комшии некои тука на возраст која би ми одговарала. Цела улица е со дечурлана бе кај се намножија толку, се до 2-3 одделение се не може човек да си одмори за викенд да поспие на раат, врескаат, пиштат,трчаат по улица, со точаци со ролери, не можеш да видиш секси машко младо газе да профрцка по улица :D
   
  На edna_malecka и BukiBuki им се допаѓа ова.
 7. Idiotka90

  Idiotka90 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  36
  Имам ептен секси комшија, живее во станот под мене, бонбона е типот али неаме ништо повеќе од здраво.
   
  На edna_malecka му/ѝ се допаѓа ова.
 8. CharmedGirl

  CharmedGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2011
  Пораки:
  1.420
  Допаѓања:
  1.662
  Пол:
  Женски
  Кај мене од секси комшии никогаш нема дефицит :D Има еден, два/три ката над мене-фаца гром, ама во последно време, тело лом... :( Па, двајца браќа, на два ката под мене и тоа, двајцата со мотори, не знаеш кој е посекси :o На истиот кат живее еден помлад, како за мене, и тој е многу сладок, а пред два месеца се досели уште еден слаткуш, само не знам на кој кат е...Со сите сум само на здраво, ама кај последниве двајца, мислам дека имам шанси... :lol:
   
 9. mila85

  mila85 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  50
  Немам секси комшии, ама затоа сите мои комшии имаат многуу секси комшика - ЈАС!!! :D :) ;) :lol: :rofl: :P
   
  На Еlinas23, pikachuismybaby, IvanaJenner и 7 други им се допаѓа ова.
 10. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  имам неколку секси комшии над мене 2 ката
  (студенти се) немаме ниту здраво, ниту сме имале шанса да се запознаеме, инаку вака од сретнување по скали... симпатични се, а тој што е неколку метри подалеку од мене е ептен секси( на моја школска другарка брат и) само на здраво сме, знам дека е зафатен :)
   
 11. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.456
  кај мене сите комшии се стари моми, неженети дебели ружни и психопати што зиркаат под прозори :geek: :geek:
  A темава е шта да ти причам кад све знаш :lol: креативна е девојката :rofl:
   
 12. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  210
  Секси комшии... немам, тоа е луксуз за мене :D
   
 13. caroline.costa

  caroline.costa Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2010
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  2.587
  Какви секси комшии.. Се е над 70 :lol:
   
  На veren, Aleks96, Strumfeta93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 14. angie

  angie Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  389
  Допаѓања:
  242
  Ќе почнам магии да правам само да дојде само ЕДЕН нејќам повеќе. Се' геријатрија, фамилијарни луѓе, деца.... Мојот неостварен сон - да си пијам утринско кафенце со секси комшија 8)
  Ај можеби кога ќе наполнам 70 ќе се всели некој згоден дедо... :?:
   
  На pikachuismybaby, koritsaki, tessie и 3 други им се допаѓа ова.
 15. Rubiii

  Rubiii Популарен член

  Се зачлени на:
  17 февруари 2011
  Пораки:
  2.614
  Допаѓања:
  5.416
  Пол:
  Женски
  Е богами јас имам со што да се пофалам,комшијата ми е права лика и прилика :D
  паметен,образован,убав :inlove:
  си го имаме дај ми -на ти го муабетот,иако порано мн поинтензивно беше,ама не се жалам ни сега :D
   
 16. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Не можам да се пофалам дека имам секси комшии. Повеќето се мали деца, стари луѓе... Тоа е, што да се прави. Многу ретко може да се најдат мои врсници.
  Има само еден згоден дечко и живее неколку спрата под мене, се гледаме понекогаш во лифт или на скали ама само на едно здраво сме. :(
   
 17. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
  Ее јас што си имам еден секси комшија, еден спрат под мене е , како мала многу си го сакав, а и сега си имаме онака муабет, ама 10 години е постар од мене а и зафатене е :tmi:
   
 18. Sunshine88

  Sunshine88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  1.533
  Допаѓања:
  580
  Комшоооооооо, е комшо..шеќер да не имаш да ми дадеш...шала на страна, имам комшии не се лоши, понекогаш си пиеме кафе...претежно се караме зошто не сме се викнале ако сме правеле журка...мислам дека цела зграда пати од нас. Но, сега за сега не сум помилила било што да имам со нив. А тој еден што е во блиска околија...јас се зезам дека ми е комшија...е тој ми е секси..само нормално е дека сме повише од комшии и другари :D
   
 19. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2011
  Пораки:
  116
  Допаѓања:
  139
  Пол:
  Женски
  Тежок е мојот живот , се стари баби и дедовци околу мене.. :lol:
   
  На Nightwalker му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Nightwalker

  Nightwalker Популарен член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2011
  Пораки:
  1.124
  Допаѓања:
  4.447
  Пол:
  Машки
  Истото важи и за половина од моите комшивки. А за останатата половина ќе треба да ме прашате по 6-7 години, кога ќе пораснат и созреат! :rofl: