1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси комшии

Дискусија во 'Секс' започната од limonce, 10 мај 2011.

  1. tigerlady

    tigerlady Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2011
    Пораки:
    1.651
    Допаѓања:
    5.420
    Ги има, ги има неколку меѓу мноштвото на баби и дедовци во мојата зградичка. Едниот, онака прилично наркоманчест, недела го видиш месец го невидиш, ама ептен згоден типац. Двајца, ама ту бре возрасни по 40 години. А изгледаат како од Келвин Клајн каталог да излегле. И што ми е посебно мерак кога се возам со нив во лифт, па кога ме опие мирис на машки парфем и тестостерон, абе мераци.
     
  2. bigfish

    bigfish Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    107
    Допаѓања:
    27
    ништо кај мене од секси комшии, не само што нема секси, туку нема ни машки комшии се само комшивки см :rofl: е
     
  3. maja.kostovska

    maja.kostovska Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2011
    Пораки:
    288
    Допаѓања:
    192
    Имав еден комшија бомбона многу е убав живееше одма до мене ... стан до стан ама малер во саботата се исели :(
     
  4. julie77

    julie77 Форумски идол

    Се зачлени на:
    2 февруари 2010
    Пораки:
    5.566
    Допаѓања:
    20.050
    Хмм ... од секси ни с нема во мојава близина или маало, кога вака подобро ќе размислам ... Таквите се заминати од по одамна по метрополава ни македоснка или други места и по светов ... Ама они добро знаат дека имале и сеуште имаат секси комшивка. :wasntme: :D
     
  5. ljubam

    ljubam Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    2.412
    Допаѓања:
    18.408
    Пол:
    Женски
    Има има, одкако сменив локација и не да ги имааа! Понекогаш се зезаме со другарка ми, зошто она се ги начекува на чин пресоблекување кога ќе дојде тука, некогаш седат на балкон си читаат книги или ги гледаш како се врткаат по соба, такви нешто Битлси фризури, кошулчиња, хипстер стилови, ау ау. Знаат со некој потег да ти размрдат хормон.. :$
     
  6. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.551
    „Комши, ми се затна лавабото, ај дој да ми ги прочистиш цевките!“, и ти доаѓа мускулест и запотен со тоа работичето вакуум што прави, го фрла на земја и те зема во раце. Завесата се затвора заради експлицитност, ама цевките пусти затнати останаа.

    Штета што повеќето кај мене не само што не поседуваат вакви способности, туку кога ќе излезат на балкон дискретно си ги почешуваат драгоценостите и си ја мирисаат раката, или си го чепкаат носот па си к`снуваат некое мрсулче зошто мислат дека никој не ги гледа.

    Жал ми е ако ве згадив, ама нула ми се комшиите.
     
    На soffce, zoki-poki и Jojoba им се допаѓа ова.
  7. cherry91

    cherry91 Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 март 2011
    Пораки:
    92
    Допаѓања:
    33
    Е кај мене ги има и тоа каквии, уф бомбончиња и не 1 туку 8 сите си тип топ, па кога ке ги соберат тоа другарите ајдее неможеш да се изнагледаш, јаки типци, а и здраво си имам со сите. Кога бев помала тој едниот негде 5 год е постар од мене леле кога ке поминеше тоа парфемот цел ден го осекав, мммм. Ма има и едно помало е 2 год.од мене приметив ми се смешка па онака малце ко засрамено , па оп френд рекуест праќа детето , ама јако типче мајката ракометар, мускулчиња, па се опушти сега и здраво ми вика па кај си па ова па она. Фала ти Боже што си ги имам па ми го разубавуваат денот. :)
     
  8. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    :D :D немам такви суседи ама можам да ви кажам нешто од маалото во кое живеев како девојка. Тоа беше чудно маало. Сите се исповржаа и уплетоа како свински црева, до ден денешен функционираат уште 7 пара од кои 4 се крунисаа со брак. Интересно и чудно, првиот комшија или ти е сват или дедо :lol: Во глобала, момчињата од мојот влез ги оженија девојчињата од влезот веднаш до мојата зграда.
     
