1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. beyou

  beyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  Dali imate nekoi seksualni fantazii?i od sto se sostojat? mozebi e cudno no jas nemam, dali e toa nekoj problem dali nekoj znae?

  ve molam pomognete mi za ova prasanje i spodelete nekoi vasi fantaziii bi mi bile od korist pozdravce :) :oops:
   
  На An4e banance му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  63
  Не е можно да немаш, сигурно имаш но сеуште не си свесна за нив, некаде длабоко во себе ;) сите имаме фантазии било тоа да е секс со некоја позната ѕвезда или нешто друго :) Јас имам мноооогу такви желбички :lol:
  Секс во тројка во било која комбинација две машки едно женско и обратно две женски едно машко :)
  Потоа секс за една вечер со целосен странец кого повторно нема никогаш да го видам
  Секс на плажа уфф многу голема желба ми е :D
  и мн други ....
   
  На Џорџе, Nena13, Samara Morgan и 5 други им се допаѓа ова.
 3. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  63
  аа и ќе заборавев една од омилените фантазии ми е секс со жена, многу сум љубопитна како би било :D Чисто колку за проба не дека после ќе станам лезбејка :lol:
   
  На Iva stip, Ane_na_Bisera16, Baby Tamy и 20 други им се допаѓа ова.
 4. beyou

  beyou Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  3
  pa da dobro imam takvi pomisli no ne se bas tie realni taka da ne gi dozivuvam bas kako svistinsi fantazii...sepak ova so sex na plaza mi e probana stvar :P
  i toa vo 5 saat odsabajle na plaza vo ohrid (desaret) bese mn vozbudlivo se dodeka ne se pojavi cuvarot na plazata i ne ne zamoli da go napustime mestoto
  e ova bese najgolem sram vo mojot zivot :oops: :oops: :oops:
  ali ne go vidov toj covek povtorno taka da seisto e sega :lol:
   
  На MagnumXXXL и reddevill им се допаѓа ова.
 5. Annika

  Annika Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  63
  хахаха добра приказна :lol:
  морам да пробам, ајде ова лето :P
   
  На Mollami му/ѝ се допаѓа ова.
 6. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Секс во 3 -ка, јас и 2 девојки истовремено да ги задоволувам двете. Ова ми е скриена желба и едвај да најдам уште една девојка покрај мојата, чисто од љубопитност за мене и девојката да го доживееме тоа искуство :inlove:
   
  На Mollami, Demon4e, Samara Morgan и 4 други им се допаѓа ова.
 7. XstrongerX

  XstrongerX Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  1.714
  Допаѓања:
  5.088
  Пол:
  Женски
  Ги имам секакви ...но некои од нив се измислени да останат тоа што се ...само фантазија :)
   
 8. Lebedev

  Lebedev Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 септември 2010
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  39
  I devojka mi kako sto mi kaza, pred da se fati me nemala mectaenja za seksot. ednostavno -- ova se nejzini zborovi : prethodnite partneri, gleale da si zavrsat rabota. tak tak 15min i gotovo. ne menuvale pozi cesto (A i sto ke smenis za 15 min) i taka. pa koga se fativ so nea, i pokraj toa sto mi bese prva, jas poise znaev od nea, i mi bese cudno. posle ja terav da glea poveke pornici i po nekoj period -- op -- gleam malata kreativna stanala :D i posle toa nekako prirodno i dosle fantaziite, iako da ti kazam ne mi otkriva mnogu.,. poise na delo se obiduva da se pokaze. pozz L.
   
