1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

  1. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    Мојата омилена фантазија -
    Патувам со воз и во ниедно време излегувам надвор во делот кој е како ходник надвор од купето за спиење и стојам свртена со лице кон пределот кој одминува низ стаклото. Облечена сум само во тенка и кратка ноќница од лелеав материјал под која немам ништо.
    Ми приоѓа некој од зад грб и ме бакнува по врат, ме допира за гради и бутини ме доведува до лудило со воздишки на увце. Ја чувствувам неговата силна ерекција и во наредниот момент следи груба пенетрација, моите дланки се залепени за стаклото кое се замаглува од пригушени воздишки. На крај оставам да замине без и да го погледнам во лице, значи секс за една ноќ со тотален странец на кој не само име, туку ни лице не му знам.
     
    На Valas, donna.17, wolf4e и 12 други им се допаѓа ова.
  2. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Е не сте интересни, вака ко Theodora се објаснува :)
     
  3. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    Си имам премногу сексуални фантазии и многу ми е важно чувството, т.е. нивото на страст и напаленост во моментот кога си фантазирам.
    Се менуваат, во зависност од расположението, ама неколку ми се ептен во игра.
    Јас библиотекарка и секси професорица, бело кошулче, црно сукњиче
    [​IMG]
    и задолжително ваков цвик, си местам книги доцна во ноќта, доаѓа дотичниот тип, ми бара некоја перверзна книгичка, јас морам да се наведнам пониско за да ја дофатам, и после он ме дофатува мене.... буахахахаха :devil: и се плескаме помеѓу рафтови книги...

    другите се апла перверзни, :lol: ако почнам да ги раскажувам, ќе мора да стиснам на speed dial да дојде дечко ми на гости...
     
    На Theodora и crazylady им се допаѓа ова.
  4. crazylady

    crazylady Форумски идол

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    5.198
    Допаѓања:
    8.431
    леле немој вака :lol: :lol: :P
     
    На Valas му/ѝ се допаѓа ова.
  5. MarchelineAmaru

    MarchelineAmaru Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јули 2010
    Пораки:
    2.255
    Допаѓања:
    1.343
    Внимание! Експлицитни содржини! :devil:

    Ми се јавува некоја Х типка да појдам кај неа на кафе.
    Таа не баш толку млада,но секси и искусна .
    Влегувам кај неа ,облечена во лесно фустанче,она за поздрав ме бакнува речиси в уста.
    Седнувам на кревет,ме послужува со кафе,почнува да се приближува до мене,да ме допира насекаде со нејзините нежни раце.
    Го чувствувам нејзиниот здив насекаде по моето тело,ме возбудува,ја посакувам...
    Полека го спушта надолу моето фустанче,ме бакнува по градите,прво нежно,па грубо,ги лиже па ги грицка...Не можам да се воздржам,и возвраќам и јас ...
    Ги гризнува моите танга гаќички , ги соблекува со заби и ненаситно се нафрла на мојата ва**на...Горам од страсти,ми се чини дека ќе свршам секој момент...
    Одеднаш,во собата влегува маж и ,згоден,набилдан,висок,целиот напален од глетката,зверски и се нафрла неа и ја е*е ,таа вреска ,ме лижи ,воздивнува...Точно пред да свршам,изненадно пенетрира во мене,се топам...Тој ме е*е ,таа ми ги бакнува градите...Ме стега се посилно,ја чувствувам неговата врела,силна прегратка,за момент се грчам...Ме преплаува она снажно чувство на неопислива милина...Ми се предавам,врескам, ,и тој свршува во мене...
     
    На Tekkyi, Valas, Jasna Bi и 8 други им се допаѓа ова.
  6. ivanagoki

    ivanagoki Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 јули 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    10
    фантазии охохохох колку сакас кога би биле реалнос :D јас сум 7 годисна врска децкоми ми е прв буквално во се мозеби затоа имам бујни фантазии :D на пр. со непознат со двајца од еднас :$ и да не набројувам
     
    На Anonimni123 и Valas им се допаѓа ова.
  7. goddess.Of.chaos

    goddess.Of.chaos Популарен член

    Се зачлени на:
    1 јуни 2011
    Пораки:
    1.059
    Допаѓања:
    1.029
    На Ema.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
  8. Gea

    Gea Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    1.056
    Допаѓања:
    11.602
    Пол:
    Женски
    Потполно исто дејство само разлика во костимографија и место на случување на настанот. :lol:
    Наместо ноќница, тенок,летен проѕирен, долг летен фустан, кој ја оцртува целата линија на моето тело без градник и нежната мека кожа со мирис на бел мошус, осветлена од сјајот на месечината.
    Наместо воз, на покривот од некој хотел лоциран на некоја егзотична плажа. 8)
     
