Секс без кондом

Дискусија во 'Секс' започната од strawberry18, 21 ноември 2009.

 1. lilly57

  lilly57 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  Фала.Знам дека има големи шанси ,меѓутоа никогаш не свршил во мене а и секогаш после 5 минути од како ќе извади свршува.
   
 2. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Мене ми е шубет без кондом...:lol:
   
  На Milobebence му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  45.446
  Шо ти е ?


  Шубет е шубе или ... :?:
   
  На SummerGirl и LiliBoz им се допаѓа ова.
 4. Anon

  Anon Популарен член

  Се зачлени на:
  24 септември 2011
  Пораки:
  830
  Допаѓања:
  1.777
  Пол:
  Машки
  Шербет му е. :D
   
  На melnicanecot, piglet1, kala21 и 19 други им се допаѓа ова.
 5. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Ми се додала сама буквата...:D
   
  На jasbi, SummerGirl и LiliBoz им се допаѓа ова.
 6. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  36.046
  Пол:
  Женски
  Гарант е Охриѓанец :D
   
  На melnicanecot, Mantub, H.VAGA и 6 други им се допаѓа ова.
 7. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.727
  Допаѓања:
  141.441
  Пол:
  Женски
  @Волшебникот пиши ко ќе се земете со таа шо си ја скинал и ти е једина, ама поважно, пиши коа ќе се разведете :*
   
  На Роберт 7 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 8. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.372
  Пол:
  Женски
  Nemam imano seks so kondom:?:....mozhebi vo bliska idnina kje imam:nod:...
   
  На Роберт 7 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.950
  Допаѓања:
  45.446
  Хаха (y)
  Тих срамота не си го познав комшијата :D
  @Компир Манџа
  Реков фетиш некој дан ти е зато препрашав.
  :D
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Не, имам други фетиши. Ама за тоа во друга прилика. :D
   
  На Kukla994 му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Дан ти имат снемано кондоми?
   
 12. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.727
  Допаѓања:
  141.441
  Пол:
  Женски
  Има немано со кондом.
   
  На Компир Манџа му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.372
  Пол:
  Женски
  Hahahaha....ako ti kazham deka od mojata 15 godishna vozdrast sum so mojot prv dechko,a imam skoro 28 godini mislish deka ima potreba od koristenje kondom?
   
 14. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Не знам, не можам да се мешам во врската, ама сигурно си е сигурно со кондомац.
   
 15. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.372
  Пол:
  Женски
  Ako menuvash partneri sekako deka e najdobro so kondom:D
   
 16. John Snow

  John Snow Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2016
  Пораки:
  3.842
  Допаѓања:
  48.679
  Пол:
  Машки
  Па и да не менуваш ти можда партнерот мења од кај знаеш, затоа кондом е најсигурна работа
   
  На candy.cane, Different7, piksooki и 4 други им се допаѓа ова.
 17. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  1.078
  Допаѓања:
  1.966
  Пол:
  Машки
  Па може некој има швалер/ка. :D
  Никад се незна.
   
 18. Волшебникот

  Волшебникот Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2018
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  470
  Пол:
  Машки
  Здраво? Како сте? Дали сте добри по дома?
  Инаку за тоа да, ќе ти пишам како не, здравје господ до тогаш. ехеееееееееехехехее.. само незнам да пишувам на фиксен (facepalm) :D :*

  очекувам: :punch:
   
  Последна измена: 14 ноември 2019
 19. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.372
  Пол:
  Женски
  Sega ,se nadevam deka mi e veren...sepak sme tolku vreme zaedno...
   
 20. Adorabela

  Adorabela Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2019
  Пораки:
  366
  Допаѓања:
  1.372
  Пол:
  Женски
  Togash i koga kje se zhenish koristi kondom...od kaj da znaesh deka zhenati nema da ima shvaler ...:lol:
   
  На Роберт 7 и Компир Манџа им се допаѓа ова.