Секс без кондом

Дискусија во 'Секс' започната од strawberry18, 21 ноември 2009.

 1. christinnn

  christinnn Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2014
  Пораки:
  1.193
  Допаѓања:
  12.603
  Пол:
  Женски

  Шо е па тој хименот толку шо го величите?
  Мислењето ти вришти од затуцаност и простоќа, извини.
   
  На xnotyourbabex, MarioCasas, didisi и 8 други им се допаѓа ова.
 2. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.292
  Допаѓања:
  132.552
  Пол:
  Женски
  Свето нешто. Без него сме безвредни
   
  На xnotyourbabex, sj *O* и christinnn им се допаѓа ова.
 3. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.503
  Допаѓања:
  245.412
  Пол:
  Женски
  и ти си без мозок па никому ништо...
   
  На xnotyourbabex, Tajnaotrovna, S.W.A.G и 13 други им се допаѓа ова.
 4. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.299
  Допаѓања:
  17.969
  Пол:
  Женски
  Е само ради вакви мислења ептен ми се праи ќеиф шо хименопластиката се усовршува.
  Луѓе коишто мерат морални вредности на жени според едно ткивце заслужуваат да бидат измамени.
   
  На Tajnaotrovna, S.W.A.G, sj *O* и 5 други им се допаѓа ова.
 5. elenaeli22

  elenaeli22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2015
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  375
  Дали знајш ти првин шо е то химен ??
  Море море немало да има химен тух чудо големо.
  Ти се чудам на мозокот (facepalm)
   
 6. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Машки
  Значи јас психопат а? А вие шо сте шо сте се скинале на 13год? Многу возрасни, зрели? Има и погрдни зборови. Ама ако, ова е нешто шо не можите вие да го сфатите. А ми се допаѓа тоа шо сте еден за сите сите за еден за да ги извајте пиштолите за напад на машките.. Да сте родени во муслиманска фамилија, ќе сфатите шо значи химен и колку е свето тоа. Чао сеЉа.........
   
 7. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.299
  Допаѓања:
  17.969
  Пол:
  Женски
  Валерија воскресна, навистина воскресна.

  Ја искрено мојот прв го чекав дваесет и кусур години.
  Ако на нечија прљава машта више одговара да не верува, не е мој проблем.
  Јас и Господ си знаеме.

  Се трудевме се боревме, повеќе од деценија посветено.
  Не бидна.
  Што, ако сакам да продолжам со животот неморална сум?
  Не мораш да спиеш со некого за да станеш неморален.
  Една познавам, таква поштена куќа што растури.
  Не во кревет, ама со провокации.
  Де на жената јавување, де магии правење, де мажот провоцирање.
  Стратегии разработени ниво Балтазар.
  Тачно знае кој период да напнува кога да игнорира.
  Ко шо викаше мушково, јер маж не е, го оптега го оптега ластикот и бам кога најмалце очекуваш ќе те мавне по чело.
  Битно, не спиеше светицата дури не остави чоекот жена со две деца.
  Тој јес да е најнеморалниот во приказната.
  Додуше ни он нема химен.
  Не знае шо да мисли чоек.
   
  Последна измена: 17 септември 2019
  На LiliBoz, DAngel, candy.cane и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  20.275
  Пол:
  Женски
  Ти имаш химен?
   
 9. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Машки
  Ај бе шо сакате прајте клецајте се ко вие мерак со 1000 тоа е природа.. И јас си клецам ама мене мие мие прва и последна а не 99 пошо не сакам да кинам девојки и после на пола пат да ве оставам..
   
 10. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  20.275
  Пол:
  Женски
  И ако раскинете еве некој ден? Ќе бараш друга или не?
   
 11. FVP

  FVP Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 септември 2018
  Пораки:
  261
  Допаѓања:
  803
  Пол:
  Женски
  Ne beshe ti toj shto beshe zaljuben u nekoja so dechko sho te maltretirashe? I tamu ti rekov deka si patetichen i tuka kje ti kazham. Inaku, ne si u prv a ni posleden 100%.
   
