1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

  1. dumbal

    dumbal Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 јуни 2010
    Пораки:
    45
    Допаѓања:
    18
    секс во 3 -ка 2 ж и јас исекс на плажа приквечер анајмногу се возбудувам кога би имал секс во лифт :D
     
  2. tarzan

    tarzan Нов член

    Се зачлени на:
    30 јули 2010
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    12
    Секс во тројка со две жени одлична комбинација
    Може уште една, заедно со двете нека бидат три.
     
  3. Srcuska97

    Srcuska97 Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 март 2011
    Пораки:
    15
    Допаѓања:
    14
    Секс со жена :P
    Јас едно машко и уште едно женско
     
    На Друштвена, Spiceyourlife, Nena13 и 3 други им се допаѓа ова.
  4. Sephora

    Sephora Популарен член

    Се зачлени на:
    5 декември 2010
    Пораки:
    2.690
    Допаѓања:
    4.481
    Како би ти биле од корист нашите фантазии? :D
    Јас сум мазохист. :worried:hock: Ок, лошо дефинирав. Сакам романтики, тоа страст, нежности, ова она... :D Меџутим, тоа ми е така како желба, не за стално. :!:
    И многу се зарадував кога видов дека според анкети голем број на жени имаат фантазија за силување, и во тој момент одма во глава ми се запеа You are not alone. Не станува збор за непознат некој, туку она дечко ти да те фати на пример, бап за ѕид, држи раце, после кревет, ти џоа преташ и после се препушташ на уживањето. :)
     
    На joop, Spiceyourlife, Dreamgirl90 и 4 други им се допаѓа ова.
  5. unhappyy

    unhappyy Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2011
    Пораки:
    320
    Допаѓања:
    147
    Фантазиите на девојките

    Сексуалните фантазии до скоро беа исклучиво привилегија на машките или барем таков беше впечатокот. Сепак, многубројните истражувања покажаа...дека и понежниот пол не само што размислува на оваа тема, туку дека фантазијата кај нив е многу развиена.

    Фантазирање за партнерот со кој се во моментот – Оваа фантазија е број 1 во светот на сексуалните фантазии на жените: да прават работи кои ги правеле или кои сакаат да ги направат со моменталниот партер.

    Секс со друг маж – Најчесто станува збор за претходен љубовник или маж во нивната непосредна околина. Ова најчесто се случува кога жената не се осеќа доволно задоволена од моменталниот партнер.

    Романтичен секс – Тоа е секс со многу емоции: преубав маж, неспособен да сака повеќе од една жена, ја запознава неа и зашеметен од нејзината убавина и интелигенција ја носи на некоја песочна плажа и води љубов со неа додека сонцето не зајде.

    Секс со странец – Е тоа е секс поради секс, а единствената награда е задоволството. Жената тука може целосно да се опушти и да ужива знаејќи дека никогаш веќе нема да го види.

    Главната разлика помеѓу женските и машките фантазии е тоа што жените фантазираат за непознати мажи, а мажите за комшиката од соседството.

    За кого фантазирате вие?

    Превземено од http://www.crnobelo.com

    Ако мислите дека е несоодветна темава Delete слободно :)

    Јас фантазирам за партнерот со кој сум моментално :)
     
    На Spiceyourlife и Valas им се допаѓа ова.
  6. creshicka

    creshicka Популарен член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    2.152
    Допаѓања:
    5.710
    Пол:
    Женски
    Фантазиите на девојките

    John Cho [​IMG]
     
  7. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    761
    Фантазиите на девојките

    и ја фантазирам за партнерот со кој сум моментално :) бидејќи сме одделени на иѕвесен преиод и одвај чекам да го видам :inlove:
     
    На Dreamgirl90 му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Heartbroken

    Heartbroken Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 април 2011
    Пораки:
    69
    Допаѓања:
    17
    Фантазиите на девојките

    I jas sum vo nova vrska i dosega nisto ne se desilo.. help :( ne mozam da se vozdrzam haha :D
     
  9. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    761
    Фантазиите на девојките

    па не се мачите :) ако се сакате и ако сте спремни впуштајте се во задоволство :*
     
  10. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    652
    Пол:
    Женски
    Фантазиите на девојките

    Море не да фантазирам, лудило ме фака. Ама ај скавме бебе, ке се воздржиме уште 3 месеци. Не е малку, ама ај си се тешам, претходно 7 години се сексавме кај и кога стигнеме. Ама признавам дека и по толку време, сега имам мрсни соништа, го замислувам како ме *бе во сите можни пози и секогаш свршувам :lol: Имам идеја да отидеме некаде сами за викенд откако ке се породам, да надокнадиме за се.
     
    На Џорџе и Valas им се допаѓа ова.
  11. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Фантазиите на девојките

    Фантазии? Аа па претерува мојов мозок во тој поглед. Што не..
     
