Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Ок, нова фантазија имам.
  Јас, маж ми и уште двајца други (веќе одбрани) :lol:
   
  На anelchylola, Misskirova, Vivid и 14 други им се допаѓа ова.
 2. Biny

  Biny Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  Славни личности или познаници ;)
   
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Познаници :$
  Интимни :$
   
  На Snowflake97, Animali, jasbi и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 4. goran06

  goran06 Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2018
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Машки
  Da bidam gledan dodeka se samozadovoluvam ili na kamera ili vo zivo ^.^
   
  На anelchylola, Sukyy22, Robson и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  Од машко или женско?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  With an actual grown-ass man :|
  Ама кога веќе не постои, со вонземјанин :D
   
  На blackred, anelchylola, Konfetka и 4 други им се допаѓа ова.
 7. kikikikirika

  kikikikirika Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2011
  Пораки:
  1.523
  Допаѓања:
  2.681
  Пол:
  Женски
  Со сегашниот дечко да пробаме тројка , јас, он и уште една девојка. Му предложив и согласен е уште да оствариме.

  Иам и други фантазии кои долго време ги неам правено : секс со улоги, секс на отворено , секс под дејство на леки дроги или алкохол
   
  На anelchylola, Vivid, mileystar и 6 други им се допаѓа ова.
 8. goran06

  goran06 Активен член

  Се зачлени на:
  5 септември 2018
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  48
  Пол:
  Машки
  zensko
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  Just sex, no strings attached, no drama, no sh*t?
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Animali

  Animali Популарен член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.156
  Допаѓања:
  9.338
  Пол:
  Женски
  @Robson Only танга attached ^_^
   
  На Emilija97mk, WildMk, IM.TMKQ и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  327
  Допаѓања:
  1.043
  Пол:
  Женски
  На Biny и WildMk им се допаѓа ова.
 12. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  489
  Допаѓања:
  3.758
  Пол:
  Женски
  -Секс каде што доминирам 100%.
  -Секс во тројка.
  -Секс на дива плажа.
   
  На Vivid, mileystar, Дискретниот и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.108
  Допаѓања:
  6.488
  Пол:
  Женски
  Naughty :D
   
  На jasbi, WildMk и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  and gooodddd :inlove:
   
  На Alisa22, jasbi и Robson им се допаѓа ова.
 15. Biny

  Biny Активен член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2018
  Пораки:
  118
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Машки
  CE1C8EB1-2232-46B2-9577-8D09B9775797.jpeg
  Eve go denski od krevet
  A1DB36BB-953F-4E5F-A652-BD1DC6E82747.jpeg
  Ke ostane samo fantazija :lol:
   
 16. Romancer

  Romancer Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2017
  Пораки:
  80
  Допаѓања:
  205
  Пол:
  Машки
  Јас женска ми и друг пар.
  Да почнеме прво лекичко, секој со својата. Пушење, лижење прво па кога ќе дојде време за пенетрација да се смениме. Сакам да ме гледа како растурам друга, додека ја дупат силно во доги!
   
  На Babygirl12, anelchylola, Misskirova и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Boneff

  Boneff Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  60
  Пол:
  Машки
  Fantaziram za dobar strastven sex so nekoja devojka , na jahta na otvoreno more auuff neopislivo :inlove::D
   
  На 100nogalka, anelchylola, LaGuapa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 18. hellocity

  hellocity Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 август 2017
  Пораки:
  1.321
  Допаѓања:
  2.574
  Пол:
  Женски
  Во колаа зимно време а надвор да е многу ладно и да врне снег... :inlove:
   
  На anelchylola, mileystar, Sukyy22 и 4 други им се допаѓа ова.
 19. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  164
  Пол:
  Машки
  MMM тројка у моментоФ
   
  На DanceT му/ѝ се допаѓа ова.
 20. LoneWolfGuy

  LoneWolfGuy Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 август 2017
  Пораки:
  358
  Допаѓања:
  617
  Пол:
  Машки
  Надвор на снегот,
   
  На jasbi, Brinetka, hellocity и 1 друга личност им се допаѓа ова.