1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси комшии

Дискусија во 'Секс' започната од limonce, 10 мај 2011.

  1. AlicaInWonderland

    AlicaInWonderland Популарен член

    Се зачлени на:
    26 ноември 2010
    Пораки:
    3.622
    Допаѓања:
    9.764
    Кога нема да те фаќа закон, а? :D

    Јас моиве сегашни не ги ни знам, а оние со кои пораснав ги гледам ко браќа, ама секако нема некои убер секси
     
  2. Shery

    Shery Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.027
    Допаѓања:
    4.974
    Прва помисла кога ќе ја видам темата е Miss Independent со нејзиот згоден комшија :D
    Јас нема што да пишувам, немам такви комшии за жал
    Све женети и стари ергеништа :lol:
     
  3. slobodka

    slobodka Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.114
    Допаѓања:
    2.705
    Пол:
    Женски
    Од мојте комшии ни С од Секси!!! Гадни се ко лопови.Имам еден залепен со станот до мојот и го имам фатено како ме ѕирка кога се облекувам (и одтогаш константно ми е ролетната до доле спуштена).Толку од нивниот сексипил.
     
  4. IndieGirl

    IndieGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    13 октомври 2010
    Пораки:
    846
    Допаѓања:
    707
    моиве се или стари или многу крупни или па и стари и многу крупни :^)
     
  5. Mistery

    Mistery Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 декември 2010
    Пораки:
    767
    Допаѓања:
    1.626
    Прашајте ѓи моите комшивки ќе ви кажат дали имаат згоден комшија :P :D
     
  6. Srekicka

    Srekicka Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    1.863
    Допаѓања:
    2.846
    ^ Мистери, јас ќе им кажам уште малце :D
    И јас да се пофалам, комшиите ми се кој од кој. Убави, згодни, паметни фаци. Не дека нема фрикови, имам и депресивни, пијаници, по некој мањак (како мене) пошо јас редовно ги ѕиркам. :lol:
     
    На Mistery му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.816
    Па што знам, не баш, јас сум најзгодна на радиус од еден километар :D

    Се шалам нели. До мене има еден дедо, бајаги старичок, може има околу 80 години. Наглув малку. Секое утро го среќавам, и секогаш кога ќе ме забележи дека излегувам ми вели - ви ги бакнувам рацете госпоѓице и се поклонува.

    Е многу ми е сладок. Не дека спаѓа во категорија на секси мажи ама однесувањето му е повеќе од секси.

    Кај ги снема овие навики? Ах :(
     
    На LoneWolfGuy и Aleks96 им се допаѓа ова.
  8. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    652
    Пол:
    Женски
    Нажалост немам во што да си исплакнам очи во моето блиско опкружување наречено комшии :emo:
     
  9. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Каков комшија имам јас, си плакнам очи кога ќе го видам. Универзално бомбонче. Висок, строен, плаво око. Абе милина, да ви пратам слика ќе се согласите ама да не ме познае некој :rofl:
     
  10. Podarok

    Podarok Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 февруари 2011
    Пораки:
    185
    Допаѓања:
    76
    Аххххххххх ај и јас да се изјаснам на оваа тема.И јас имам еден убав,висок,црн,млад комшија до мене одма ама има еден ПРОБЛЕМ ШТО Е ЖЕНЕТ ама нема врска викам јас очи се за гледање ( ДРУГОТО Е СТРОГО ЗАБРАНЕТО ИМАМ ЈАС ПАМЕТ А И ДЕЧКО :D :D :D ) И така јас се придружувам во клубот на феминки со убаво комшии ...
     
  11. Strumfeta93

    Strumfeta93 Популарен член

    Се зачлени на:
    24 октомври 2010
    Пораки:
    2.191
    Допаѓања:
    3.856
    + Манијакот :!: .
     
