1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во автомобил или во природа

Дискусија во 'Секс' започната од 09101986, 4 јануари 2010.

  1. maja8

    maja8 Популарен член

    Се зачлени на:
    3 јануари 2010
    Пораки:
    2.847
    Допаѓања:
    2.158
    Ја ко што сум паничарка нема шанси да се осмелам, цело време ќе мислам да не наиде некој :lol:
     
  2. kate-the-great

    kate-the-great Популарен член

    Се зачлени на:
    26 октомври 2010
    Пораки:
    1.473
    Допаѓања:
    1.833
    И во автомобил и во природа ама на некое ненаселено место каде што неможе да налета некој :)
     
  3. maca99

    maca99 Популарен член

    Се зачлени на:
    19 септември 2010
    Пораки:
    1.819
    Допаѓања:
    1.691
    Во а втомобил и не е баш пријатно нема место и сл,ама ако се ептен загреани завршува работа.во природа немам пробано но многу би сакала :P се надевам ќе пробам :)
     
  4. girl-002

    girl-002 Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 јануари 2011
    Пораки:
    7
    Допаѓања:
    0
    автомобииииииииил :P :$ незаборавно ! ..неколку пати сум имала и супер е :inlove:
     
  5. Theodora

    Theodora Популарен член

    Се зачлени на:
    19 јануари 2011
    Пораки:
    1.505
    Допаѓања:
    5.575
    И во кола и на кола(потпрени) имам убави спомени ;) , а во лето често сум имала ноќе секс во природа и е крајно возбудлив... Ама комоцијата и мозноста за избор на пози на старото добро креветче е незаменлива, другото е повеќе за разбивање на монотонија и еден вид refresh на сексот.
     
  6. Zaljubena111

    Zaljubena111 Популарен член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2010
    Пораки:
    2.085
    Допаѓања:
    1.647
    Море и те како ми недостига сексот во природа и во автомобилот, чува стариот автомобил на маж ми многу тајни, и таа полјанката што беше наша, резервирана ни беше :lol: . знаеме понекогаш така кога одиме да се извозиме низ град се застанеме и да се присетиме на старите добри секси времиња ;) . Најдоброто искуство ни е било на планина, тишина летно време малку ладни а ние многу жешки навистина беше лудо
     
  7. Gea

    Gea Популарен член

    Се зачлени на:
    7 јануари 2011
    Пораки:
    1.056
    Допаѓања:
    11.602
    Пол:
    Женски
    Не сум поминала ни без двете.Автомобилот (кој иначе сега е зарибан и стои на трупци), ми буди такви спомени кога ќе го видам,па со него главење у снег,па кога ќе дојдат „напомош“ другарите на дечкото да не извлечат, па бруки ли сакаш, а сите знаат зошто си бил таму, сигурно не си држел час во природа-истражување на родниот крај :lol: :lol: :lol:
    А природааааа, леле еднашка, море неколку пати во едно „еднособно“ шаторче на планинарење бевме :rofl:
    Дури кога излегов од него и не го погледнав одблиску, не сфатив дека иако е плаво, ама кога ќе удри сонце во него,станува проѕирно (а до пред малку јас внатре со акробатски пози) :headbang:
    Ама тоа не е се......
    Ќе се навратам на автомобилот...како ли изгледа од страна гледано газето залепено на замаглена шофершајбна???
     
  8. Alanna

    Alanna Популарен член

    Се зачлени на:
    20 ноември 2010
    Пораки:
    1.120
    Допаѓања:
    482
    Сум немала ни во автомобил нити пак во природа.И да се решам страв ќе ми биде да не ме види некој,што си е сигурно сигурно си е :D
     
  9. Lucky88

    Lucky88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    14
    Баш е возбудлив сексот во кола, иако само еднаш сум имала во кола...првиот пат ми беше со дечко ми, така да идевме Водно да си се гушкаме, мазиме онака предигра, но внимавајте, пошо два пати ни се има случено да не прекинат пазачи, што и не е е баш убаво искуство.
    А кревет, и секаде по дома е дааа, обожавам во кревет, столица, кујнска маса, дневна, бањо, балкон...сите ги имам пробано, пошо мн. често сме сами така да, имаме време да експериметираме и да напраиме земјотрес :P
     
  10. Srekicka

    Srekicka Популарен член

    Се зачлени на:
    14 мај 2010
    Пораки:
    1.863
    Допаѓања:
    2.846
    ^^ На балкон??? :^)
    Разбирам кујна, дневна, бања...ама на балкон...чудно ми е :?: има многу пазачи... :D
     
