1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секси комшии

Дискусија во 'Секс' започната од limonce, 10 мај 2011.

  1. senjorita-v

    senjorita-v Популарен член

    Се зачлени на:
    12 мај 2011
    Пораки:
    1.509
    Допаѓања:
    8.331
    Пол:
    Женски
    јас пак имам само еден секси комшија ...помал е од мене 1-2 години отприлика и има женска ама тоа нели не смета да го гледам,...посебно сеа летно време игра кошарка ...цело лето се шета по улица само по шорцеви ...мераци(добро тело има) :D шо манијак сум ја значи :D мислам дека има забележано дека го гледам и не му смета тоа
     
  2. Irreplaceable.xD

    Irreplaceable.xD Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 август 2011
    Пораки:
    341
    Допаѓања:
    67
    Имам мнооги секси комшии, си ги ѕверам нонстоп, само што се доста повозрасни од мене, така да не ми паднало памет да се впуштам со нив :)

    А да, ќе си го заборавев омилениот секси комшија! ТОНИ ЗЕН! :l: :l:
    Да го гледаш како иде до продавничка со затегната маичка, не е и тоа нормално нели?! :$
     
  3. Neytiri

    Neytiri Популарен член

    Се зачлени на:
    13 јануари 2010
    Пораки:
    1.289
    Допаѓања:
    2.457
    Ако се рачунаат за комшии од зградите преку улица. Тогаш да !! Имам !! И тоа какви. Секси. Најсекси. Со еден од нив оној омилениот имав доста бурни моменти. Но му го ставив крајот :lol: Па стварно е ненормално секси. Го избегнувам во последно време, бидејќи лошо е кога има да не речам фатална физичка привлечност :lol:
     
    На Ицолгудбејбе и mims-89 им се допаѓа ова.
  4. lugaveska

    lugaveska Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 јуни 2011
    Пораки:
    1
    Допаѓања:
    0
    site komsii mi se seksi si pieme kafe si pravme zurki ama samo so eden sum poveke od drugarka i toa poveke od godina se smekavme za duri pred eden mesec da se smuvame :P
     
  5. Loritaa

    Loritaa Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2011
    Пораки:
    395
    Допаѓања:
    661
    ммм..
    Имам еден многу секси комшија го меркав долго време.Другар на братучед ми е,иначе на роденден кај братучед ми го смував
    Ми се исполни желбата де :$ :rock:
     
  6. Cello-PlaYer

    Cello-PlaYer Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 мај 2011
    Пораки:
    106
    Допаѓања:
    23
    Имам јас само еден секси комшија. :$ Абе за мерак е.. :) Баш пред некој ден ми се јави да се видиме НА САМО! :!: Но го одбив бидејќи има девојка. Не сакам да сум втора. |( Не сум јас најдена на патот фала Богу. :!:
     
  7. softqueen

    softqueen Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    123
    Ова комшииве изгледа во мода се , а ? Ах како си немам и јас некој секси - комшија ... Не за друго , не сум во тренд вака
     
  8. Seznajka2

    Seznajka2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 мај 2011
    Пораки:
    590
    Допаѓања:
    119
    Ајј лелеее ме утепа значи :rofl: ,како и да е јас немам секси комшија :angel: , :!: останатите комшики имаат :^) (мојот сопруг ;) :D )
     
  9. Antonija123

    Antonija123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 август 2011
    Пораки:
    206
    Допаѓања:
    73
    Блазе си ви вам што си плакните очи, зашто моите комшии се за никаде, малер што да се прави...
     
