1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Сексуални фантазии

Дискусија во 'Секс' започната од beyou, 21 јануари 2010.

  1. dryad

    dryad Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 ноември 2011
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    55
    so 2ca ODEDNASH??? so znam... :angel:
     
  2. mihaela.barbi

    mihaela.barbi Нов член

    Се зачлени на:
    23 јануари 2012
    Пораки:
    305
    Допаѓања:
    138
    Мојата секс фантазија беше, и сеуште е да пробам со девојка, но за жал не ми се исполни во младоста, не затоа што не сум имала прилики туку, затоа што бев многу повлечена, и срамежлива. А сега кога веке имам и керки, за мажење не, ни помислувам дека би можела да ја реализирам таа моја фантазија, која за жал ке си ја чувам, само во мене и ке ми биде само како инспирација, во моменти на опуштање т.е при самозадоволување.
     
    На dadicka13, Petar80 и Miss.Bass им се допаѓа ова.
  3. dryad

    dryad Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 ноември 2011
    Пораки:
    214
    Допаѓања:
    55
    popoleka so seks fantaziive a, poise so nivno upraznavanje u praksa... inace vrvka e... ''anonimus maximus.''
     
  4. PeachGirl

    PeachGirl Популарен член

    Се зачлени на:
    24 јули 2011
    Пораки:
    820
    Допаѓања:
    2.073
    Пол:
    Женски
    Мојата еротска приказна..

    Би сакала најпрво да започне со флерт во дискотека со меѓусебно праќање на коктелчиња кои ќе послужат побрзо да се опуштиме. Без претходни допири или било какви разговори меѓу себе. Страсни погледи и насмевки кои доволно ќе укажуваат дека и двајцата исто мслиме. Потоа на мој или негов знак и двајцата би ја напуштиле дискотеката и би се упатиле во непознат правец. Може тоа да биде некоја тесна уличка. Јас во секси долна облека со неговите раце околу моето тело. Сакам тивко да ми шепоти како ме посакува...Потоа..се знае што следи....... :*
     
    На piksooki и joana18 им се допаѓа ова.
  5. enca.69

    enca.69 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    1.709
    Допаѓања:
    3.448
    Охохохооо, кај се криела темава до сега :?: ( секоја чест девојки ;) )... :D
    Јас после читањево, се прашувам само една работа...сум јас нормална што сите мои секс фантазии се поврзани со мажево ми??? :?: за жива глава не помислувам на некој друг, и да почнам со сила со друга фаца во глава, со него продолжувам и завршувам :lol:
    Абе никогаш нема да му се наситам изгледа :$ ...лепота моја античка и атлетска, тоа јасно ми е, туку, почнав да с епрашувам се ли е во ред со мене? :D
     
    На eli25 му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Ariel25

    Ariel25 Активен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2012
    Пораки:
    16
    Допаѓања:
    5
    Мн ми е познато сценариото......немам коментар...просто прекрасно е!!!
     
    На piksooki и Tatjana95 им се допаѓа ова.
  7. kat.v.d

    kat.v.d Активен член

    Се зачлени на:
    12 март 2012
    Пораки:
    29
    Допаѓања:
    3
    Нова сум на форумот но ми се допаѓа темава во врска со сексуалните фантазии со дечко ми со кој сум повеќе години си ги исполнуваме сите фантазии и иновативни сме во поглед на тоа така да секогаш имаме некоја нова идеја, нова дестинација, нова тема на вечерта .. :) уживајте и исполнувајте си ги фантазиите за некогаш во животот да не биде доцна, позз :)
     
  8. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.592
    Мене ми е особено чудно како во моите фантазии воопшто не обрнувам внимание на ликот. :)
    Мислам, не можам да го доловам, не ме занима неговата фацка, не му ги замислувам цртите, ме интересира само ситуацијата, потезите, нивото на страст, знам само дека типот е згоден и знае што прави. ;)

    Едни од поомилените во последно време ми се
    - сексот со колега во пространа и удобна канцеларија, откако сите ќе си отидат дома после регуларното работно време, а ние мораме да "изработиме" нешто. :lol:
    Што е прилично чудно, зашто ниту еднаш не ме привлекол ниту еден мој колега, напротив, сите биле некои тешки клапчовци. |( Ова потсвеста ми вика - ти треба секс со колега, ти требааа!!! Можеби треба да му станам колешка на дечко ми. :?:

    Понатаму - фантазија во која запознавам многу згоден тип (повторно немам замислено фацка, ама :!: јак е типот) во дискотека, играме многу секси и припиено и решаваме да одиме дома, се качуваме во такси, не можеме да издржиме до дома и почнуваме со безобразности... и типот се решава да му плати на таксистот за да излезе од колата и да исплескаме на раат. :D
    тука клучна улога игра и моментот што - некој можеби ќе не види, или човеков ќе се врати, па мора да сме брзи, но и онака сме премногу напалени итн, итн...

    Третата фантазија е една - премногу досадна свадба, оти по дифолт сите на кои присуствувам и се такви, :yawn: носам многу отворен и провокативен фустан, типот не престанува да ми буља во цицки, му праќам шеретски поглед и го повикувам кон вц-то, кое за оваа намена е чисто, сјајно, мазно и исполирано :D и има клуч на вратата, но ова се сведува исклучиво на орален секс, т.е. јас го задоволувам него.
    Не за друго, фустанот ќе ми се истутка инаку.
    :D
     
    На MD17, ADOKI, Idonea и 4 други им се допаѓа ова.
  9. Lacrimosa

    Lacrimosa Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јули 2010
    Пораки:
    1.833
    Допаѓања:
    2.930
    Пол:
    Женски
    Леле луѓе се возбудив од постовиве, умирам од желба да запознаам некое секси муже. :D
    И не знам дали сум нормална, ама многу сакам да одземам невиност на некое 16 17 годишно. :rofl:
    Додуша, имам одземено невиност со други работи на помало, не беше секс ама слично. :D
    Или со некој малце постар така, до 35 години...Мх мх..Ајде друг пат ќе пишам подетално, кога ќе имам атмосфера дома, сама, пригушено светло, и со мерак ќе опишам се. 8)
     
    На Footfetish1601, Valas, veren и 2 други им се допаѓа ова.
  10. mims-89

    mims-89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 мај 2010
    Пораки:
    6.488
    Допаѓања:
    24.071
    Во следнава ситуација, се познавам со типот, нема ништо меѓу нас сеуште, и двајцата глумиме лудило се додека еден ден мене не ми пука филмот. Претходната вечер го гледам во дискотека опкружен со девојки, се фурам и наредниот ден му одам во неговата сала за вежбање.
    Нервозна влегувам, нема никој, се слушаат воздишки и удари, влегувам во просторијата, а таму тој. По шорцеви и бокс ракавици и задава јаки удари на вреќата за бокс. Тоа ме пали.
    Ја трескам вратата и почнувам да му се дерам дека повеќе неможам да издржам ништо да не се случува помеѓу нас и дека неможам да поднесам да го допираат други девојки. Тој се смее, јас му се нафлам, фрчат бакнежи. Занесени се удираме во шкафчињата и завршуваме на клупата 8)
     
    На MD17 и Trendafilka им се допаѓа ова.
  11. J.B.007

    J.B.007 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 јануари 2012
    Пораки:
    37
    Допаѓања:
    5
    сакам со двајца мажи .. :$ јас и они двајца...јас облечена како секси професорка а они двајца мои ученици (така облечени) мммммммм.... и останатото го знаете.. :D поздрав...:P
     
    На ADOKI му/ѝ се допаѓа ова.
  12. green.eyes

    green.eyes Форумски идол

    Се зачлени на:
    3 јули 2011
    Пораки:
    2.871
    Допаѓања:
    31.228
    Пол:
    Женски
    Повеќето фантазии ги остваривме со дечко ми :$ Останува само уште брз страсен секс со залепување на ѕид, секс во тоалет во некој кафиќ или дискотека :tmi: (ова не знам дали некогаш ќе се оствари )....
     