  12. crazyinlove19

    crazyinlove19 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 март 2011
    Пораки:
    3.753
    Допаѓања:
    3.731
    Фантазиите на девојките

    Си фантазирам за партнерот во моментов. :inlove: Еве вчера не се видовме и јас полудувам, едвај чекам да го видам. Ауууф што му мислам само јас си знам. :$
     
  13. unique123

    unique123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    312
    Допаѓања:
    373
    Фантазиите на девојките

    Фантазиии ихаааа и те како. Не верувам дека постои некоја која не фантазира. Јас на пример отсекогаш сум си го сакала Бред Пит и кога гледам филм со него неможам да се сопрам од размислување, што би било кога би било. Тука ќе ги набројам и Џони Деп и Леонардо ДиКаприо, а од нашиве посебно ми праи мерак ова министеров за информатика Иво Ивановски-добро парче е нема што.

    А кога сум со мојов у моментот се си размислувам и замислувам разни пози, па некад дури кога ќе откачам и му предлагам, порано ме гледаше зачудено, сега гледам ништо не го изненадува :lol:

    И да, некад си замислувам и како би било да се исексам со некоја секси машина што не го ни знам ни познавам колку само чисто онака .... секако ова е само фантазија :|
     
  14. Saya

    Saya Популарен член

    Се зачлени на:
    6 јануари 2011
    Пораки:
    1.190
    Допаѓања:
    5.553
    Фантазиите на девојките

    Мене најчесто грешните мисли ми доаѓаат сред предавање, во најголемата досада. Се загледувам негде, и оп, топол бран од прстињата на нозете до темето на главата. Обично си враќам секс сцени што сум ги доживеала, па тајно се клештам во Мона Лиза фазон.

    Фантазирам и за груб секс, многу груб секс, во стилот на Г-дин и г-ѓа Смит, кога се пердашат Анџелина и Бред. Не ме пали делот со тепањето и крвта ( :D ) ама она влечење за коса, секс потпрени на ѕид....ах, мамицата.
     
    На Valas, donna.17 и 1209 им се допаѓа ова.
  15. L0ve

    L0ve Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 мај 2011
    Пораки:
    337
    Допаѓања:
    199
    Фантазиите на девојките

    уфффф се и сешто фантазирам :$ :$ :$ :$
    од актери, до реални ликови.... ај деталите за мене ќе ги задржам :$
     
  16. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Фантазиите на девојките



    Исто исто :D
    И мене на сред предавање ми идат некои такви мисли, а и пред да заспијам.
    Фантазирам за некој лик што го познавам што ме пали... не би да набројувам.
    Скоро секогаш фантазирам за секс во некој мал простор во полна дискотека ама да не е тоа вц :D
    Некогаш луѓето што ги гледам во автобус на пример или на предавања си замислувам каков секс имаат... what a freaky mind I have :x :D
    Фантазирам да имам секс и некој да ме гледа ама да незнам дека ме гледа (е ај сеа...)
     
  17. najubava2010

    najubava2010 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2010
    Пораки:
    1.619
    Допаѓања:
    4.653
    Фантазиите на девојките

    Не ми текнува дали сум фантазирала дека имам секс со некоја позната личност, но со Петко, ехх какви фантазии паѓаат, на плажа, па бранови, ситен песок итн.
    Фантазирам и за некој див и брз секс, онака се враќаме од негде и уште од кола се палиме, влегуваме дома и додека да стигнеме до кревет веќе сме голи.

    Во моментов само на ова ми текнува, зошто само уште ова не сум пробала, секс во јавност не ми е ок, затоа не фантазирам за тоа, туку најчесто си фантазирам за работи кои не се случиле а сакам да се случат кога-тогаш.
     
  18. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.073
    Фантазиите на девојките

    Ми текна и друго :D
    Се возиме у кола и уште у кола почињаме со предигра ова она, нагоре по скали до стан сме веќе голи :D
    Што се случува внатре? Нека остане тајна :lol:
     
  19. Butterfly-itgirl4s

    Butterfly-itgirl4s Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2011
    Пораки:
    414
    Допаѓања:
    285
    Фантазиите на девојките

    Ги читам постовите и дојдов до заклучок дека васите фантазии имаат смисла и дека се прилично скромни а моите се навистина перверзни па подобро да си ги чувам у глава (shame on me)
     
    На Valas и WiseGuy им се допаѓа ова.
  20. HardSex

    HardSex Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    497
    Допаѓања:
    2.425
    Пол:
    Машки
    Фантазиите на девојките

    Мое мислење е дека секоја девојка си има барем една прилично перверзна фантазија.
    Тука девојките ставиле само вовед.Кремот на тортата е во разработката,и крајот :)

    Јас во моментов ја читам My Secret Garden-Women's Sexual Fantasies од Nancy Friday.
    Можам да кажам дека се сметам за поприлично перверзен,ама дефинитивно во книгава
    наидов на женски фантазии кои го надминуваат моето моментално ниво на перверзност :)