1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексот ни е многу лош

Дискусија во 'Секс' започната од persivojka, 26 април 2011.

 1. persivojka

  persivojka Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  so mojot dechko sme zaedno vekje 2 meseci i i dvajcata ne sme zadovolni od momentalniot seksualen zhivot. prviot mesec beshe fenomenalno. odlichno, magichno .. imavme seks po 3 pati na den i sekoj pat svrshuvav povekje pati. No pred 2 nedeli ni se javi problem ednostavno ne sme si dovolni vo krevet. Se ni e ednolichno i dosadno, duri i pozite od Kamasutra. Probavme i so 3ta lichnost no ne e toa toa .. VE MOLAM POMAGAJTEE !! Ne sakam da go mamam so druga lichnost premnogu go sakam i nego i negoviot ''mal'' prijatel. Pomognete ve molammm !! :/
   
 2. AlicaInWonderland

  AlicaInWonderland Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  3.622
  Допаѓања:
  9.761
  Валијант!
   
 3. Marilyn-Monroe

  Marilyn-Monroe Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2010
  Пораки:
  1.805
  Допаѓања:
  5.894
  ;(
  Судбина.
   
  На Flower.D и OzzyAngel им се допаѓа ова.
 4. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.752
  2месеци во врска и веднаш секс :?:
  не е малку прерано :wasntme:
   
 5. sanjaeva

  sanjaeva Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  3.389
  Допаѓања:
  87.634
  Повторно .... сценарио ;)
   
  На Flower.D и veren им се допаѓа ова.
 6. glamour-lady

  glamour-lady Популарен член

  Се зачлени на:
  7 ноември 2010
  Пораки:
  572
  Допаѓања:
  775
  ти завидувам persivojka.. како можеш со твоите 91 година сеуште да си сексуално активна :D :D
  плуссс и со трета личност сте пробале... толку многу си го засакала само за 2 месеци.. :^) :^)
   
  На diskreten32, CrazyGirl15 и Flower.D им се допаѓа ова.
 7. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Не те бивало тебе за филм лично. :hai:
   
 8. angel92

  angel92 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2011
  Пораки:
  1.569
  Допаѓања:
  3.133
  Раскини му.
   
  На piksooki и veren им се допаѓа ова.
 9. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.319
  Допаѓања:
  17.313
  Пол:
  Женски
  Пробајте и со 4-та личност, по можност непозната, ќе бидат две непознати и може ќе ја решите равенката ;)
  Првиот месец феноменоменално осечаш се а во вториот веќе му се смалува и не успева во позите од камасутра, види богати све е могуќе, обично од мало големо станува, а оваа иреверзибилност застрашува.
  Да не му го исекол некој? :rofl: Или можеби не го палиш веќе? :tmi:
  Ако толку многу го сакаш пробај со решавање на равенката и внимавај да не се вљубиш во некоја од непознатите.
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 10. paulina2

  paulina2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 јуни 2011
  Пораки:
  419
  Допаѓања:
  122
  Нема ништо чудно во тоа што имаш дечко кратко време и имате секс.Ништо чудно и изопачено тоа што сте пробале во тројка.Јас имам дечко веќе 3 ипол години,период од врската кога нормално е да ти здосади но мене воопшто не ми е здосадено,напротив сексот со него секој пат ми е се поубав и подобар.Најдобро е да разговараш со него,да се преиспиташ,да видиш од каде доаѓа проблемот,можеби е само минлив период на досада...
   
 11. crazyinlove19

  crazyinlove19 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  3.753
  Допаѓања:
  3.729
  Најдобро е да бидеш искрена со дечко ти, да зборувате за тоа што ти се допаѓа во сексот а што не. Само со искреност може да се реши овој проблем. Некое време можеш да апстинираш од секс, немој да мислиш на тоа цело време.
   
 12. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Со дечко ми на почетокот имавме редовен секс, ама потоа он не сакаше. Беше преокупиран со работа. Не верувам дека ме изневерувал. Пред еден месец имавме два пати. Се немаме гледано многу често од тогаш. Јас сакам да имам и имам правено муабет со него и ми вика ако сакаш ќе имаме, ама не е тоа тоа. :( хелп??
   
 13. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  штом за 2 месеци сте ги испробале сите пози од камасутра, и тројка и такви ствари не помагаат верувај дека групен ке помогне, ама 100%!

  ...и ако и после тоа резултатите се невидливи, ве молиме обратете се повторно на фемина!
   
  На Flower.D му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Margaux

  Margaux Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 мај 2011
  Пораки:
  113
  Допаѓања:
  34
  Ме интересира како успеал да те задоволи со неговиот "мал пријател" во првиот месец и што секс паднал за овие 2 месеца за вие се живо да испробате, па уште и да ви здосади?
   
 15. meruska

  meruska Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2010
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  103
  хахаха ме изнасмеја...може човекот има добар пријател може ти си таа што сака да запознае малку подобар пријател,може ти си таа што не е задоволна што и се здосади па ај да пробам нешто др.а?можеби сум грешка но ова така ми звучи
   
 16. ivanagoki

  ivanagoki Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јули 2011
  Пораки:
  55
  Допаѓања:
  10
   
 17. girl.23

  girl.23 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јули 2011
  Пораки:
  2.129
  Допаѓања:
  1.798
  :D :D камасутра не е пишана за 3 пати дневно :D :D конзумирајте ја по малку, зошто книгата нема втор дел :D
  а, не мислите дека малку се презаситивте од секс, па да си направите пауза :?: :D
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Amore

  Amore Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  339
  Допаѓања:
  71
  Не ми здосади, а и он вели дека не му е здосадено. Сега дури дознав, криел од мене дека ке прави операција и најверојатно поради тоа измислувал се и сешто. И тоа не дознав од него туку од други. Не сакал да се грижам.
   
 19. Orion

  Orion Нов член

  Се зачлени на:
  13 јуни 2021
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Има неколку месеци како тотално ја изгубив желбата за секс, што би можело да биди работата, ако некој има слично искуство?
   
  На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  37.714
  Допаѓања:
  283.174
  Многу работи.
  Физички и психички.
  Консултирај се со гинеколог.
   
  На Saren petel и Orion им се допаѓа ова.