1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс во природа

Дискусија во 'Канта' започната од dumbal, 13 јуни 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dumbal

  dumbal Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јуни 2010
  Пораки:
  45
  Допаѓања:
  18
  Дали ви се појавила желба да имате секс во природа? :)
  Ако сте имале таквва секс фантазија и доколку сте ја практикувале, пишете каде сте ја практикувале и какво е доживувањето после тоа? :call:
  поздрав, очекувам да пишете 8)
   
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.345
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.