 12. cresa-jagoda

  cresa-jagoda Модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 јуни 2012
  Пораки:
  4.389
  Допаѓања:
  22.640
  Пол:
  Женски
  Дали и таа тебе ти е прва?
  Штом толку му даваш на значење на хименот, зошто имате секс пред брак?
  Што ако еден ден раскинете?
  Тогаш како ќе бидете со други партнери? Кога не само за девојката, туку и за себе велиш дека треба да бидете чисти како солза без претходно да сте имале секс со други партнери?

  Не прифаќам одговор дека многу се сакате, чувствувате нераскидливот, доверливост, па дека нема никогаш да раскинете... Зашто никој не знае што ни носи иднината.
  Па затоа сакам да ми одговориш на прашањата.
   
  На Tajnaotrovna, sj *O*, elenaxbbg и 6 други им се допаѓа ова.
 13. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Машки
  Не постои за мене "раскинување". Ако сака таа да раскинеме, тоа е друга прича и нормално ќе барам друга девојка. Али и да сме на последна скала 99% да раскиниме во тој 1%ј јас ќе умрам да опстани таа врска али ако е 100% решена за раскинување тогаш догледање.
   
  На sj *O* и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 14. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.570
  Допаѓања:
  124.607
  И ние уживаме кога имаме секс.
  Не е задоволството резервирано само за вас.
   
  На babysoul и tessie им се допаѓа ова.
 15. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  20.275
  Пол:
  Женски
  Како ќе бараш друга девојка после? Нели више си се скинал ти?:wasntme:
   
  На elenaxbbg, Alisa22, candy.cane и 4 други им се допаѓа ова.
 16. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.570
  Допаѓања:
  124.607
  Како 'ќе те искористи'?
  Се ебам оти ми се еба, не за ќеф другому.
   
 17. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.570
  Допаѓања:
  124.607
  Ти си само една обична шовинистичка свиња!

  И не ми го бришете постот, оти не е навреда, туку констатирање факт.
  Ако не му се бендисва, нека научи да ги третира жените рамно на него!
   
  На Tajnaotrovna, S.W.A.G, elenaxbbg и 9 други им се допаѓа ова.
 18. tessie

  tessie Форумски идол

  Се зачлени на:
  11 ноември 2010
  Пораки:
  5.299
  Допаѓања:
  17.969
  Пол:
  Женски
  Ја на 18 години се надевав дека еден ден ќе се земам со тогашната симпатија.(facepalm)
  Значи, до годините е.

  Фала му на Господ што не сум имала прилика за сериозна врска во тинејџерски години, јер ако не ги изживееш тие години кога им е време, да шеташ, да пееш, да играш, да патуваш, без да мислиш дека утре си на работа и кога едина обврска ти е школо, големи се шансите како куче пуштено од ланец да ги изживееш подоцна на начин на којшто сите околу тебе ќе патат.
   
  На candy.cane, Bozica1980 и ninja35 им се допаѓа ова.
 19. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  463
  Пол:
  Машки
  Ако тие скинат џебот и ставиш пари ќе ти паднат. А иначе ич не мие галје за другите. Си давам контраверзни одговори на некои вакви теми пошто форумов е за тоа иначе и јас ја сакам денешната глобализација како тоа: се ебам за ќеф не за другите шо ќе речат.. за разлика од камено време. Али сум воспитан во дух шо не ми дава срцево некого да го оставам така а веќе сум стапнал на целта (секс) и таа девојка сега да ми биди за 2дена готово јас си остварив желбата ама не можам да оставам некого така кога сум го почнал тешкото оро. Можи смешно знам за 21век, се трудам да не бидам поштен и да ми бидите за 2дена колку целта да си јамистварам ама не можам. Примив навреди од вас, благодарам на комплиментите ама јас нема да ви вратам така пошто не сум таков. Мисламдека ќе ме сфатите ако не ме сфатите не мие мака да ви докажувам ако сакате.
   
 20. Tan4ence

  Tan4ence Форумски идол

  Се зачлени на:
  12 октомври 2011
  Пораки:
  2.981
  Допаѓања:
  20.275
  Пол:
  Женски
  И што има врска џеб и химен?
   
  На candy.cane, theowndemon и WildMk им се допаѓа ова.