Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

 1. Vikktorr

  Vikktorr Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Машки
  Најголема од сите секс фантазии ми е .....да направам да е СРЕЌНА!
   
  Последна измена: 17 ноември 2019
  На Elf, Spiceyourlife, Flower.D и 5 други им се допаѓа ова.
 2. тп18

  тп18 Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2019
  Пораки:
  107
  Допаѓања:
  252
  Кој е филмот?
   
 3. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.987
  Допаѓања:
  16.703
  И, ја направи ли? :)
   
  На WildMk и Роберт 7 им се допаѓа ова.
 4. Hellobeautiful

  Hellobeautiful Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2012
  Пораки:
  1.345
  Допаѓања:
  9.565
  Пол:
  Женски
  Да доживеам оргазам од некој. Свет је леп када сањамо :inlove:.
   
  На WildMk, Flower.D, Desi1991k и 6 други им се допаѓа ова.
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  993
  Допаѓања:
  1.766
  Пол:
  Машки
  Да глумам во филм.
   
  На 100nogalka и Hristov им се допаѓа ова.
 6. Vikktorr

  Vikktorr Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Машки
  Прашањето претпоставува дека се однесува на конкретна личност и конкретна постапка. Ама мојата желба/фантазија може да се гледа, барем јас како сакав да звучи тука, и како секогаш ВЕЌЕ постоечка фантазија за сите со кои сум бил и ќе бидам конкретно. Значи, по дефиниција, секогаш ЌЕ БИДЕ неостварена и постојано обновена фантазија. Плус, доволно сум искусен да знам дека фантазијата е најголемиот сексуален орган на жената. Јас сакам да го стимулирам тој „орган“. Мислев на ТАКВА сексуална фантазија! „Фантазија“ за фантазијата другиот да го направиш среќен/среќна!
   
  На Spiceyourlife и WildMk им се допаѓа ова.
 7. Bratot

  Bratot Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 април 2019
  Пораки:
  634
  Допаѓања:
  2.007
  Пол:
  Машки
  Eyes Wide Shut
   
  На Spiceyourlife и тп18 им се допаѓа ова.
 8. Vikktorr

  Vikktorr Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Машки
  Стимулирање на фантазијата како „орган“, затоа е во наводници, никаде не спомнував каков било физички дел од телото.
   
  Последна измена: 18 ноември 2019
 9. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  13.702
  Допаѓања:
  135.853
  Мозокот... Фантазијата е производ на мозокот.
  Мозокот е најјакиот сексуален орган.
  Не знам дали кај сите жени, ама кај мене, дефинитивно.
  Ако не знаеш да ме возбудиш без да ме допреш, џабе ти се и раце и јазик, и полов орган, и предмети и се'

  п.с. не зборам за тебе...
   
  На мацка64, The doctor, jasbi и 7 други им се допаѓа ова.
 10. Billy Idol

  Billy Idol Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 септември 2018
  Пораки:
  748
  Допаѓања:
  10.607
  Пол:
  Машки
  Некој го гледал Nine and a Half Weeks изгледа, скоро? :lol:

  Еве ја сцената...

   
  На kikikikirika, Flower.D, Spiceyourlife и 2 други им се допаѓа ова.
 11. Vikktorr

  Vikktorr Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2015
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  98
  Пол:
  Машки
  Да, баш на тоа мислев... И плус, не може некој да е задоволен физички ако не го правиш среќен. Конкретната физичка стимулација, орган, постапка е произволна и зависи од конкретниот човек/жена во мојот случај. :)
   
  На jasbi, Spiceyourlife и WildMk им се допаѓа ова.
 12. Spiceyourlife

  Spiceyourlife Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 мај 2019
  Пораки:
  52
  Допаѓања:
  322
  Пол:
  Женски
  Fantazijata mora da dojde od nas samite j nasite skrieni zelbi i potrebi...nasata strast i slast...brz toa nieden orgazam nema da e taka jak il vlazen i pamten...zasto na kraj na denot- treba i samite da uzivame vo toj koitus!
   
  На Desi1991k, Фem.ima, mentalmk и 4 други им се допаѓа ова.
 13. The doctor

  The doctor Активен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2020
  Пораки:
  24
  Допаѓања:
  23
  Fantazija kako sto i kazuvate site.
  Samo fantazija.
  Vo realnosta del od fantaziite koga gi "ostvaruvate" ispagaat ne bas kako vo fantaziranjeto.
  Ali mora da se ima fantazija jbg
  Velat fantazijata i perverznosta se povrzani so intelegencijata.
  Sepak vaka javno ne znam sto se dobiva koga nekoj detalno objasnuva sto i kako posakuva
   
  На dfsa му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Mollami

  Mollami Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2019
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  226
  Пол:
  Женски
  Пффф имам фантазии многу..Оргии со 6-7 машки и женски да не се знае кој на кого го бутка, секс со две женски, секс со три машки и едно дев и јас, секс со некој што случајно ќе го запознам, секс со педери и понекогаш имам фантазија да се сретнам со текој транвестит хахаха
   
  На hunter26, beauty&beast, Šaim-se и 5 други им се допаѓа ова.
 15. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Posledno so posakav vo vrska so seks fantaziite bese...neznost ili poveke od toa so prijatelka od forumot....stvarno me privlekuva i znae kako da se postavi vo vistinskoto svetlo..
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Naumoski96

  Naumoski96 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2020
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Имам фантазија за секс на работно место која не можам да ја тргнам од глава...
  Помош,совет,идеа?
   
 17. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Ako e vo ramkite na moznostite i so licnost soodvetna koja od drugata strana toa moze da go pruzi...ednostavno ostvari go.
   
  На Spiceyourlife му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Naumoski96

  Naumoski96 Активен член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2020
  Пораки:
  26
  Допаѓања:
  18
  Пол:
  Машки
  Местото на кое што работам не ми пружа таква шанса.. секој простор е опфатен со камера :( работам медицина и во приватна установа која нема никаков простор за такво нешто..
   
 19. me again

  me again Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2018
  Пораки:
  131
  Допаѓања:
  253
  Пол:
  Машки
  Ah Naumovski, ako bese izvodlivo nemase sega da go pises vo seksualni fantazii...(y) ama ne gubi nadez..taa ustanova moz ima parking..hihi...moz podrum ili tavan....se vo sluzba na rabotata.
   
 20. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.075
  Допаѓања:
  14.653
  Пол:
  Женски
  Зависи кај си :rofl: во некоја докторска соба,соба за одмор на персонал?
   
  На Naumoski96 му/ѝ се допаѓа ова.