Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.955
  Да одам во секс клуб некаде во странство, за да видам шо се дешава :lol:
   
  На Spiceyourlife, rromanticen, Milobebence и 3 други им се допаѓа ова.
 2. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  598
  Пол:
  Женски
  Во Германија имало ноќни клубови каде имале оргии и им било најнормално нешто, тешко да поверувам ама би сакала да видам какви луѓе одат.
   
  На rromanticen му/ѝ се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.955
  Има за имање.
  Не само во Германија, секаде има на запад.
  Додуша и кај нас се организираат секс журки, ама треба да си во тој круг за да знаеш кога-како-колку-што
  Се плаќа иначе дебело...
   
  На Spiceyourlife и rromanticen им се допаѓа ова.
 4. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  598
  Пол:
  Женски
  Ајде и друго нешто ако е дебело супер ќе си поминат, не ги мислиме воопшто :rofl:
   
  На beauty&beast му/ѝ се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.955
  Не е само сексуалната активност возбудувачка.
  Можеш само да гледаш, и ништо да не правиш.
  Како предјадење :lol:
   
  На Spiceyourlife и VoodooGirl им се допаѓа ова.
 6. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.626
  Допаѓања:
  46.738
  Пол:
  Машки
  И тука има такви приватни дешавки, ќе се распраша Џони и ќе те извести:smirk::D
   
  На Spiceyourlife и WildMk им се допаѓа ова.
 7. Chopard

  Chopard Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  598
  Пол:
  Женски
  Ете со помислата ме интригираш, порно филм во живо :rofl:^_^ само згодни луѓе да има хахаха
   
 8. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.721
  Допаѓања:
  135.955
  Информирана сум... малку :lol:

  Нема врска дали се згодни, или не.
  Битно е што зрачи сексуална енергија :inlove:
   
  На Spiceyourlife и rromanticen им се допаѓа ова.
 9. KateKane

  KateKane Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јули 2018
  Пораки:
  899
  Допаѓања:
  20.389
  Пол:
  Женски
  Мене па фобија ми е да не ме гледа некој, којзнае колку грдо изгледам отстрана :D Никогаш не би можела пред некој, ниту па фетиш ми е да ги гледам некои :D

  Имам една, во план сум да си ја остварам, ако бидне ќе пишам од мерак ]:)8)
   
  На WildMk, rromanticen, candy.cane и 2 други им се допаѓа ова.
 10. irrelevant

  irrelevant Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јули 2012
  Пораки:
  646
  Допаѓања:
  7.321
  [​IMG]
  [​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]
   
  На beauty&beast, Spiceyourlife, Billy Idol и 5 други им се допаѓа ова.
 11. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  Филмов е врв и јас ја имам оваа фантазија и мислам дека ми се има појавено по гледање на филмот :)
   
  На Spiceyourlife, didisi, invisible23 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 12. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.505
  Допаѓања:
  132.151
  Ти дојди во мое село а јас ќе ти кренам шаторот на мојата планина.. па сега може и снег да ве завее, не гарантирам дека ќе биде само дожд:D откако ќе си завршите работа ќе ве чека топла соба во колипката и мезе и винце, за да се стоплите и продолжите со работа :inlove:


  Он топик:D
  Сакам да му најдам некоја на мојов а јас да ги гледам додека си бркаат работа и се надевам ќе издржам без да им се приклучам:wasntme:
   
  На invisible23, WildMk, Dadusicka и 9 други им се допаѓа ова.
 13. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.569
  Допаѓања:
  248.256
  Пол:
  Женски
  и ја сакам соба у колибата :D
   
  На WildMk, Poppins, cresa-jagoda и 4 други им се допаѓа ова.
 14. Milobebence

  Milobebence Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јули 2016
  Пораки:
  1.103
  Допаѓања:
  44.222
  Пол:
  Женски
  Еве нова фантазија го прифаќам предлогов за во колибата (y)
   
  На WildMk, cresa-jagoda и Dust им се допаѓа ова.
 15. Dust

  Dust Game Over

  Се зачлени на:
  27 септември 2011
  Пораки:
  8.505
  Допаѓања:
  132.151
  Мојт.. ама подобро да е на пролет, потопло е:D
  Како тргнало, ќе треба да наплаќам ноќевања:lol:
  Тогаш ќе ве пречекам и со постела од рози и јагоди ..не само со винце и домашно мезе:D
  [​IMG]
  Да видиш која романтика е..особено кога внатре е 30 степени а надвор има метро снег:lol:
   
  На Spiceyourlife, WildMk, joy1 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.942
  Допаѓања:
  45.369
  8-|
  И јас сакам и јааас ! :inlove:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Poppins

  Poppins Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 септември 2016
  Пораки:
  1.410
  Допаѓања:
  3.081
  Пол:
  Женски

  И јас сакам :tmi:
   
  На Dust му/ѝ се допаѓа ова.
 18. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.569
  Допаѓања:
  248.256
  Пол:
  Женски
  нејкам пролет
  сега сакам на зима :D
   
 19. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  2.653
  Допаѓања:
  4.062
  Имам доста... да го потпрам дечко ми на ѕид, да го фатам за коса и да му влезам со стреп-он.
  БДСМ фантазии, речиси се што спаѓа во тоа, само не ептен екстремно.
  Тројка со уште една девојка, двајцата да ме задоволуваат, со taking turns, после јас да си продолжам со девојката додека он не гледа и се самозадоволува.
  Третава ќе си остане само фантазија, само во мојата глава, не и на дело. :D
   
  На Spiceyourlife, WildMk, LightSpirit и 7 други им се допаѓа ова.
 20. Gosh

  Gosh Мразачка на луѓе

  Се зачлени на:
  10 октомври 2015
  Пораки:
  1.820
  Допаѓања:
  26.052
  Да ми купи куќа и кола и да ми каже дека веќе никогаш не морам да работам.
   
  На Tina22m, Ordinary, тп18 и 3 други им се допаѓа ова.