  На Otavinea_ му/ѝ се допаѓа ова.
 9. gjavolceto

  gjavolceto Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  15
  Фантазирам за секс во тројка, со дечко ми и некоја цурка..
  и фантазирам за секс со лезбејка.. иако никад не сум имала ништо со девојка, сакам само да пробам како е.. не дека сакам да станам лезбејка.. него онака.. искуство плус во животот.. :)
   
  На Nena13, Demon4e, Samara Morgan и 2 други им се допаѓа ова.
 10. michelle79

  michelle79 Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  106
  Seks vo trojka so dvajca mazi...... MFM
   
  На joop, Џорџе, G&E и 10 други им се допаѓа ова.
 11. naive

  naive Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 октомври 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Невиноста ја изгубив пред не цела година, не сум доживеала оргазам и немам некој посебни секс фантазии. Но во последно време сретнав еден дечко (малку повеќе постар од мене) и многу ме привлекува мислам сакам да имам секс со него ама има еден проблем, и тој е од моето место а јас не сакам да се дознае затоа што имам дечко :devil: , што да правам?
   
 12. GeorGinnA

  GeorGinnA Популарен член

  Се зачлени на:
  20 октомври 2010
  Пораки:
  667
  Допаѓања:
  2.007
  ...Фантазииииии... :d: :d: Сосема нормални,безбедни и природни,па нели се што позади затворени врати не е перверзно:)

  Јас мислам дека секој од нас ги има и тоа е сосема ок ...Секс со жена,секс со странец, па некогаш дури ми иде идеја за некој садо-мазо секс,а по природа воопшто не сум таква :P :talk:

  Девојки уживајте во сексот и уживајте во вашите фантазии :*
   
  На Valas му/ѝ се допаѓа ова.
 13. violinistka

  violinistka Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 октомври 2010
  Пораки:
  334
  Допаѓања:
  152
  Ги имам секакви..ама не знам дали би се осмелила да ги исполнам.Тоа се само фантазии,сепак никогаш не се знае..:)
   
  На Anabella13 и Valas им се допаѓа ова.
 14. tipcovski

  tipcovski Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  4
  секс во тројка - 2 машки 1 женско
  секс со непозната за една вечер и после чао пријатно ни името несакам да и го знам :D
   
  На Џорџе му/ѝ се допаѓа ова.
 15. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.098
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Како од корист :?: ти да не сакаш да се чепкаш :D ;)
  Моите фантазии се многу перверзни, не би сакала да ми се остварат, барем не во целост . Понекогаш се чудам како од моево мозоче такви работи излегуваат :lol:
   
  На Idonea и sara.glumicata им се допаѓа ова.
 16. Barbie-mwa

  Barbie-mwa Популарен член

  Се зачлени на:
  20 декември 2009
  Пораки:
  1.237
  Допаѓања:
  528
  Пол:
  Женски
  И јас имам многу вакви фантазии кои во брзо време би сакала да се остварат! :D
   
  На Anabella13 и Valas им се допаѓа ова.
 17. bonbonka17

  bonbonka17 Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2011
  Пораки:
  64
  Допаѓања:
  8
  Posledno vreme nezz zaso.. se desava da si isfantaziram i so zenska..
  Imam decko.. a porano ic ne sum sfakala kako mozat zensko so zensko.. ali ete i mene mi se desi..
  Ali ne veruvam deka bi probala (sea za sea ) od sram.
   
  На Valas и sara.glumicata им се допаѓа ова.
 18. Alek13

  Alek13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2011
  Пораки:
  53
  Допаѓања:
  11
  Незнам зашто али јас имам многу луди фантазии.
  Иако имам дечко кој искрено многу добро ме задоволува кога е прашањето за секс али ете незнам зашто понекогас посакувам да имам односи и со помали од мене а за другите работи и подобро да не зборам .......... Секој си има свои луди фантазии.
   
  На Demon4e и Valas им се допаѓа ова.
 19. maca99

  maca99 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2010
  Пораки:
  1.819
  Допаѓања:
  1.691
  А кои од вашите сексуални фантазии се имаат исполнето? :$
  Мене ми се исполни желбичката за секс на плажа,ова лето..имам и други фантазии ама ќе видиме дали ќе се исполнат :P
   
  На Cricket му/ѝ се допаѓа ова.
 20. MadHatter

  MadHatter Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2011
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  30
  Секс на плажа - оддамна исполнета фантазија.Секс во 3 ка неостварена фантазија,со исти пол и други повеке луди и откачени фанитазии што планирам да останат само фантазии , НО, никогаш не вели никогаш! :)