Секс во тројка

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly89, 1 февруари 2010.

?

Би пробале ли секс во тројка?

 1. Да, со уште еден маж

  321 глас(а)
  18,2%
 2. Да, со уште една жена

  534 глас(а)
  30,3%
 3. Не, никогаш

  821 глас(а)
  46,6%
 4. Веќе сум пробала

  86 глас(а)
  4,9%
 1. ocicka2014

  ocicka2014 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  3.839
  Допаѓања:
  12.472
  Пол:
  Женски
 2. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.706
  Пол:
  Женски
  Секако дека би имала тројка сакам да пробам се во сексот хехе :lol::D:sun:
   
  На Markian, Tori1, Veronica^^ и 10 други им се допаѓа ова.
 3. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.490
  Сакам пак... последно време, многу сакам пак
   
  На Swingeri, Biny, Animali и 7 други им се допаѓа ова.
 4. Lidi.15

  Lidi.15 Активен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2019
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  37
  Пол:
  Женски
  Jas bi so 2ca mazi.. ;)
   
  На Boy_Sk, rromanticen, Sukyy22 и 14 други им се допаѓа ова.
 5. fezolol

  fezolol Активен член

  Се зачлени на:
  19 декември 2017
  Пораки:
  98
  Допаѓања:
  75
  Пол:
  Машки
  Да, со две жени
   
 6. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  IMAM PROBANO I E WOW, NESTO NAJUBAVO, SEKAKO TOA SI E INDIVIDUALNO NELI, DA GI OSTAVIS DA SE GALAT PA DA SE PRIDRUZIS, MISLAM DEKA E ZELBA NA 99% MASKA POPULACIJA
   
  На jasbi му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Snowflake97

  Snowflake97 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2018
  Пораки:
  745
  Допаѓања:
  2.431
  Пол:
  Женски
  Па и на женската популација исто толку и е желба, само што не сите имаат храброст за да пробаат, или немаат можност.
   
  На jasbi, Sunshinee2, Babygirl12 и 7 други им се допаѓа ова.
 8. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.799
  Допаѓања:
  9.885
  Пол:
  Женски
  А со двајца мажи?
   
  На Independent Girl, lovestoneddd, GhostMk и 4 други им се допаѓа ова.
 9. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Повеќе е немање храброст мислам,само треба да знаеш што сакаш нели,упорност малку,и на оние што не пробале топло им препорачувам да пробаат,немате појма што пропуштате, само бидете си спонтани и препуштете се на атмосферата
   
 10. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  9.706
  Пол:
  Женски
  А ти имаш пробано со две жени или со маж и жена?
   
 11. GhostMk

  GhostMk Активен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2019
  Пораки:
  9
  Допаѓања:
  7
  Пол:
  Машки
  Имам да,уствари имаме извини неколку пати
   
  Последна измена: 9 јули 2019
 12. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Со три жени
   
 13. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.490
  и ти?
  Не е тројка тоа, генг бенг е.
   
  На piksooki му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Мала Шала, ја една не можам да најдам, а не три
   
  На mira.mira, Sukyy22, Amateur и 2 други им се допаѓа ова.
 15. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.490
  Можеш, можеш...
  Само полека..
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. Black girl

  Black girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2015
  Пораки:
  3.374
  Допаѓања:
  7.707
  Po pisanovo,cesto probuvas?
   
  На makedon81 му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Diamant

  Diamant Активен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2019
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  40
  Пол:
  Машки
  Имаше напишано дека пробала
   
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.490
  Не бе... пред 18 години..
  Живеам на стара слава :D
   
  На mira.mira, Independent Girl, lovestoneddd и 5 други им се допаѓа ова.
 19. Robson

  Robson Активен член

  Се зачлени на:
  2 април 2019
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  168
  Пол:
  Машки
  Ја би пробал и вака :$
   
  На WildMk и piksooki им се допаѓа ова.
 20. Amateur

  Amateur Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  292
  Пол:
  Машки
  Треба максимално опуштање.
  Пример мжм, мажите треба да се многу комотни и опуштени и напалени
   
  На Desi1991k, WildMk и Swingeri им се допаѓа ова.