Секс во тројка

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly89, 1 февруари 2010.

?

Би пробале ли секс во тројка?

 1. Да, со уште еден маж

  314 глас(а)
  18,3%
 2. Да, со уште една жена

  514 глас(а)
  29,9%
 3. Не, никогаш

  808 глас(а)
  47,1%
 4. Веќе сум пробала

  81 глас(а)
  4,7%
 1. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  Уште поважно е да бидат со добра сексуална кондиција, треба да трае тоа барем додека сите се задоволни нели :)
   
  На Robson и Desi1991k им се допаѓа ова.
 2. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.489
  Допаѓања:
  123.881
  Не е поважно.
  Атмосферата е она што е интересно.
  Не кој, колку време, може да рипа ко мајмун.
   
  На mentalmk му/ѝ се допаѓа ова.
 3. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  хаха е во право си да ти кажам, ти држи вода моабетов :)
   
  На Desi1991k и WildMk им се допаѓа ова.
 4. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  1.136
  Пол:
  Женски
  Ne ma gang bang ti e zena so 3+ mazi :D
   
  На Desi1991k, mentalmk и WildMk им се допаѓа ова.
 5. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  12.489
  Допаѓања:
  123.881
  Значи, една жена со 3ца мажи, во 'сива зона' спаѓа :D
   
  На Desi1991k и Independent Girl им се допаѓа ова.
 6. VoodooGirl

  VoodooGirl Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  510
  Допаѓања:
  4.103
  Пол:
  Женски
  А за оргии што сексална кондиција треба да имаш? :whew::worried:
   
  На Desi1991k и WildMk им се допаѓа ова.
 7. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  Незнам не сум учествувал во такво нешто, ама предпоставувам дека би било плус!
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Nigredo Odor

  Nigredo Odor Популарен член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2016
  Пораки:
  2.878
  Допаѓања:
  16.210
  А жената измеѓу нив? Зарем не треба и таа да биде комотна, опуштена и напалена?
  Реплицирам зошто акцентот го стави на мажите, кои очигледно ти се побитни за спомнување у ролплејот..
   
  На Alisa22, Herrera, Desi1991k и 2 други им се допаѓа ова.
 9. Independent Girl

  Independent Girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јули 2018
  Пораки:
  213
  Допаѓања:
  1.136
  Пол:
  Женски
  Taka mu doagja, od 4 pa nagore e geng :D
  Ja so dve zenski bi probala, ne povekje...
   
  На Cup.cake, makedon81, Multipotential и 9 други им се допаѓа ова.
 10. Ivpee

  Ivpee Нов член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  15
  Здравоо друштвоо,веќе подолго време размислувам да му кажам на мојот дечко дека сакам секс во тројка но со уште едно женско како мислите како би го прифатил тоа дали би влијаело на нашата врска и дали во нашава државичка има нормална девојка што би го направила тоа.Фала ви секој совет е добродојден.п.с непријатно ми е до другарки да зборам во врска со ова па ми текна на форумов
   
  На Boy_Sk, Kire i Dani, MarijanaKolevska и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 11. lovestoneddd

  lovestoneddd Популарен член

  Се зачлени на:
  14 април 2018
  Пораки:
  3.450
  Допаѓања:
  33.412
  Пол:
  Женски
  Така еее, од 20 секунди бар до 30 да стигнат :whew:
   
  На VoodooGirl и DAngel им се допаѓа ова.
 12. mentalmk

  mentalmk Активен член

  Се зачлени на:
  12 декември 2018
  Пораки:
  70
  Допаѓања:
  225
  Пол:
  Машки
  Да не бидат од 20 на 2 тоа е проблемот :)
   
 13. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.936
  Допаѓања:
  45.348
  Не верувам дека на дечко ти ке му дојде лошо :Dно сепак разговарај прво со него па после може да барате уште една девојка 8-|
   
  На makedon81 и LiliBoz им се допаѓа ова.
 14. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  572
  Пол:
  Машки
  Како бе никој/а не бара секс во тројка со уште еден дечко !? :P :D
   
  На bibiiii, tessie, WildMk и 4 други им се допаѓа ова.
 15. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.936
  Допаѓања:
  45.348
  Има бе и такви, како не
  Само не знам кај се :?:
   
  На WildMk, makedon81 и Hristov им се допаѓа ова.
 16. LiliBoz

  LiliBoz Популарен член

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.225
  Допаѓања:
  132.003
  Пол:
  Женски
  Он битно се изјасни..
   
  На makedon81 и Kukla994 им се допаѓа ова.
 17. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  572
  Пол:
  Машки
  Стварно ајде баш да видиме :)
  Девојки повеќе сакате секс во тројка со уште една жена или со уште еден маж !? :D
   
  На WildMk му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Hristov

  Hristov Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 март 2015
  Пораки:
  234
  Допаѓања:
  572
  Пол:
  Машки
  И така и така во сите комбинации :*
   
 19. Wallker

  Wallker Активен член

  Се зачлени на:
  8 декември 2018
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  83
  Пол:
  Машки
  тешко прашање и постави да знаеш :D
   
  На LiliBoz му/ѝ се допаѓа ова.
 20. joy1

  joy1 Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  16.498
  Допаѓања:
  245.115
  Пол:
  Женски
  ти сакаш со уште една жена или со уште еден маж?
   
  На WildMk, g8lQQk, lovestoneddd и 2 други им се допаѓа ова.