  11. Danilela

    Danilela Популарен член

    Се зачлени на:
    3 март 2010
    Пораки:
    2.256
    Допаѓања:
    1.807
    Еее зависи каков е балконот.Другарка ми има балкон,ниско е,а пред него има високи дрвја во дворот,па не се види толку,вели дека си имаат таму секс со дечко и-е сега стварно или ме лаже незнам. :D
    А во средно имавме пар во класот и кога бевме на екскурзија тие имаа секс на балкон.Е тука веќе имаше гледачи. :lol:

    Да не бидам оффтопик,мада веќе се имам изјаснето на оваа тема.Јас не би се осмелила ниту на балкон ниту на некое друго јавно место,страв ми некој да не види. :$
     
  12. Lucky88

    Lucky88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 декември 2010
    Пораки:
    30
    Допаѓања:
    14
    Дечко ми живее во куќа, балконот е од позади куќата, има голем двор и нема други куќи од позади...а и балконот е на вториот кат, така да нема шанси некој да те види...уживанција :)
     
  13. Sanji4ka21

    Sanji4ka21 Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 септември 2010
    Пораки:
    428
    Допаѓања:
    88
    Сум имала секс и во автомобил и во природа и можам да кажам дека од кревет нема поубаво.
     
  14. ohoho

    ohoho Истакнат член

    Се зачлени на:
    26 јануари 2011
    Пораки:
    266
    Допаѓања:
    99
    i jas isto taka sum imala sex i vo priroda i vo avtomobil i vo voda i nasekade :D No so sigurnost mozam da kazam deka bezrazlika kaj se odviva cinot ako si so onoj koj ti e zabranet poveke te vozbuduva i sekade e ubavo :D

    [mod-kirilica:1b28axpk][/mod-kirilica:1b28axpk]
     
  15. Incubus

    Incubus Истакнат член

    Се зачлени на:
    20 февруари 2011
    Пораки:
    55
    Допаѓања:
    9
    Ubavo e sekade ama od krevet nema poubavo.Na krevet moze da pravis sto sakas a vo avtomobil si ogranicen ama koga ke dojde do toa ne treba da se prebira.Sum imal sex na -15 nadvor pa ubavo mi bese

    [mod-kirilica:mpyb35qp][/mod-kirilica:mpyb35qp]
     
  16. tarzan

    tarzan Нов член

    Се зачлени на:
    30 јули 2010
    Пораки:
    65
    Допаѓања:
    12
    природа е поубаво,во автомобил може да се искривиш па после нема да можеш ни на кревет
     
  17. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Во парк, во парк, одиме во парк, таму птички пеат, иако е мрак, во парк, во парк најди место згодно ако нема таму место идеме на Водно!

    Абе фино е на Водно, па поглед на градот ово оно, прво тука романтики маваш на паркинг на видиковец, као демек - види си го градот, еј ене го мојот стан свети, еј ете си ти, па после се буташ по шуми.

    Ех!

    А ова балконов што го спомнавте, дефинитивно е супер. Има карши мене едни комшии така на повисоко се, но кога пушам на балкон во ниедно време, сум ги забележала повеќе пати како се ...како водат љубов на балкон, да ви кажам алал да им е и баш им завидувам :)
    Си има и тоа свои убавини.
     
    На Hipica му/ѝ се допаѓа ова.
  18. cindy

    cindy Истакнат член

    Се зачлени на:
    12 февруари 2011
    Пораки:
    307
    Допаѓања:
    166
    каква природа какви бакрачи да ми влези некоја бубашвама таму кај со не треба :lol: да ме касат комарци по газето. да имам с..с со бубачките наместо со срцето мое :tmi: а автомобили не возиме двајцата ама и не мислам дека е нешто посебно како што кажувате погоре да се здрвиш :) ноу ноу се знае дома кревет, под, маса и што ли уште не :lol:
     
  19. Carpathia

    Carpathia Истакнат член

    Се зачлени на:
    11 декември 2009
    Пораки:
    27
    Допаѓања:
    26
    Doggy style? 8)
     
  20. TammyDeyn

    TammyDeyn Истакнат член

    Се зачлени на:
    30 март 2011
    Пораки:
    181
    Допаѓања:
    240
    Уфф порано, кога си бевме тазе си правме така со дечко ми. Малце шала во природа, у кола, у вц, на балкон... Имавме така некои места кај што сакаме да пробаме и пробавме... Јас не се соглаувам со тоа „кревет си е кревет“... Сакам промени :rofl:
     
    На lloovvee му/ѝ се допаѓа ова.