1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексуални односи со ВТОР партнер

Дискусија во 'Секс' започната од girl.23, 27 септември 2011.

  1. NewBeginning

    NewBeginning Активен член

    Се зачлени на:
    20 септември 2013
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    23
    Со вториот не знам зошто ми беше незгодно да се соблечам (не дека имам лошо тело, напротив, мислам дека сум згодна), се ми беше незгодно, како да е срамно тоа што треба да го правиме. И кога почнавме ми беше шок колку преубаво ми беше, токму како отсекогаш што сум сакала да ми биде, а не сум знаела да му објаснам на првиот. Тогаш и прв пат доживеав оргазам за време на секс и не можев да се соберам. И еве сега раскината што сум со тој дечко и пак ми е на мисла дека сакам со него да се сексам
     
  2. anngelique

    anngelique Популарен член

    Се зачлени на:
    15 јуни 2010
    Пораки:
    2.483
    Допаѓања:
    5.817
    Пол:
    Женски
    Со вториот ми беше онака поубаво, поопуштено :) Беше од љубов за разлика од првиот пат што беше повеќе онака. :)
     
  3. Decapitated.Hanna

    Decapitated.Hanna Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 ноември 2012
    Пораки:
    798
    Допаѓања:
    576
    Вториов е каде-каде подобар од првиот што го имав. Ама и постар и поискусен. Инаку не ми беше нешто срам освен коа се спушти доле, е тогаш.. :$ Прв пат беше некој да дозволам да ме излиже таму, ама и ме опушти ми влеа некоја сигурност. Ми вика ти само опушти се и не мисли на ништо.. се убедувавме малку па го пуштив на крајот. :D Убаво беше во секој случај. :)
     
    На Arjanit2021 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. hermosa

    hermosa Популарен член

    Се зачлени на:
    7 декември 2011
    Пораки:
    3.491
    Допаѓања:
    8.292
    Пол:
    Женски
    Tи да не си сеуште вљубена во бившиот дечко?Mожеби неможеш да го преболиш целосно.
    A за темата,не верувам во изреки жена без два не умира или слични ми ти работи,се е до вкусот и желбите на одредена личност,без разлика на пол!
     
  5. Silver.E

    Silver.E Популарен член

    Се зачлени на:
    14 февруари 2013
    Пораки:
    2.226
    Допаѓања:
    5.276
    Не се сложувам со ова. Јас досега само со еден сум била. А, може да не умрам додека не пробам втор велиш... Цццц рецепт за бесмртен живот.... :rofl:
     
    На Tajnaotrovna и LICEN-LONDON им се допаѓа ова.
  6. Yipman2

    Yipman2 Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 октомври 2010
    Пораки:
    4.029
    Допаѓања:
    25.020
    Не беше , не умира додека не проба тројца?
     
  7. SummerGirl

    SummerGirl Форумски идол

    Се зачлени на:
    10 март 2010
    Пораки:
    15.921
    Допаѓања:
    32.559
    Пол:
    Женски
    Не. Поинаку е - жена со еден к*р во гроб не оди. :rofl: :rofl: :rofl:
     
    На Mr.Awesome му/ѝ се допаѓа ова.
  8. babibaby

    babibaby Активен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2013
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    6
    можеби моево мислење не е за тука ама сепак... Одев со еден дечко година ипол тој уставри и ми беше прв дечко имав 15 години и он нонстоп ми зборуваше за да имаме односи. Јас не сакав зошто бев мала а и не бев спремна на нешто такво ама он не го разбираше тоа и од коа го одбив он почна ладно да се понаша онака бевзеа дури имаше и моменти коа ми викаше за што да одиме коа не сакам да имаме односи како само за тоа да ни беше врскав... Вршеше преголем притисок врз мене... и една вечер он беше сам дома и веќе незнаев што да правам како да го одбијам ( сум била глупа да сум сега уште одма ќе сум раскинела ама на 15 години што друго може да мислиш) и таа вечер требаше да имаме секс, ама јас бев премногу напната чуствував дека тоа го правам проти своја волја само за да не го изгубам... и се обидовме и за срека не бидна ништо.. и него му беше прв пат и неможеше да погоди да влезе во мене ништо он само што ќе ме допреше за да влезе во мене јас викав дека ме боли ама и он неможеше да погоди а и валјда и јас сум била премногу стегната и таа вечер не бидна он се откажа... и другата ден ми викаше пак да се обидеме ама јас не сакав и така одевме уште 5 месеци и не се случи ништо се олади мегу нас и јас му раскинав... Па така мојот прв однос се случи со сегшниот дечко и која разликааа со него јас самата посакав да имам односи... Во врска сме 3 години и он никогаш не вршеше притисок ја знае многу добро приказната за со бившиот.. Он самиот ми кажа дека нема да врши притисок коа јас ќе се почуствувам спремна тогаш ќе биде.. и така се случи една вечер самата го посакав тоа и бидна и која разлика... он знаеше како да ме опушти и да не мислам на болката и бидна ... И сум толку среќна што својата невиност ја изгубив со прав човек со кој што сум и ден денеска заедно и знам дека ме сака и сум имала голема среќа што таа вечер со бившиот не се случи ништо и што решив да го откачам ако се случело нешто ќе сум се каела цел живот :D ама имало господ
     
  9. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.140
    Допаѓања:
    76.530
    Пол:
    Женски
    Со вториот можеби не беше сексот поубав, но бев поопуштена и поубаво се чувствував со него.