    На caroline.costa му/ѝ се допаѓа ова.
  12. lily-prune

    lily-prune Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 јануари 2011
    Пораки:
    545
    Допаѓања:
    155
    секси комшиии леле вакво нешто си посакував порано ама нема или се зафатени или стари ергени и еден куп стари дедовци е така да нема ни с од секси |(
     
  13. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.600
    Немам.
    Сите се фамилијарни луѓе, и тоа од старт ми ги прави не-секси.
    Има чинам две-три малолетни момчиња кои се премногу идиотски настроени и некултурни, не можам да ги наречам ниту симпатични, камоли секси (а и педофилски делува да кажеш дека некој седумнаесетгодишник е хот... NOT!).
    |(
     
  14. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    100
    хахахахахахаха ме изнасмеа ептен со муабетов :rofl: бравос да ти е :clap:
     
  15. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.895
    Е кај де? Мене сега некој младиЌ да ми рече - ти ги бакнувам нозете, нема да му се изнасмеам веднаш, туку ке му го натртам стапалото миризливо да видам колку е човек од збор. Е сетне ке се насмеам, онака ради декор. :wasntme:

    Немам секси комшии. Половина ми се роднини, половина мали деца. Си сум јас настроена кон младо мефце, ама ова ни мефце не е. Е родителите од овие деца се нешто друго. Нешто што вечно ке мразам. Е тие баш, ми го сечеа обрачот од кошот на млади години и не ги сакам. Ги нејќум! :fubar: Несекси народ бре! :wasntme:
    Само мојата куќа зрачи со сексапил колку за цело маало. Јас и баба ми - најсекси комшики. Е не. 8)
     
    На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Tanjus

    Tanjus Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 ноември 2009
    Пораки:
    257
    Допаѓања:
    70
    Јас имам само еден единствен комшија во маало, оти другите се постари така, ама и вој што го имам не е секси... Ама за во подолното маало ке се најде некој :D
     
  17. Jojoba

    Jojoba Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    868
    Допаѓања:
    718
    Имам еден :mm: ама за жал има 40 години и две деца :lol: Ама човекот е стварно убав, харизматичен, секси... и што уште не! А особено кога коси трева :o :nod: :nod: Зашто немав плус 20тина години ;(
     
  18. nena2010

    nena2010 Форумски идол

    Се зачлени на:
    21 декември 2010
    Пораки:
    16.508
    Допаѓања:
    108.672
    Пол:
    Женски
    Уф каков комшија имам ја у зграда. Леле леле да го грабнеш и да бегаш....
     
  19. blond

    blond Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2010
    Пораки:
    2.251
    Допаѓања:
    4.719
    Хм. Секси комшиии? Иако има многу млади околу мене, така од далеку не ми изгледаат секси воопшо.
    Ма и не сум толку манијачела по нив.

    Ама знам моите комшии имаат секси комшија (оној што ми е мене цимер во кревет). Кога и да продефилираме по улицата, вратови се кршат.
    Или пак можеби комшиките ми се би :D ?
     
    На Aleks96 му/ѝ се допаѓа ова.
  20. zhap4e

    zhap4e Форумски идол

    Се зачлени на:
    27 март 2011
    Пораки:
    7.113
    Допаѓања:
    107.125
    Пол:
    Женски
    Уф навремето ги имаше и тоа толку бомбастични фаци, телца беа абе не ти се прибира дома за спиење. Што?!? Цртаниот филм ми почнал, омилениот мој филм за пред спање, ма пор фавор не ме замарајте со такви детски будалаштини.
    Мораше до последно да се остане пред зграда да се избуљаат сите фаци дур не ми се прилепат нивни слики во мозоков и тоа доволно цврсто да се запечатат па да ги сањам сите до еден ал најт лонг мхм, мхм... е тоа беа времиња.
    Сега, од секси комшиите останаа само родителите, а во нив ништо секси. Овие се испоженија, пак единствена варијанта да имам секси комшии би било жените да ги набркаат од дома, да се разведат и вратат дома...
    Ама ќе треба некако и часовникот да се врати за да им се врати секоја сексуљава клетка у телото нивно, пошто им се има изгубено за време на ручеците и вечерите во новите им куќи. Љубов убаво им делува изгледа, ги чуваат, мазат и пазат, не ко јас :(
    ах, живот. Зашто течеш, за каде брзаш?!?
     
    На Strumfeta93 му/ѝ се допаѓа ова.