  10. blabla1

    blabla1 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 март 2011
    Пораки:
    13
    Допаѓања:
    1
    некој се прецениииил :tmi:
     
  11. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.491
    Допаѓања:
    8.292
    Пол:
    Женски
    има бре,ама оженети се :D .мене ми е најсекси еден бивши комшии ми се всушност неговите роднини он е во странство ама затоа кога си иде ми е најсекси :l:
     
  12. Blostur

    Blostur Активен член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2013
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    5
    да му се сневиди Имам ја една комшика колку мене е ама само на едно здраво сме.. ај да се надеваме дека во иднина неш ке бидне ( сингл е ко шо знам ) :D
     
  13. sladok-bitola

    sladok-bitola Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 март 2013
    Пораки:
    303
    Допаѓања:
    46
    имам една многу добра комшивка ама ептен е добра, само за жал мажена е и деца има... а имам фрлено мерак ептен.. :$
     
  14. MorganMonroe

    MorganMonroe Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 април 2013
    Пораки:
    161
    Допаѓања:
    42
    имам многу јак комшија на спрат :$ си го имавме муабетот едно време, ово-оно, ама си фати после женска... :( прилично грдичка... :lol:
     
    На tessie му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Aniston

    Aniston Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 февруари 2011
    Пораки:
    564
    Допаѓања:
    234
    Оној у зградата спроти мене = :inlove: :*
     
  16. ang246

    ang246 Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јуни 2012
    Пораки:
    660
    Допаѓања:
    145
    кај мене нема сите се постари :( :lol:
     
  17. tessie

    tessie Форумски идол

    Се зачлени на:
    11 ноември 2010
    Пораки:
    5.629
    Допаѓања:
    21.963
    Пол:
    Женски
    Сторијава моја турска серија растура. :D

    :D Имаше еден шо редовно и активно го манијачев во средношколските и почеток на факултетските денови. :D Му го фаќав погледот, ама нешо слабо иницијатива превземаше.

    Откако се фативме со (тогаш) дечко ми (сега мм), не знам, да не грешам душа можеби не беше заради тоа, ама само ми излетуваше пред очи, ми викаше „здраво комшике“, ме прашуваше прашања некои глупи колку да фати некој муабет и дури од шо зјапаше во мене (овојпат веќе не дискретно и срамежливо со бегање, туку отворено) ми беше незгодно.

    Игра на случајност и во новиот дом, мој и на мм, ПАК ми е комшија[​IMG]. И пак со такви безвезални потези се избацува (шуќур бар не ми праи муабет више :whew: ). Еднаш дури мм го примети и цинично ми вика „Нешто да не си имате муабет?“ ја онака „Зошто?“ и он ми вика „Тој и тој те гледаше цело време“ (а јас штом го видев, си вртев глава, воопшто не сакав и не сакам никаков контакт).

    И јас што да кажам, му викам „Кој? А оној таму? ААа, па ми беше комшија таму кај што живеев како девојче, па затоа ваљда се изненадил.“ :wasntme: :angel: А што да му одговориш? Не ни има што друго да се каже. Глупости. Толку некого да го пали моментот „зафатен си“ а особено бурма на прст, свашта. |(

    Нека гледа, ама нека биде дискретен, нека не ми прави проблеми затоа што јас веќе одамна не го гледам. |(
     
    На ku4ence, Summerlover и Ицолгудбејбе им се допаѓа ова.
  18. CrazyGirl15

    CrazyGirl15 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јуни 2011
    Пораки:
    4.806
    Допаѓања:
    25.080
    Пол:
    Женски
    Абе најсекси комшии имам .. се од по 70 и нагоре , а младите , зафатени , па и анти-секси |(:rofl:
     
    На Crna Dama, Petra777, realGirl и 3 други им се допаѓа ова.
  19. ku4ence

    ku4ence Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јануари 2013
    Пораки:
    883
    Допаѓања:
    1.753
    Пол:
    Женски
    Јас сум таа секси комшика. Друго се е или грдо или старо или моја роднина
     
    На joy1, real-man, Роберт 7 и 3 други им се допаѓа ова.
  20. realGirl

    realGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    25 мај 2014
    Пораки:
    1.411
    Допаѓања:
    6.697
    Пол:
    Женски
    Исти случај и кај мене хахах. :D
     
    На Crna Dama, Роберт 7, the drummer и 1 друга личност им се допаѓа ова.