  13. Dinamickid

    Dinamickid Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2012
    Пораки:
    117
    Допаѓања:
    27
    На сите им е сон да им изврши некоја убаво фелација на стојкото :D
    А јас сакам да ги пробам кондомите со вкус за орална употреба
    Ако некој пробал од машките нека каже.А жените нека дискутираат за вкусовите.
    МОЖЕ И СО ШЛАГЧЕ 111 8)
     
  14. Fibia

    Fibia Активен член

    Се зачлени на:
    10 јануари 2012
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    22
    Кондомите со вкус и не се баш нешто нај нај ...како сируп :puke: !
    Чоколада со шлак си е права ствар :)

    пс ми даде баш добра идеја во шлагот ете ти нови фантази во мојата глава :)
     
  15. sweat2

    sweat2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2012
    Пораки:
    236
    Допаѓања:
    80
    Пол:
    Женски
    Секс во парк со дечко ми и тоа набрзинка за да не,не виде некој :*
     
  16. Somnitelno-Lice

    Somnitelno-Lice Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 февруари 2012
    Пораки:
    159
    Допаѓања:
    248
    Да ме киднапираат 10 ненаситни девојки, да ми ги врзат рацете и нозете за ѕид и да ме искористат максимално :$
     
    На piksooki и veren им се допаѓа ова.
  17. sweet25

    sweet25 Истакнат член

    Се зачлени на:
    18 април 2011
    Пораки:
    669
    Допаѓања:
    317
    Не бев виновна, ама, одеднаш ми се појави дечко со фантомка на лицето, и полна опрема на него.
    Ми се развика да не мрдам...
    Имаше пиштол вперено во мене... ме бутна.... ме притисна со лицето кон ѕидот.
    Почна да ме претресува...
    Прво горе... па потоа нозете од најдоле кон бутовите.... и кога стигна до бутовите ме погали не мн нежно по пи*ето...
    Ме попали ...но, не признавав..
    После тоа грубо ме сврте ... ме бутна на колена ...
    Го извади неговиот тврд к*р, и ми нареди да го ла*нам. :o
    Јас се бунев малце, не сакав, а он ми ја држеше косата и ме буткаше на него....

    Ме дигна... ми стави лисици на рацете...
    ...ме бутна на креветот кој беше во близина....
    ...ми ја тргна блузичката.....
    се борев, но сепак беше посилен.... успеа и да ми ги соблече фармерките......
    ....ја потргна тангата....
    Не можеше веќе да издржи....
    Пробував да го тргнам од мене....
    Беше многу силен...
    Ми го збр*а до крај...
    Уште се бунев....ама веќе ми стануваше убаво....а не сакав да признаам, додека му ги гледав само очите преку фантомката....
    Му викав дека ќе дојде дечко ми и ќе го скрши...
    Он продолжи јако да ме ебе...
    Попуштив и јас, и тогаш ја тргна маската...
    Се растуривме од ебење... :D :D :D
    Ја пробав :lol: :$
     
    На piksooki, Мистер_89, ADOKI и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  18. violetmoon

    violetmoon Истакнат член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2012
    Пораки:
    84
    Допаѓања:
    26
    Пол:
    Женски
    e ова е и моја фантазија која би сакала да ми се исполни само што не му текнува на мажето мое инаку сакам и груб секс и често го имам ама баш би сакала вака и јас браво за дечко ти :D
     
    На piksooki и sweet25 им се допаѓа ова.
  19. majceto

    majceto Истакнат член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2012
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    7
    bas bi sakala da probame so jas, deckoto i nekoja devojka zaedno, ili pak so nekoj par zaedno :lol: dosta cesto razmisluvam za ova :$
     
    На Nena13 и ADOKI им се допаѓа ова.
  20. sweat2

    sweat2 Истакнат член

    Се зачлени на:
    15 април 2012
    Пораки:
    236
    Допаѓања:
    80
    Пол:
    Женски
    Па сега слободна сум,немам дечко,а кога имав фантазии колку сакаш
    ама не ги остварував,оти не ме мотивираше бившиот
    сега си имам посебна фантазија со некој непознат+постар маж
    на некое напуштено место,сами двајцата :*
    цела нок романтики и да додадам на почеток би сакала
    брз секс,а потоа понежно :inlove:
     
    На ADOKI, tarzan и bitolski69 им се допаѓа ова.