Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. Justicija

  Justicija Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2017
  Пораки:
  3.235
  Допаѓања:
  12.920
  Пол:
  Женски
  За среќа моја ,сите мои секс фантазии ги имам остварено:$
  Мој совет бидете дирекни и кажете си што сакате :lol:
   
  На WildMk, Keanu_R.Wick, didisi и 16 други им се допаѓа ова.
 2. No Makeup

  No Makeup Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 јуни 2017
  Пораки:
  246
  Допаѓања:
  869
  Пол:
  Женски
  Тројка со two blackie
   
  На lolagerta, Marko@boy, Alisa22 и 3 други им се допаѓа ова.
 3. Trock

  Trock Нов член

  Се зачлени на:
  27 август 2019
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  5
  Пол:
  Машки
  Mene najgolema seksualna fantazija e da imam seks vo trojka jas devojkami i drugo masko toa moram da go ostvaram :D
   
  На Bigdaddy, lolagerta, anelchylola и 2 други им се допаѓа ова.
 4. Misskirova

  Misskirova Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2018
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  Seks so nekoja devojka...(devojka sum inace)
   
  На rromanticen, ana anuska, Simonss2 и 10 други им се допаѓа ова.
 5. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.906
  Допаѓања:
  9.251
  Пол:
  Женски
  Моментално ми текнува секс на столица.
  Ќе го врзам. Хаха сериозно.
  Ќе му поиграм на You can leave your hat on, облечена во
  Одоздола
  black-lace-underwire-padded-bandeau-bodysuit.jpeg
  И ова фустанче :
  40005183.jpg

  Така облечена би му седнала у скут и почнувам со работа.
  Краток бакнеж во уста, бакнеж во увце, лижење, потоа одам зад увото, па вратот, рамената, градите, стомакот.
  Следува откопчување, слободен е со нозете иначе.
  Станувам од столот, станувам пред него, го провоцирам со гризење на устата и поглед како што знаеме само ние жените...
  To be continued.
   
  На Adley22, Keanu_R.Wick, me again и 10 други им се допаѓа ова.
 6. Misskirova

  Misskirova Активен член

  Се зачлени на:
  25 октомври 2018
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  84
  Пол:
  Женски
  Секс со дечко ми додека друга не гледа.
   
  На rromanticen, ana anuska, SugarHoney и 8 други им се допаѓа ова.
 7. Ena05

  Ena05 Активен член

  Се зачлени на:
  16 мај 2019
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  Секс со друга жена. Постара од мене, крупна со облини која после тоа нема да ја видам никогаш :wasntme::D:lol:
   
  На Miki_mat3, beauty&beast, Кавалер и 10 други им се допаѓа ова.
 8. Marko@boy

  Marko@boy Активен член

  Се зачлени на:
  2 септември 2019
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  12
  Јас и девојка ми би сакале тројка али нема прави луге ,и од тоа се плашиме многу
   
  На Keanu_R.Wick, Babygirl12, me again и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. Mirabel

  Mirabel Нов член

  Се зачлени на:
  12 септември 2019
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  6
  Пол:
  Женски
  Јас маж ми и уште една девојка. Но тешко се наоѓа
   
  На Romancer, Keanu_R.Wick, Diamant и 3 други им се допаѓа ова.
 10. Prijatelot

  Prijatelot Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 февруари 2015
  Пораки:
  2.318
  Допаѓања:
  2.727
  Пол:
  Машки
  Ми паѓа идеја со некоја рандом , секси - сочна да се удриме у парк, да завршиме сезона као што треба.
   
  На Keanu_R.Wick и Mirabel им се допаѓа ова.
 11. M&L89

  M&L89 Активен член

  Се зачлени на:
  15 септември 2019
  Пораки:
  30
  Допаѓања:
  38
  Пол:
  Машки
  Тројка со две женски.
   
  На Keanu_R.Wick, Oscar Lady, Marco's vibe и 2 други им се допаѓа ова.
 12. Keanu_R.Wick

  Keanu_R.Wick Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 септември 2019
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  1.211
  Пол:
  Машки
  На свадба, додека сите се веселат, ние секс во кола или во близина :D
   
 13. dfsa

  dfsa Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2016
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  194
  Пол:
  Машки
  со непозната теткица 50+
   
 14. TeonaZ

  TeonaZ Активен член

  Се зачлени на:
  6 ноември 2019
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Секс со девојка :inlove:
   
  На rromanticen и beauty&beast им се допаѓа ова.
 15. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.224
  Пол:
  Женски
  Секс на дожд водени до гола кожа и уживање во жежок секс
   
  На Billy Idol, Dust, sunrise_123 и 5 други им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.452
  Шо и да е, надвор да е.
  Кампирање е закон,а?
  :hug:
   
  На makedon81 и Milobebence им се допаѓа ова.
 17. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.224
  Пол:
  Женски
  Точно такаа
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.743
  Допаѓања:
  47.808
  Пол:
  Машки
  Мене па секогаш ме плашел секс у природа, некоја буба да не ми се бутне у дупе:worried:
   
  На Tan4ence, piksooki, makedon81 и 2 други им се допаѓа ова.
 19. spacegirl92

  spacegirl92 Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2016
  Пораки:
  142
  Допаѓања:
  308
  Пол:
  Женски
  Секс со некој доктор во ординацијата. :lol::inlove:
   
  На GirlVolley, rromanticen, Iva9612 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 20. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  649
  Допаѓања:
  7.437
  Секс во вц во кафич додека има фул гужва, ама ете немам храброст да си исполнам.
   
  На piksooki и TeonaZ им се допаѓа ова.