Секс во тројка

Дискусија во 'Секс' започната од butterfly89, 1 февруари 2010.

?

Би пробале ли секс во тројка?

 1. Да, со уште еден маж

  321 глас(а)
  18,2%
 2. Да, со уште една жена

  534 глас(а)
  30,3%
 3. Не, никогаш

  821 глас(а)
  46,6%
 4. Веќе сум пробала

  86 глас(а)
  4,9%
 1. Ivpee

  Ivpee Нов член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  15
  Razgovaravme i sekako deka mu se dopadna no nekako ne ide rabotava so devojkive ili nema ili se sramat :P
   
  На Anabella13, rromanticen, didisi и 2 други им се допаѓа ова.
 2. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.512
  Допаѓања:
  140.901
  Пол:
  Женски
  И дое на форум да бараш?
   
  На Alisa22 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ivpee

  Ivpee Нов член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  15
  Kade gledas deka baram? :/
   
 4. LiliBoz

  LiliBoz Форумски идол

  Се зачлени на:
  13 јули 2017
  Пораки:
  8.512
  Допаѓања:
  140.901
  Пол:
  Женски
  Не бараш?
   
 5. Ivpee

  Ivpee Нов член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  15
  Sekako deka baram no ne tuka tuka si pobarav sovet samo.
   
  На Anabella13, didisi, Brinetka и 3 други им се допаѓа ова.
 6. Kukla994

  Kukla994 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 ноември 2014
  Пораки:
  3.943
  Допаѓања:
  45.380
  Мене искрено доволен ми е маж ми :angel: :sweat: :inlove:
  За вас не знам :$

  Така да од мене само совет, а дека ке дојдам, слабо -скоро ич :/
   
  На Tajnaotrovna и LiliBoz им се допаѓа ова.
 7. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.689
  Пол:
  Женски
  Откако сум овде ми пишаа неколку девојки едни за да одам со нив други за да дојдат со мене така да секако ќе се најде:nod:
   
  На rromanticen, didisi и makedon81 им се допаѓа ова.
 8. piksooki

  piksooki Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2015
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  9.689
  Пол:
  Женски
  Јас би сакала со уште една жена да биде малку разновидно за мене
   
  На Anabella13, rromanticen, didisi и 7 други им се допаѓа ова.
 9. Amateur

  Amateur Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  292
  Пол:
  Машки
  МЖМ
   
  На rromanticen, WildMk и Wallker им се допаѓа ова.
 10. leo04

  leo04 Нов член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2019
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  16
  Пол:
  Машки
  кога бевме на одмор со жена ми во франција (тогаш дечко и девојка) во еден бар една сама се понуди со тоа што имаат и дејт апликациии каде што се бара трета жртва :) Мислам дека беше слика да ставите како пар и можат да ве аднуваат. Само што за машките да знаат не е како во порно филмовите и не е баш и нешто wow. Би препорачал да се проба зошто да не, само малце може и чудно да е доколку правите со партнерот со коишто сте заедно долго време. А колку и да користите заштита кога сте со непознати секогаш постои страв од STD. За кај нас искрено незнам како е ама вреди да се проба
   
  На didisi и Amateur им се допаѓа ова.
 11. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.442
  Јас сакам со двајца мажи.
   
  На Anabella13, Kimberly11, rromanticen и 11 други им се допаѓа ова.
 12. Rabbit 97

  Rabbit 97 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2019
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  489
  Bi probala ...no imam strav od prenoslivi bolesti
   
  На Kire i Dani, Veronica^^, didisi и 4 други им се допаѓа ова.
 13. Amateur

  Amateur Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2016
  Пораки:
  230
  Допаѓања:
  292
  Пол:
  Машки
  Секој разумен има.
  Нормално е тоа.
  Тој што ебе не фаќа болест, тој што не ебе фаќа.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Rabbit 97

  Rabbit 97 Активен член

  Се зачлени на:
  13 септември 2019
  Пораки:
  203
  Допаѓања:
  489
  Znaci mislenjeto mi e podeleno ...sepak vo fantaziite sekoj bi pomislil no sepak mozi i doverbata da se upropasti mozi vrska od nekolku godini da zavrsi a i znaeme site deka kondomite ne nudat 100% zastita
   
  На jasbi и Кавалер им се допаѓа ова.
 15. Alisa22

  Alisa22 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2017
  Пораки:
  1.793
  Допаѓања:
  9.867
  Пол:
  Женски
  Со уште еден маж .
   
  На rromanticen, Šaim-se, Amateur и 6 други им се допаѓа ова.
 16. Dyzen

  Dyzen Активен член

  Се зачлени на:
  1 ноември 2019
  Пораки:
  14
  Допаѓања:
  42
  Пол:
  Машки
  Би учествувал, но само со рандом луѓе и ако сум single.
  Не е must.

  Неќам да ја шернувам мојата сакана, а ни таа неќе, тоа што го имаме е повеќе и од доволно.
   
  На didisi и Sejfullai им се допаѓа ова.
 17. Компир Манџа

  Компир Манџа Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2019
  Пораки:
  998
  Допаѓања:
  1.775
  Пол:
  Машки
  Чудно ми е ова, ама би пробал чисто информативно да видам како е.
   
  На Desi1991k му/ѝ се допаѓа ова.
 18. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.442
  Значи би изневерил?
   
 19. Sejfullai

  Sejfullai Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2019
  Пораки:
  850
  Допаѓања:
  12.903
  Пол:
  Женски
  Па кажа дека би само ако е сингл.
   
  На candy.cane, cresa-jagoda и WildMk им се допаѓа ова.
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  14.830
  Допаѓања:
  140.442
  my bad... слепа сум |(