  9. Look

    Look Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 јуни 2011
    Пораки:
    1.034
    Допаѓања:
    884
    Ух што си имам еден секси комшија мх,мх :$ Постојано си го манијачам,си го ѕиркам ... :$ ама си имаме само едно здраво ништо повеќе :D Дечкото си има девојка, ај нека му е со убаво :D
     
  10. duffi

    duffi Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 април 2011
    Пораки:
    12.509
    Допаѓања:
    144.213
    Уф, уф.. па околу толку старци околу мене, имам еден секси комшија, мој врсник... ахххх :lol: .. да знае што му мислаам :$ :rofl: :rofl:
     
  11. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Ако правиме муабет за Скопје, џабе, сите се пензионери.
    А овде Охрид, маалата е фамилијарна, само дечиња на улица имат..
     
  12. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.709
    Пол:
    Женски
    Леле колку е секси комшијата од трети.
    Има плочки и широки рамења со мускули.
    Црна коса и зелени очи.
    Висок.
    Издепилиран од глава до пети.
    И секогаш е намачкан со масло и му светка кожата :$
    Полни усни и бели заби
    Го меркам од кога знам за себе, а и тој не е индиферентен
    Чат пат го гледам облиен со пот, кога се врака од теретана.........

    Штета што има околу 85 години, женет и има 3 деца и 7 внуци. Господ да го поживее уште малку, многу секси е... :D :wasntme: :lol:
     
    На Aleks96 и zoki-poki им се допаѓа ова.
  13. StefiNikola

    StefiNikola Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 јануари 2011
    Пораки:
    151
    Допаѓања:
    57
    Секси е на пример мојот комшија НАЈСЕКСИ па затоа и ми е дечко 2 ипол години :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: ГО ОБОЖАВАМ :inlove:
     
    На soffce му/ѝ се допаѓа ова.
  14. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Па се наоѓа по некој :P
     
  15. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Јас имам секси цимер, Петко мој :inlove: собата си ја делиме, а он таков секси, ј*бозовен и тако даље :$ .

    Ај да се уозбилам немам таков комшија, да речам е тој, немаше ни претходно кај што живеев, таму додуша 99% ми беа братучеди, кој 1, кој 2, кој 3...А сега овде имам еден млад, али не е млад тој е поише мал, другото се е средовечни женети мажи, така да ништо од муабетов...
     
  16. thelittle17

    thelittle17 Популарен член

    Се зачлени на:
    31 август 2010
    Пораки:
    3.749
    Допаѓања:
    8.668
    Пол:
    Женски
    ауууф ако му се симнам доле самооо какоооф еее. да не го урочам х) :P :P :P :P
     
  17. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Откако се преселив пред 4 години ,единствено можам да уживам во сексапилот на комшијата наспроти мене, прикриен низ тие салишта од минимум 60 кг :puke:

    Арно ама ,додека седев на претходната локација ,секое излегување на тераса ми беше своевиден оргазам - сето машки ,од убав -поубав ,од згоден- позгоден ...
    Се изнагледав тогаш за цел живот ,сега јбг :(
     
  18. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.081
    Пол:
    Женски
    Кај моите комшии ни с од секси...Сите се :puke:
     
  19. Zoza

    Zoza Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2011
    Пораки:
    792
    Допаѓања:
    297
    во Мк имав еден комшија кој стварно и харизма и секси абе се...пусто па од мали си бевме другарчиња па како растевме секој ден он кај мене на кафе ја кај него на кафе (па ако му дојдоа и другарите а почесто и беа кај него абе мераци) ама комшото мој отиде за Америка и си нема дојдено веке 6 год...остана овие младиве што немат ни С од Секси па откако се испоженија абе свињи стана....а еден па да ви кажам и грозен стана откако се жени бе мајката...

    овде не си ги ни знам сите комшии кој се одселува кој се доселува појма немам...знам само за еден горе на трети спрат стварно е секси (самохранен татко е)
    и знам за еден на први спрат стан бр.3 и он е многу секси (цимер ми е во креветот) :)
     
  20. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.635
    Допаѓања:
    4.456
    Пол:
    Женски
    Имам еден згоден комшија се знаеме многу оддамна ама ете ништо не било посебно си праќаме погледи нонстоп ама знае дека имам дечко па не мрда со мал прст, баш пред некој ден го сонував како ме залапал :D