1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на матурска вечер?

Дискусија во 'Секс' започната од Julie15, 11 мај 2010.

  1. Julie15

    Julie15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 февруари 2010
    Пораки:
    3
    Допаѓања:
    0
    Што мислите за Сексот на матурската вечер ? Јас се мислам дали да пробам ?
     
  2. aaaaa

    aaaaa Популарен член

    Се зачлени на:
    9 април 2010
    Пораки:
    737
    Допаѓања:
    1.214
    Пол:
    Женски
    ако немаш момче и ако некој ти се свиѓа пробај..јас не би пробала зш имам момче и мн го сакам и не сакам за ништо на светот да го изневерам.ама ти ако си слободна пробај види и пиши ни како си помина..
     
  3. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    pa ne e poentata da napravis nesto kolku da napravis,tuku toa da se sluci neplanirano
     
    На Twinkles му/ѝ се допаѓа ова.
  4. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.790
    Допаѓања:
    65.498
    Пол:
    Женски
    Некој многу гледа американски тинејџ филмови...
     
    На eyesore, Alexandraaa123, ЈеленаЏиш и 8 други им се допаѓа ова.
  5. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Не е финтата да го планираш , а ако имаш дечко , не ни помислувај на тоа , поготово ако го сакаш .. На филм е полесно и како да е без последици .. Ама не знам колку е така и во реалноста :)
     
  6. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.453
    Пол:
    Женски
    Ние матура славевме поинаку, со друшво цела вечер, со многу играње, со многу сликање и многу плачење. Сега може се прославува со секс па и некое клипче ако излезе ;)
    Ако сакаш секс не мора на матурската вечер, некој друг ден организирајте си убава вечера или убав провод со друштвото и на крај како јаготка на шлагот имајте секс со дечко ти :^) за секс со дечко збориме, така ? Не збориме за секс за една ноќ .
    Матурската вечер нека биде само твоја и доста гледате амерички глупости :D
     
    На lovely-girl му/ѝ се допаѓа ова.
  7. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    :rofl: :rofl: Е истово го помислив. Па и насловов на темава. Без навреда за авторот, ама многу глупаво. Па ајде да отвориме тема СЕКС ЗА ВРЕМЕ НА АПСОЛВЕНТСКА, СЕКС НА ЕКСКУРЗИЈА, СЕКС НА СВАДБАТА ОД БРАТУЧЕД ТИ...
    Каков бре секс на матурска вечер? Така ли си замислувате прослава на матурска вечер? Така ли се прославува на некој начин зрелост и завршување на една етапа од својот живот?
    И да имав дечко кој исто така би бил матурант, не би имала секс на матурската вечер. Ќе си ја прославам со друштвото од клас пошо после којзнае дали ќе успееме пак да се собереме. За секс има време. Матурска вечер е ЕДНА и треба достојно да се прослави.
     
    На Capricorn96, Twinkles, Busavka.93 и 1 друга личност им се допаѓа ова.
  8. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Зашто сите мислите дека темава се однесува за секс со дечкото кога јас мислам дека се однесува за секс за една вечер? ако е за со дечко зашто треба тоа да се праша? И не, не одобрувам, особено не ако имаш дечко, јас на пример никогаш не би му го приредила тоа на дечко ми...
    А дечко ми многу се плаши од горенаведенава ситуација, а не ни знам зошто. Не ми верува кога сум пијана :lol:
     
  9. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Значи ти ги обожавам ваквиве коментари луда си :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  10. newring86

    newring86 Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    678
    Допаѓања:
    882
    c c c c c c c :fubar: :o :o секс на матурска - каква глупост !!! :fubar: прво-Ја не гледам апсолутно ништо феноменално у тоа да најмалку 200 матуранти полнат уста која со кој легнала вечерта. И додека машките ке бидат јаки фраери-вие девојчиња лепете си етикети :x :x каде бе со тој памет!!!!

    друга работа-пошто претпоставува дека мислиш на секс со БИЛО КОЈ ( да беше со дечко сигурно немаше да отвараш ваква тема ), биди сигурна дека колку и да ти изгледа тоа возбудливо сега, кога ке го сретнеш вистинскиот дечко, од дното на душата ке се каеш што привилегијата да ти биде прв била дадена поради забава.

    а у случај пак да збориме за личност што веке имала барем неколку секс партнери до сега, ондак фурај цуро-матура, послематура, одмор...екскурзија :geek:

    како и да е - мене темава ми е скроз недорасната и незрела....
     
    На lovely-girl му/ѝ се допаѓа ова.
  11. maca.81

    maca.81 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 февруари 2010
    Пораки:
    114
    Допаѓања:
    20
    Неееее, никако, пошто сум малце постара од вас, ја имам поминато матурата, оваа година ми е 10 годишнина, мислам дека матурата кај нас не е до току помпезна како што ја доживуваме сите пред да се случи, да-убава забава ама повеќе како свадба без невеста :D .
    Ќе ја пројдете и вие и ќе видите.
    А за сексот, никако, не е ни време ни место за таков чин а поготово не ако е само за една вечер и со некој помалку познат човек. Дефинитивно мислам дека тоа е само пренадувано во филмовите „леле ако не легнам со некого ништо од матурата“. Апсурдна глупост.
    Убав провод на матурата и пишете кој како си поминал :*
     
  12. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
    Ме изнасмеа беееееееееееее :rofl: :rofl: :rofl:
    Иначе имаш поздрав од дечко ми за постов :D :D
     
  13. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ :lol: Фала цуци. Поздрави го и ти од мене и кажи му да не сумља многу многу во тебе :*
     
  14. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    :D :D е ова хипице беше врв :D а и да, некој ептен се соживува со америчките филмови, алооооо :rofl: :rofl:
     
  15. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    :lol: ајде може!!!!!
    фала за идејава :P :P :P само да видам со кој ќе ја реализирам :$ :!:

    што се однесува за матура + секс.....па добро бе ако сакаш пробај твое си е....јас не би т.е. немав такви активности за матурата и кога би била пак матурантка нема да имам :lol:

    сакав да те прашам Јуле15 дали врз основа на нашите мислења (гласања) дали да имаш или немаш секс за време на матура ќе ја донесеш одлуката???
    сепак мислам прашањево е премногу субјективно и интимно за да се реши според туѓите размислувања и совети :^)
     
  16. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    девојкиииии :$ јас морам да си признаам дека за време на матурската вечер имав секс, дааа сега се сетив :lol: ама со дечко ми :D им ја киднав на половина саат и убаво ми беше. :rofl: а онака ептен по америчко :D , за една вечер, со непознат дечко, неееее :puke:
     
  17. Krisi

    Krisi Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    408
    Допаѓања:
    152
    Секоја чест на коментаров. А за незрела и недорасната тема, што да ти кажам, ги има многуу по форумов.Читаш и не ти се верува што читаш.
     
  18. femina90

    femina90 Популарен член

    Се зачлени на:
    25 декември 2009
    Пораки:
    3.997
    Допаѓања:
    2.345
    ako si imam decko zasto da ne,ama duri i togas ne mi se svigja da e planirano,a ako nemam tuku biram vecerta aj so nekoj e nemam komentar
     
  19. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Добра идеја ми даде бројче :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
     
  20. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.790
    Допаѓања:
    65.498
    Пол:
    Женски
    Е од мојот секс на апсолвентска вечер не бидува ништо...добив :( :^)