1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во вода

Дискусија во 'Секс' започната од sweetypie, 30 јуни 2011.

 1. sweetypie

  sweetypie Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  13
  Здраво феминки :) Јас сум нова на форумот но долго време ве читам.Се надевам дека нема ваква тема а ако има слободно клуч :) Сакам ако може нормално да ги споделите вашите искуства во врска со секс во вода и неговите предности и последици :) :*
   
  На rasturac и mona.s им се допаѓа ова.
 2. Responsible

  Responsible Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2011
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  434
  Пол:
  Женски
  и јас сум љубопитнааа, сигурно е многу јако :lol: и јас Чекам мислења ;)

  едит: знаЧи најдобро ке е попалување под туш, а секс на кревет, на под, на маса, на перална, на скали.... ;)
   
 3. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Не е јако глупо е плус постојат можности за закачување некоја инфекција.

  Во водата е убаво само да се попалиш, а сексот да е на некое друго место, бидејќи пенисот се собира а вагината е сува и тешко лизга така да повеќе жуља отколку што е пријатно.
   
  На Trxmx, biGirl, My.Cloud и 4 други им се допаѓа ова.
 4. slatkichKa123

  slatkichKa123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 март 2011
  Пораки:
  598
  Допаѓања:
  341
  Од тие две три другарки што сум ги прашала ми рекоа дека воопшто не им било убаво. И докторите не препорачуват ваков секс бидејќи со навлегување на пенисот во вагината во вас влегува и од морската/езерската вода која има многу бактерии кои се штетни за вагината и може да предизвика инфекции. Е сега секс под туш е друго.

  п.с извинете ако ви скршив филм :)
   
  На biGirl и ColdGirl им се допаѓа ова.
 5. strelecF

  strelecF Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2011
  Пораки:
  138
  Допаѓања:
  14
  Респект, ми го зеде зборот од тастатура :D
   
  На Писана и biGirl им се допаѓа ова.
 6. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57
  Јако е али во џакузи, када така нешто а и во море е многу убаво бидејќи таа вода се смета за помалку опасна од езерската, според мене чувството е феноменално :rock: :rock: :rock:
   
 7. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.776
  Допаѓања:
  151.365
  Сон на секоја невина мома дур си го реди чеизот.
  Физички невозможно е,а лошо ми доаѓа кога ќе помислам дека основна логика се исклучува кога се гледа некој романтичен филм у кој главните протагонисти се бип у вода...ах,женски ум.

  Според тебе?!Си пробала?!Само не измислувај,жити господ.Чак во када,ма не бре џакузи...каде водата е проточна и ти си се замил прво у неа (колку и да си чист де),си пуштил брдо епители и други телесни течности...аха...и цел природен лубрикант заминал по ѓаволите...хм,овај не...можда прави сапуница при циркулирање на водата у џакузи...
  И богати,новост научив...

  Секс у вода бе...хахахаха...Холивуд.
   
  На biGirl, antonina, La.Reina.Del.Sur и 5 други им се допаѓа ова.
 8. StefiNikola

  StefiNikola Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2011
  Пораки:
  151
  Допаѓања:
  57

  Да срцка сум пробала и сеа? :devil:
   
  На Oscar Lady, Dannyella, barbie-hilton и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Абе и мене ми кажуваа дека секс на мијалник е многу убаво, ама никој не ми кажа дека може да биде опасно по нога :D

  А Стефи Никола, во џакузито бевте, или седеше Никола на работ, а ти беше врз него- оти тоа не е секс во вода ;)
   
 10. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.776
  Допаѓања:
  151.365
  :D :D :D
  Оу срцка топ.Пак ќе ти речам,не ти верувам и?!
  Или тебе те возбудило џакузито.ЏАКУЗИТО! :D

  Чизс...се изнасмеав,ама не кажувам зошто,да не се увреди некој. :D
   
  На thelittle17, AlicaInWonderland, Trendafilka и 2 други им се допаѓа ова.
 11. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  кој мисли на инфекциите тогаш,е ставрно тешко можи да биде некое запалување или многу кратко да трае сексот,а скраја да е да имаш во езеро таму сите се мочаат и нема шанса еј, на море ај поинаку е ама сепак,а за сексот под тушот неможи никој да оспори дека е јако ха ха ха :D :D
   
 12. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.776
  Допаѓања:
  151.365
  Све со искуство се збраа на темава...ако! :D

  Опција,секс у вир,па и на дожд.Мерак!
   
  На Alanna му/ѝ се допаѓа ова.
 13. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  Тој што коментира најповеке има најголемо искуство и тој знае дали се може секс во вода или пак не :D :D
   
 14. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.776
  Допаѓања:
  151.365
  Точно!Елај да те бубнам,многу си ми реална! :*
   
  На mims-89 и AIT им се допаѓа ова.
 15. mona.s

  mona.s Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2011
  Пораки:
  579
  Допаѓања:
  153
  превод?
   
 16. sweetypie

  sweetypie Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  32
  Допаѓања:
  13
  Фала ви на сите за вашите мислења а инаку би сакала доколку можи некој што има пробано во море или езеро подетално да го опиши таквото искуство..и дали после тоa имало некоја последица или..? :)
   
 17. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.033
  А секс во вртлог? Кој има пробано нека сподели искуства :*
   
 18. Theodora

  Theodora Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јануари 2011
  Пораки:
  1.505
  Допаѓања:
  5.575
  Па околу секс да не бидам оф не сум имала веројатно за да не ме препознае некој од локалниве воајери, е сега околу болдираното ама па во езеро не само што сите мочаат туку и рибите и сите езерски ѕверки се репродуцираат да не речам а зошто па да не - се е*ат па пак сите се поднапиле несакајќи езерска вода пливајќи ем со човечка урина плус понекоја фекалија подрастворена бидејќи и тоа може да испушти некој ем со рибина сперма па пак сите живи ем здрави.
   
  На mims-89 му/ѝ се допаѓа ова.
 19. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  Пробавме еднаш во море, ама не можев да издржам, многу ме печеше солта :| Продолживме во апартманот :D
  А под туш или во када, не ми е никаков проблем :)
   
 20. MacaLove

  MacaLove Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2011
  Пораки:
  2.399
  Допаѓања:
  6.337
  [mod-navredi:1iqzp2r5][/mod-navredi:1iqzp2r5]
   
  На mona.s му/ѝ се допаѓа ова.