Секс без кондом

Дискусија во 'Секс' започната од strawberry18, 21 ноември 2009.

 1. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  78.388
  ете...и тоа не зедов предвид....:|
  плус, со кондом или без...:|
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 2. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.350
  Допаѓања:
  21.541
  Пол:
  Женски
  Убаво вика маж ми.. Печен е за внатре.. :D
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.870
  Допаѓања:
  121.616
  Пол:
  Женски
  плус квадрат на корен колку е печен јер Самер спомна печен бил
   
  На DiCaprio, ninja35 и SummerGirl им се допаѓа ова.
 4. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  12.350
  Допаѓања:
  21.541
  Пол:
  Женски
  Да одиме во трета смена? @ninja35
   
  На me again, ninja35 и LiliBoz им се допаѓа ова.
 5. ninja35

  ninja35 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 декември 2011
  Пораки:
  1.635
  Допаѓања:
  78.388
  и мене ме стаи у мисла сега...со тоа "печен" :|
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 6. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.870
  Допаѓања:
  121.616
  Пол:
  Женски
  јас се мислам утре во фритеза да го пуштам..
   
  На Tajnaotrovna, DiCaprio, SummerGirl и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 7. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  20.856
  Тебе те лажат а од следниот пат, дечко-мечко, со кондом:!:.
  Бре ама сте, храбри и неедуцирани (facepalm).
   
  На gjoker4e, Billy Idol, Sofi.ja и 4 други им се допаѓа ова.
 8. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.082
  Допаѓања:
  122.429
  Пол:
  Женски
  Ај просветли ме те молам. Како се менува циклусот секој февруари? Може на 40 години ќе научам нешто што не знам.
   
  На H.VAGA, Sofi.ja, Biljarkata и 9 други им се допаѓа ова.
 9. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  Ne se menuva nikogas samo mozr da docni i podrani i toa seekoj mesec si e razlicmo
   
 10. girl2

  girl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  56
  Допаѓања:
  107
  Пол:
  Женски
  A kolkavi se sansite za bremenost dokolku svrsuva nadvor od mene no toa tece nakaj ... Otvorot od vaginata mislam dali ima sansi ?
   
 11. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки
  0% :)
   
  На SummerGirl, girl2 и Linaathequeen им се допаѓа ова.
 12. Linaathequeen

  Linaathequeen Активен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2019
  Пораки:
  137
  Допаѓања:
  67
  Пол:
  Женски
  A od predsemena kolkavi se sansiite? Bidejki nekogas ne se pojavuva kako ston. Sum. Primetila
   
  На Vlaad му/ѝ се допаѓа ова.
 13. invisible23

  invisible23 Активен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  104
  Пол:
  Машки
  Za od predsemenata zavisi kolku imas ksmet vo zivotot hahahaha
   
  На LovelyGirl3, cresa-jagoda, Marina*F и 6 други им се допаѓа ова.
 14. Annath

  Annath Форумски идол

  Се зачлени на:
  9 јануари 2010
  Пораки:
  15.082
  Допаѓања:
  122.429
  Пол:
  Женски
  Ама тоа ок, знам, како што е факт дека годишно имаме 13 циклуси во просек. Мене ме интересира како тоа секоја година во февруари се менувал циклусот. Баш во февруари.
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Billy Idol и 5 други им се допаѓа ова.
 15. Biljarkata

  Biljarkata Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2019
  Пораки:
  729
  Допаѓања:
  20.856
  Може нешто со мачките е поврзано:?:
  Или со хороскопот беше, како беше она -транзиција на водолија во незнамшто:?:
  Или математички, пошто февруари има 28, максимум 29 дена, ако менструацијата ти била на 12-ти обично, после февруари ќе ти биде на 14-ти. Што е врло, веома, битно:wasntme:
  Толку- сите можни креативни решенија ги потрошив, ај сега вие:D
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Flower27 и 3 други им се допаѓа ова.
 16. DiCaprio

  DiCaprio Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 септември 2019
  Пораки:
  300
  Допаѓања:
  1.094
  Пол:
  Машки
  Можно да се мени циклусот во феБруари, кај оние кои си поминале најлудо за нова година, и затоа нема да им дојде во феБруари:rofl:
   
  Последна измена: 13 февруари 2020
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Annath и 4 други им се допаѓа ова.
 17. simona_baby

  simona_baby Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2017
  Пораки:
  1.283
  Допаѓања:
  6.081
  Пол:
  Женски
  Лелеле зошто сте толку отракани?Деца разбудив од смеење :rofl::rofl::rofl:
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Annath и 3 други им се допаѓа ова.
 18. Sofi.ja

  Sofi.ja Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2012
  Пораки:
  2.256
  Допаѓања:
  7.925
  Може дека е месец на вљубените:D
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Annath и 2 други им се допаѓа ова.
 19. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  7.870
  Допаѓања:
  121.616
  Пол:
  Женски
  на прва полна месечина овој месец... исто ко вукодлацине ..
   
  На SummerGirl, cresa-jagoda, Annath и 4 други им се допаѓа ова.
 20. sreknatadevojka5

  sreknatadevojka5 Активен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2020
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Конечно добив...хахаха и тоа баш на 14ти Фебруари хаха....но се уште ми е крвта бледа кога одам во тоалет. Дали треба време додека се врати во нормала, бидејќи кога и да добиев уште првиот ден си имав нормална крв не ми беше бледа.
   
  На Linaathequeen му/ѝ се допаѓа ова.