Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. NNK19

  NNK19 Активен член

  Се зачлени на:
  18 февруари 2019
  Пораки:
  224
  Допаѓања:
  408
  Пол:
  Женски
  Можеби ]:)
   
  На Vikktorr му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Notorious-B

  Notorious-B Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2019
  Пораки:
  58
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Машки
  Свич доминација со жена.
  Секс со машко.
  Секс со шимејл.
   
  На anelchylola и didisi им се допаѓа ова.
 3. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.108
  Допаѓања:
  6.488
  Пол:
  Женски
  Bukake ,gangbang , Jas I ushte dvajca mazi :angel:
   
  На anelchylola, Marko@boy, Vivid и 17 други им се допаѓа ова.
 4. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  956
  Допаѓања:
  34.543
  Пол:
  Женски
  Секс со непознат маж лудо и незаборавно
   
  На anelchylola, LaGuapa, Vivid и 10 други им се допаѓа ова.
 5. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.108
  Допаѓања:
  6.488
  Пол:
  Женски
  So crnec :angel:
   
  На anelchylola, diskreten32, menov и 5 други им се допаѓа ова.
 6. Stark

  Stark Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јуни 2013
  Пораки:
  1.361
  Допаѓања:
  2.360
  Пол:
  Машки
  Ако фантазираме некоја порно глумица.

  А вака реално и поверојатно можно некоја постара од мене, еве да речеме милфица :P
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Limunka

  Limunka Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2019
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Женски
  Со двајца
   
  На Vivid, Leotrim, Romancer и 9 други им се допаѓа ова.
 8. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.329
  Допаѓања:
  7.630
  Пол:
  Женски
  Да му скокам у скут, во WC, на пауза. Он седнат на капакот ме држи за задник и ме лиже за врат и ме гризе за уво, а јас безобразено му скокам и јако испуштам крици.
   
  На anelchylola, LaGuapa, Vivid и 18 други им се допаѓа ова.
 9. LizniMazni

  LizniMazni Активен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  71
  Пол:
  Машки
  Da prisustvuvam i ucestvuvam na swing party
   
  На Кирил.ск му/ѝ се допаѓа ова.
 10. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.329
  Допаѓања:
  7.630
  Пол:
  Женски
  Little Black Dress, под него нешто ваквo 8a847f9cf8843cbe8639711ba8f551b5.jpg висока црна штикла, коса фатена во репче, на левата рака прстени.
  Двајцата во лифт, одиме кон неговиот апартман.
  Со десната рака ми ја фаќа косата кај тилот и врело ме бакнува по вратот, ми дише во врат и гризе.
  Левата, левата му оди од струкот надолу пополека се лизга на задникот, цврсто ме стега, неговиот машки инстинкт се повеќе и повеќе се разгорува, го слушам како почнува да беснее ѕверот во него.. Моите раце се лизгаат по неговите широки рамења, го стегам за грбот. Тој веќе не може да издржи почнува да ми го слекува фустанот.
   
  На Vivid, Billy Idol, Leotrim и 11 други им се допаѓа ова.
 11. Biny

  Biny Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  BFF63F85-EC41-427C-824C-0679CAFDBE41.jpeg
  Шопинг и на враќање изненадување кое се отвара одма. ( кај што си:кола, лифт, темна улица, автобус/ка станица,...)
   
  На makedon81 и Robson им се допаѓа ова.
 12. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Див секс со 2 најдобри другарки или сестри.
   
  На anelchylola, Desi1991k и makedon81 им се допаѓа ова.
 13. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.108
  Допаѓања:
  6.488
  Пол:
  Женски
  FB_IMG_1555361063812.jpg
   
  На anelchylola, VoodooGirl, Nigredo Odor и 12 други им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Грозно.. и едното и другото..
  Едното е инцест, а и другото не е далеку од тоа..
   
  На Mr. Right, Hristov, NarCis@ и 3 други им се допаѓа ова.
 15. MarijanaKolevska

  MarijanaKolevska Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2019
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  218
  Пол:
  Женски
  Skoro sekoja izvodliva poza vo threesome ZMZ:)
   
  На Vivid, marlonbrando69, jasbi и 4 други им се допаѓа ова.
 16. Masterf

  Masterf Активен член

  Се зачлени на:
  17 март 2017
  Пораки:
  37
  Допаѓања:
  43
  Пол:
  Машки
  Летово би сакал некоја непозната да ми го испуши на плажа, ама да има луѓе на плажа и онака подзаскриено да ме обработи.
   
  На GirlLove и anelchylola им се допаѓа ова.
 17. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.329
  Допаѓања:
  7.630
  Пол:
  Женски
  Ноќ, песок, крпа, плажа,бранови.
  Тој со маичка а надолу гол.
  Исто и јас.
  Би оделе индивидуално орално, а потоа 69.
  :$
   
  На sagittarius989, goran06, Robson и 6 други им се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Јас и Џејсон Момоа.
  Неандерталска љубовна идила :rofl:
   
  На fana, Nigredo Odor, Milobebence и 2 други им се допаѓа ова.
 19. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  Секс на плажа на хауба,па ноќно капење па после да спиеме како бебиња(ем задоволени ем капени:D).
   
  На anelchylola, Vivid, Роберт 7 и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Biny

  Biny Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  Погледот
  EA688C28-5F90-45DF-8DBF-406D61225D8B.jpeg
   
  На Adorabela му/ѝ се допаѓа ова.