  9. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    Само да се надоврзам на Геа, мојата е слична на твојата :lol: ...ама на терасата на хотелската соба и тоа сред бел ден... не знам зошто ама фантазија ми е некој да гледа а јас да не знам.
    Кратко летно фустанче, лелеав материјал, доволно широчко, без градник, само танга и не е странец, секогаш е точно одредена личност...(мм, некоја позната фацка која мене лично ме возбудува..)...фантазијата е како тој си седи опуштено на терасичка и си конзумира пијачка, доаѓам и го заведувам, напаѓам страстно...јас сум таа што презема иницијатива и сум доминантна... :tmi:
    не можам да објаснам што и како правам, срам ми е :$
     
    На Valas му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.744
    Допаѓања:
    130.740
    По ѓаволите жени, сега се чувствувам „различно“ зошто немам фантазии за некој непознат! :D

    Ама затоа имам за еден познат :D
    Макар што ми се остваруваат, секоја секунда кога не сум со него замислувам како влегува полека и нежно во мене, милиметар по милиметар, а јас полудувам од оргазми. Во неговите раце се чувствувам како играчка зошто знам дека целата игра зависи од него, и ја води како што сака, а јас целосно му се препуштам.

    По ѓаволите, па јас сум зависна! :D
     
    На rusalka му/ѝ се допаѓа ова.
  11. slatkichKa123

    slatkichKa123 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 март 2011
    Пораки:
    598
    Допаѓања:
    341
    Кој би помислил дека темата ќе се претвори во мини романчиња за возрасни. :geek: :lol:
    Фантазии имам многу. Ама една од омилените. (предупредување! )

    Си излагам јас од под туш така мокра целата само со пешкур на мене, и полека си се шеткам низ станот.
    Тогаш влегува тој и скришно ме набљудува низ вратата. Јас се наведнувам да си ги земам гаќичките од куферот, и тогаш ми доаѓа тој и фино лепо .. :devil: :devil: :devil: :devil: !
    И така во doggy си врши работа. И воопшто не е нежен, напротив.
    Се тоа кулминира како јас го молам да сврши во мене.

    The end.
     
    На Valas, crazylady и Victorya им се допаѓа ова.
  12. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Ариел , што се плашиш ма :D зависност или потреба важно ја има :) па кога ќе видиш и не ти е лоша фантазијава :D само нареден пат тој нека биде твоја играчка :D позитивно го мислам ова де ;) си знаеш ти се :angel:
     
    На Ariel му/ѝ се допаѓа ова.
  13. Ariel

    Ariel Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    7.744
    Допаѓања:
    130.740
    Аха, тоа ми е другата фантазија. Го седнувам на тросед, не му дозволувам да мрдне (а тој и не се ни обидува), и играта ја водам комплетно јас.

    Лелеее, од самата помисла гаќиве ми се жива вода, ќе настинам :D
     
    На Marilyn-Monroe и ozbilnazena им се допаѓа ова.
  14. ozbilnazena

    ozbilnazena Популарен член

    Се зачлени на:
    6 февруари 2010
    Пораки:
    1.154
    Допаѓања:
    13.168
    Пол:
    Женски
    Ете така де :D си знам јас дека си знаеш ти се :D брзо смени ги да не настинеш па да те мислам после :*
     
    На Ariel му/ѝ се допаѓа ова.
  15. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Не мора да ме знае, не мора да го знам. Јас во кратко, лелеаво фустанче, на балконот над градот, езерото, морето, што и да е, пијам вино, ветрот ме гали.
    Дотичниот ми приоѓа одпозади, ми гризе во врат, ми ги зграпчува моите секси облини поткревајќи ми го фустанчето....следат перверзни делови кои се цензурирани....потоа пред да се свртам ми ги врзува очите со марама, ме врти кон него, јас ги чуствувам само неговите воздишки....следат уште поперверзни делови кои се повторно цензурирани.....цензура....пак цензура.

