1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на матурска вечер?

Дискусија во 'Секс' започната од Julie15, 11 мај 2010.

 1. Julie15

  Julie15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  Што мислите за Сексот на матурската вечер ? Јас се мислам дали да пробам ?
   
 2. aaaaa

  aaaaa Популарен член

  Се зачлени на:
  9 април 2010
  Пораки:
  739
  Допаѓања:
  1.215
  Пол:
  Женски
  ако немаш момче и ако некој ти се свиѓа пробај..јас не би пробала зш имам момче и мн го сакам и не сакам за ништо на светот да го изневерам.ама ти ако си слободна пробај види и пиши ни како си помина..
   
 3. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  pa ne e poentata da napravis nesto kolku da napravis,tuku toa da se sluci neplanirano
   
  На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
 4. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Некој многу гледа американски тинејџ филмови...
   
  На eyesore, Alexandraaa123, ЈеленаЏиш и 8 други им се допаѓа ова.
 5. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.924
  Не е финтата да го планираш , а ако имаш дечко , не ни помислувај на тоа , поготово ако го сакаш .. На филм е полесно и како да е без последици .. Ама не знам колку е така и во реалноста :)
   
 6. irenna

  irenna Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  3.097
  Допаѓања:
  4.453
  Пол:
  Женски
  Ние матура славевме поинаку, со друшво цела вечер, со многу играње, со многу сликање и многу плачење. Сега може се прославува со секс па и некое клипче ако излезе ;)
  Ако сакаш секс не мора на матурската вечер, некој друг ден организирајте си убава вечера или убав провод со друштвото и на крај како јаготка на шлагот имајте секс со дечко ти :^) за секс со дечко збориме, така ? Не збориме за секс за една ноќ .
  Матурската вечер нека биде само твоја и доста гледате амерички глупости :D
   
  На lovely-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  :rofl: :rofl: Е истово го помислив. Па и насловов на темава. Без навреда за авторот, ама многу глупаво. Па ајде да отвориме тема СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА АПСОЛВЕНТСКА, СЕКС НА ЕКСКУРЗИЈА, СЕКС НА СВАДБАТА ОД БРАТУЧЕД ТИ...
  Каков бре секс на матурска вечер? Така ли си замислувате прослава на матурска вечер? Така ли се прославува на некој начин зрелост и завршување на една етапа од својот живот?
  И да имав дечко кој исто така би бил матурант, не би имала секс на матурската вечер. Ќе си ја прославам со друштвото од клас пошо после којзнае дали ќе успееме пак да се собереме. За секс има време. Матурска вечер е ЕДНА и треба достојно да се прослави.
   
  На Capricorn96, Twinkles, Busavka.93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 8. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Зашто сите мислите дека темава се однесува за секс со дечкото кога јас мислам дека се однесува за секс за една вечер? ако е за со дечко зашто треба тоа да се праша? И не, не одобрувам, особено не ако имаш дечко, јас на пример никогаш не би му го приредила тоа на дечко ми...
  А дечко ми многу се плаши од горенаведенава ситуација, а не ни знам зошто. Не ми верува кога сум пијана :lol:
   
 9. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Значи ти ги обожавам ваквиве коментари луда си :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 10. newring86

  newring86 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  678
  Допаѓања:
  882
  c c c c c c c :fubar: :o :o секс на матурска - каква глупост !!! :fubar: прво-Ја не гледам апсолутно ништо феноменално у тоа да најмалку 200 матуранти полнат уста која со кој легнала вечерта. И додека машките ке бидат јаки фраери-вие девојчиња лепете си етикети :x :x каде бе со тој памет!!!!

  друга работа-пошто претпоставува дека мислиш на секс со БИЛО КОЈ ( да беше со дечко сигурно немаше да отвараш ваква тема ), биди сигурна дека колку и да ти изгледа тоа возбудливо сега, кога ке го сретнеш вистинскиот дечко, од дното на душата ке се каеш што привилегијата да ти биде прв била дадена поради забава.

  а у случај пак да збориме за личност што веке имала барем неколку секс партнери до сега, ондак фурај цуро-матура, послематура, одмор...екскурзија :geek:

  како и да е - мене темава ми е скроз недорасната и незрела....
   
  На lovely-girl му/ѝ се допаѓа ова.
 11. maca.81

  maca.81 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2010
  Пораки:
  114
  Допаѓања:
  20
  Неееее, никако, пошто сум малце постара од вас, ја имам поминато матурата, оваа година ми е 10 годишнина, мислам дека матурата кај нас не е до току помпезна како што ја доживуваме сите пред да се случи, да-убава забава ама повеќе како свадба без невеста :D .
  Ќе ја пројдете и вие и ќе видите.
  А за сексот, никако, не е ни време ни место за таков чин а поготово не ако е само за една вечер и со некој помалку познат човек. Дефинитивно мислам дека тоа е само пренадувано во филмовите „леле ако не легнам со некого ништо од матурата“. Апсурдна глупост.
  Убав провод на матурата и пишете кој како си поминал :*
   
 12. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
  Ме изнасмеа беееееееееееее :rofl: :rofl: :rofl:
  Иначе имаш поздрав од дечко ми за постов :D :D
   
 13. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
  ^ :lol: Фала цуци. Поздрави го и ти од мене и кажи му да не сумља многу многу во тебе :*
   
 14. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  :D :D е ова хипице беше врв :D а и да, некој ептен се соживува со америчките филмови, алооооо :rofl: :rofl:
   
 15. Go-Girl

  Go-Girl Популарен член

  Се зачлени на:
  22 ноември 2009
  Пораки:
  3.712
  Допаѓања:
  3.988
  :lol: ајде може!!!!!
  фала за идејава :P :P :P само да видам со кој ќе ја реализирам :$ :!:

  што се однесува за матура + секс.....па добро бе ако сакаш пробај твое си е....јас не би т.е. немав такви активности за матурата и кога би била пак матурантка нема да имам :lol:

  сакав да те прашам Јуле15 дали врз основа на нашите мислења (гласања) дали да имаш или немаш секс за време на матура ќе ја донесеш одлуката???
  сепак мислам прашањево е премногу субјективно и интимно за да се реши според туѓите размислувања и совети :^)
   
 16. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  девојкиииии :$ јас морам да си признаам дека за време на матурската вечер имав секс, дааа сега се сетив :lol: ама со дечко ми :D им ја киднав на половина саат и убаво ми беше. :rofl: а онака ептен по америчко :D , за една вечер, со непознат дечко, неееее :puke:
   
 17. Krisi

  Krisi Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  408
  Допаѓања:
  152
  Секоја чест на коментаров. А за незрела и недорасната тема, што да ти кажам, ги има многуу по форумов.Читаш и не ти се верува што читаш.
   
 18. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  ako si imam decko zasto da ne,ama duri i togas ne mi se svigja da e planirano,a ako nemam tuku biram vecerta aj so nekoj e nemam komentar
   
 19. Lizalka

  Lizalka Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2010
  Пораки:
  2.004
  Допаѓања:
  93
  Добра идеја ми даде бројче :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 20. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.793
  Допаѓања:
  65.508
  Пол:
  Женски
  Е од мојот секс на апсолвентска вечер не бидува ништо...добив :( :^)