Секс во бања

Дискусија во 'Секс' започната од sexigirl, 12 ноември 2013.

 1. sexigirl

  sexigirl Активен член

  Се зачлени на:
  11 ноември 2013
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  Девојки дали имате имано секс во бања какво е чувството?И која поза ја практикувате?
   
 2. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.011
  Пол:
  Женски
  Се обидовме со партнерот летово, ама со ниедна поза не дојдовме до успешна пенетрација. А баш сакав. :( Искрено, дури желба ми е. Ама би сакала во када да се обидеме, тоа не сме ни пробале сеуште, ама мислам дека ни тоа не би ни успеало, бидејќи нас ни е комотноста и класиката на прво место. :lol:
   
  На Johndeer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.213
  Допаѓања:
  16.843
  Пол:
  Женски
  Имаме имано во Катлановска. Многу е хот. 8)
  "Вчера тој ми вели злато одиме во Бањско и во џакузи ќе не служат со шампањско" :D
   
 4. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  не сум имал, а зашто да не, би сакал ,само со која е прашањето ?
   
 5. swrcii

  swrcii Нов член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  723
  Допаѓања:
  268
  Епа со..............
  девојката? :?:
  До сега само еднаш сум имала во бања па што знам и не е баш лошо.
   
 6. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  240
  Пол:
  Машки
  Имам пробано и некако не ми е згодно воопшто.
  Ја пробавме кучешката,но стоечки.
  Не би пробувала повеќе според мене и поудобно се чувстувам во кревет. :D
   
 7. CrnceSK

  CrnceSK Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 август 2013
  Пораки:
  222
  Допаѓања:
  57
  Тоа девојката помина ,сега сум сљободен ;)
   
  На swrcii му/ѝ се допаѓа ова.
 8. BoyL

  BoyL Популарен член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  1.258
  Допаѓања:
  6.924
  Пол:
  Машки
  прекрасно чувство...под тушот...или во када..кој не пробал...нека проба у најскоро време..:)
   
  На Mhhm и citiesinflames им се допаѓа ова.
 9. Mhhm

  Mhhm Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 декември 2014
  Пораки:
  48
  Допаѓања:
  143
  Пол:
  Женски
  И јас сум пробала, под туш, во када, и на други (суви) места во бањата, се согласувам дека не е удобно, ама е прекрасно и свршувам секој пат :lol:
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 10. crazylady

  crazylady Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  4.949
  Допаѓања:
  7.817
  Сум немала досега но би сакала некогаш да пробам. :)
   
  На BoyL му/ѝ се допаѓа ова.
 11. Strumka22

  Strumka22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2013
  Пораки:
  831
  Допаѓања:
  2.420
  Пол:
  Женски
  Интересна тема, сум имала секс во бања, можам да кажам дека е прилично интересно и секако изводливо под услов да не се работи за бања со туш кабина туку за када. Секако дека има и недостатоци сексот во бања, пред се не го чувствуваш вкусот и мирисот на неговото/ нејзиното тело што е за мене многу битно.
  Кога се работи за секс со машка особа секс во бања може и да помине, додека кога се работи за секс со девојка никако. Кога сум со девојка за мене се огромен афродизијак мирисите кои ги лачи секоја особа. сум пробала со девојка во бања ама за мене то е како да водиш љубов со кукла а не со девојка.
   
  На Juuuuulie и BoyL им се допаѓа ова.
 12. buffalo

  buffalo Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2015
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Машки
  За мене сексот во када е само една добра пред игра. Практикуваме орално задоволување во када а после тоа сексот си има друга димензија како што кажа Strumka 22 мирисот на партнерот е најголемоит афродизијак
   
 13. lealealea

  lealealea Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2013
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  264
  Пол:
  Женски
  1 пробавме и појке не, ке се отепавме ексик и секс и се :tmi: (facepalm)
   
  На Kala22 и Kitten им се допаѓа ова.
 14. sladok-bitola

  sladok-bitola Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2013
  Пораки:
  303
  Допаѓања:
  46
  Сум немал досега но би сакал да пробам :)
   
 15. marijaz

  marijaz Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 јануари 2013
  Пораки:
  422
  Допаѓања:
  190
  Пол:
  Женски
  pa mislam deka bi bilo ubavo :D
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 16. konecno

  konecno Нов член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2015
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  23
  Пол:
  Женски
  Uffff nesto najubavo.
   
  На the drummer му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Oscar Lady

  Oscar Lady Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2015
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  5.210
  Пол:
  Женски
  не сум имала досега, но би пробала :)
   
  На BoyL, sladok-bitola и the drummer им се допаѓа ова.
 18. Tomka

  Tomka Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2014
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Машки
  ufffffff nesto sto najmnogu me poluduva
   
 19. fifi16

  fifi16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2013
  Пораки:
  390
  Допаѓања:
  172
  Пол:
  Женски
  не ми е нешто нај нај, не ми е комотно, па да не се лизнеш, па да не паднеш, па поза која, што знам, комоција си е комоција бре ]:)
   
 20. deckoto

  deckoto Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 октомври 2012
  Пораки:
  184
  Допаѓања:
  138
  имам пробано но не е ништо Special :) , спалничка си е спалничка комоција братче, широчина имаш простор за се така да не ми го прави кефот бањата нешто нај нај, али секој со свој вкус :D:D