    И така јас задоволна ја тргам марамата со која ми се преврзани очите а не знам кој е типот со кој правев се она што беше цензурирано :)

    Е, втората фантазија ми е со двајца непознати :wasntme:

    Третата....абе, многу ги има! :D
     
    На Estelle му/ѝ се допаѓа ова.
  16. Estelle

    Estelle Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 декември 2010
    Пораки:
    176
    Допаѓања:
    154
    скоро секогаш сум се трудела (и сум успевала) да си ги остварам своите фантазии со партнерот со кој сум била :$ ама признавам имам уште неостварени...некои дури и мислам дека ќе останат ко такви :D инаку пред неколку години си ја исполнив фантазијата за с**с на плажа и можам само да кажам дека беше mind-blowing и дека се надевам никој random не се нашол у близина :D
    друга фантазија (неостварена) е многу слична со фантазијата на Пирамидата така да ќе биде излишно да се повторувам :)
    Останатите сепак не би ги споделувала во јавност :$
     
  17. black-angel

    black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

    Се зачлени на:
    14 декември 2009
    Пораки:
    2.634
    Допаѓања:
    4.451
    Пол:
    Женски
    Една фантазија си ја остварив секс на шанк и не беше нешто посебно и бомбастично само цела недела сетав модра по грбот |(
     
  18. HardSex

    HardSex Популарен член

    Се зачлени на:
    25 април 2011
    Пораки:
    495
    Допаѓања:
    2.422
    Пол:
    Машки
    Имам неколку сексуални фантазии,ама оваа ми е у топ 3.

    Харибо
    --------
    Се појавуваш на мојата врата облечена во кратко фустанче...носиш црни подвезици...
    твојата коса е пуштена...твоите прекрасни очи ја откриваат страста на девојка која
    знае што сака...Моите раце цврсто ги допираат твоите рамена...Се приближувам до тебе
    ...Уживам во мирисот на твоето прекрасно тело...Колку си поблиску до мене,толку се
    чувствуваш посигурно...Го чувствуваш мојот жежок здив на твојот прекрасен и нежен
    врат...Моите раце се сеуште на твоите рамена,а моите усни се на твојот врат...Те
    бакнувам полека но страствено...Како да не постои почеток и крај...Ги покривам твоите
    очи со наметка(blindfold)...Го чувствувам жарот на твоето забрзано дишење...Цврсто те
    држам за колковите и те легнувам...Те бакнувам насекаде...Со врвот на моите усни ги
    бакнувам твоите прекрасни ,неодоливи брадавици...Те соблекувам,но ги оставам твоите
    гакички на тебе...Гакичките ги отцртуваат твоите прекрасни срамни усни...Твојата
    пи*ка е влажна...Чувствувам како ме соблекуваш...Го вадиш мојот тврд и прекрасен к&р
    Чувствуваш како мојот тврд к&р ја допира твојата прекрасна влажна пи*ка...Гакичките
    се сеуште на тебе...Гледам како уживаш додека ги гризеш сопствените усни од возбуда
    ...Земам коцки мраз и ги нанесувам на твојата половина...Не гледаш ништо...Само
    чувствуваш...Коцките од мраз се топат...Капките се лизгаат насекаде по твојата напалена,
    прекрасна пи*ка...Ги соблекувам твоите гакички...Капките се лизгаат и го допираат твојот
    надразнет клиторис...Се гушиш од возбуда...Кружам со моите усни,околу твојата пи*ка...
    Со врвот на моите усни го допирам твојот клиторис...Во ритамот на ноќта го слушам твојот
    возбуден глас,како ми вели да продолжам...Ги ширам твоите срамни усни и го забивам
    мојот јазик во твојата влажна пи*ка...Ми велиш да го забијам мојот тврд к&р длабоко во
    тебе...Цврсто те држам и те спуштам на колена...Ги врзувам твоите раце со лисици...
    Цврсто го држам твоето лице со моите раце...Мојот тврд к&р е длабоко во твојата уста...
    Чувствувам како твоите прекрасни сочни усни се лизгаат по целата должина на мојот
    напален к&р.Со јазикот ги допираш моите ј)јца...Го вадам и го ставам мојот напален к&р во
    твојата уста...Толку сме напалени, што и двајцата не знаеме што правиме...Комплетно се
    предаваме на задоволството и страста...Твојата пи*ка гори од возбуда...Чувствуваш како
    топлината се шири по целото твое тело...Цврсто те држам за колковите и те станувам...
    Наметката е на твоите очи,а лисиците се на твоите раце...Се чувствуваш безпомошно и
    сигурно во исто време...Те земам одзади...Чувствуваш како мојот тврд к&р го забивам
    во твојата мека,влажна напалена пи*ка...Продирам длабоко во тебе...Моите раце ги
    милуваат твоите цврсти гради...Моите усни го бакнуваат твојот врат...Додека безмилосно
    те е*бам,ти шепнувам колку те посакувам...Трепериш од возбуда...Моите раце од твоите
    гради ги спуштам на твоето совршено газенце...Како што продирам длабоко во тебе
    чувствуваш како моите раце цврсто го плескаат твоето газенце...Менуваме поза...
    Се гледаме лице во лице...Ги чувствувам твоите раце на мојот задник...Длабоко сум во
    тебе...Ми велиш да продолжам...Колку подлабоко сум во тебе,толку посилно го допираш
    мојот задник...Брутално те е*бам...Уживам во твоето напалено прекрасно тело...
    Чувствувам како свршуваш...тоа е твојот прв оргазам...Ми велиш дека ја посакуваш
    мојата жепка сп*рма...На колена си...Земам, и ти давам неколку гумени бомбони "Харибо".
    Ја забележувам насмевката на твоето лице...Со твоите раце го земаш мојот тврд к&р,
    длабоко во твојата уста...Експлодирам длабоко во твојата уста...Капките од мојата густа
    сп*рма се лизгаат по твоите усни...Го чувствуваш вкусот на "Харибо"...Го чувствуваш
    вкусот на мојата жешка сп*рма...

