Секс заради секс или заради оргазам?

Дискусија во 'Секс' започната од Victorya, 9 јануари 2010.

 1. Херкул

  Херкул Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  332
  Допаѓања:
  1.275
  Пол:
  Машки
  Сексот е совршено комплетен кога има:
  Флертување
  Страсни погледи
  Сексуална тензија
  Предигра
  Страст
  2 оргазми
  Пауза
  И пак од поново.
   
  На Oscar Lady, cavalli и butterfly* им се допаѓа ова.
 2. aleks blond

  aleks blond Активен член

  Се зачлени на:
  27 февруари 2016
  Пораки:
  73
  Допаѓања:
  53
  Пол:
  Машки
  barajmu vtora partija i resena rabota ako ne svrsis i vo vtorata treta mora da se pokaze:) ako ne togas ima opcija svaler :)
   
 3. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  460
  Допаѓања:
  962
  Пол:
  Женски
  Секс без оргазам не е секс .. Секако дека заради оргазам .. :inlove:
   
  На goran20, hunter26, Роберт 7 и 4 други им се допаѓа ова.
 4. elenkata20

  elenkata20 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2016
  Пораки:
  195
  Допаѓања:
  230
  Пол:
  Женски
  Потполно се согласувам ама чудна работа хаха кога свршувам јас абе ми иде сите ги сакам оноа незнам како да ви објаснам ..летам сакам уште мн сила добивам .. :D и после бек ин ријалити ..само него си го сакам најногу :)
   
  На Maca_<3, the drummer и BoyL им се допаѓа ова.
 5. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Секс не е секс ако не свршите и двајцата, според мене е така... :inlove:
   
  На cavalli, Incule, aleks blond и 2 други им се допаѓа ова.
 6. Catnight

  Catnight Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  690
  Ќе се палам со бензин, 19 години сеуште не сум добила оргазам, и некогаш срам ми е од дечкото, тој сака ја не знам, ми доваѓа и оп ништо. CRI EVRITAJM FML. Битно е дека уживаме и двајцата, и секогаш после секс ми тече бело и останува на него пред да се избрише :rofl:
   
  На Avokado му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mariatim

  mariatim Популарен член

  Се зачлени на:
  29 април 2010
  Пораки:
  1.077
  Допаѓања:
  12.439
  Пол:
  Женски
  :bandit::tmi:
   
  На joy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Maca_<3

  Maca_<3 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 мај 2016
  Пораки:
  150
  Допаѓања:
  455
  Пол:
  Женски
  Епа тогаш кога ти доваѓа опуштисе,забрзајте темпо и оп ќе дојде. :P :lol:
   
 9. Catnight

  Catnight Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 јули 2016
  Пораки:
  275
  Допаѓања:
  690
  Не сум уште прецизна хаха, но ќе пробам. ВЕТУВАМ! :lol:
   
  На Maca_<3 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Incule

  Incule Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2015
  Пораки:
  354
  Допаѓања:
  285
  Пол:
  Женски
  Ради оргазам,многу е убаво кога ке доживееш
   
 11. Liu

  Liu Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2016
  Пораки:
  338
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Женски
  Сеκс заρади целоκупното уживање κое го дава самото дејствување κρунисано многу ноρмално со оρгазам ;);)
   
  На Згодно Момче и BoyL им се допаѓа ова.