    Не замерајте што на моменти сум романтичен у текстот...Па и јас човек од крв и месо...
    И јас имам емоции :)
     
    На tari, Imperatorka5, sweet25 и 4 други им се допаѓа ова.
  19. Gunshine

    Gunshine Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 мај 2010
    Пораки:
    818
    Допаѓања:
    666
    Овааај....

    Мене ме пали помислата на секс на Кале, незнам зошто, ете можеби првиот пат таму ќе ми биде. :D
    И ме пали помислата на доги со влечење за коса и плескање по гз...

    И има и нешто друго ама, virgins -get out of here.
     
  20. Marilyn-Monroe

    Marilyn-Monroe Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2010
    Пораки:
    1.805
    Допаѓања:
    5.894
    Фантазирам на широко.

    За некое службено патување од неколку дена, во средина непозната за мене, а луѓето уште помалку знајни. Се губам низ темните улици на градот, а тој ме пронаоѓа. Поминуваме време заедно додека да најдеме излез, седнуваме да одмориме во еден темен сокак, тој пали оган да се стоплиме, а желбата во мене да разгори.
    Наоѓа скитничко ќебенце фрлено, го зема, го става покрај огнот, седнува на него и тивко ми вели: Ти чувам место...
    Седнувам и разговараме. Ми станува ладно. Се понудува да ме прегрне. Седнува зад мене и ме прегрнува. Разговараме, се смееме и почнуваме да се отвораме. Додека ми зборува со усните се повеќе се доближува до мојот врат. Можам да го почувствувам неговиот топол здив. Веќе ми зборува со усните залепени за мојот врат. Не се помрднувам. Почнува да ме бакнува по вратот. Уживам и го оставам да си го прави своето. На раб сум да здивам и се вртам кон него и се бакнуваме страсно, како со никој претходно. Возбудени сме до тој степен што ми ја грабнува облеката и ја кине брзо. Почнува грубо да ме допира. Ме бакнува по грбот, а брадавиците веќе ми се стврднуваат. Ми се чини дека ќе експлодирам.
    Наеднаш брзо реагирам и ја преземам контролата. Се раслекува брзо, легнува долу, а јас врз него. Се мазам со него, го набљудувам како расте и му се нафрлам... му се доближувам со главата, за малку да му седнам, а тој знае што да прави. Оралниот секс никогаш не бил подобар... Чинам како сладолед да поседувам, а тој ведро да му се радува. Во неговите усни се моите, а со рацете грубо ми ги граби градите.
    Одам надолу, но му се вртам со грб. Веќе е во мене. Јас ја имам доминацијата. Го управувам секој момент од доживувањето. Јас го определувам ритмот, јас ги диктирам позите.
    Ги слушам неговите воздишки додека длабоко навлегува во мене. Чиниш огномети пукаат околу нас. Експлозии на оргазми. Никогаш подобро. А јас се чувствувам како оперска пејачка. Викам гласно и неартикулирано. :wasntme:
    Доживува оргазам, а јас сакам уште. Овојпат по негови правила.

    Енд соу д стори гоус... :wasntme:

    Се разденува, а ние се уште не сме се одлепиле еден од друг. Со првиот зрак на сонцето во навидум студениот ден, се препуштаме на нова случајност.
    :hai:
    :wasntme:
     
    На LanaDelReyFan, caroline.costa и Saya им се допаѓа ова.