1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на матурска вечер?

Дискусија во 'Секс' започната од Julie15, 11 мај 2010.

  1. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Не се секирај, ќе надокнадите :lol: :lol:
     
  2. WomanInLove

    WomanInLove Истакнат член

    Се зачлени на:
    24 ноември 2009
    Пораки:
    717
    Допаѓања:
    267
    Пол:
    Женски
    А каде е џули15 да каже што одлучила, дали ќе има секс на матурската или не? И дали тоа ќе биде со дечко или со било кој ? :lol: :lol: :lol: ц ц ц, свашта има :D
     
  3. Bright

    Bright Популарен член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    2.547
    Допаѓања:
    5.516
    Навистина сум среќна што постојат лица како џули15 кои се премногу интелигентни и зачудувачки креативни. Ни на крај памет немаше да се сетам дека мојата матурска вечер можам да ја поминам нестандартно, односно дека можам да се сексам во вецето или ете можеби на балконот, што знам може и во автобус додека одиме сите во хотелот... ах.. одвај чекам - знам дека ќе е лудница и дека ќе бидам во тек со американските филмчиња. АХ!
    БЛАГОДАРАМ ЗА ИДЕЈАВА!
     
  4. Hipica

    Hipica Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 декември 2009
    Пораки:
    14.369
    Допаѓања:
    14.818
    ^ :D :D :D :D :D :D Браааааааајт. Срце си :* :*
    Абе можда порано си ја прославила матурата, а ние тука се трескаме на вакви или такви теми :lol:
     
  5. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988

    не бе Хипи ние само си развивме дискусија и КРЕАТИВНО си се изразуваме....што би било кога би било.... :rofl: :rofl: :rofl:
    голема благодарност до афрорката на темата што не поттикна да размислуваме во таа насока :!:
     
  6. 2468

    2468 Популарен член

    Се зачлени на:
    23 декември 2009
    Пораки:
    4.497
    Допаѓања:
    2.836
    Пол:
    Женски
    и да ги прошириме нашите гледања пошироко, па нели во европа сакаме да влеземе :rofl:
     
  7. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    На матура нема време за секс, прво дома гости доаѓаат уште во 6, во 10, 11 хотел, до3, во 3 во некоја кафана до утро, (ние после бевме кај класната дома) и утрото во школо со музика, да губат малите часови малце :lol: .
     
  8. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.795
    Допаѓања:
    65.512
    Пол:
    Женски
    Саншајн кога се сака се се може. Па не мора да идеш у кафана. На една партија, па после може така освежена да се продужи :D
    И во Америка ќе влеземе вака, не само во Европа 8)
     
  9. Krisi

    Krisi Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 јануари 2010
    Пораки:
    408
    Допаѓања:
    152
    Епа како нема. А кај класната дома??? Perfect...... :lol: :lol:
     
  10. Sunshine88

    Sunshine88 Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2010
    Пораки:
    1.533
    Допаѓања:
    581
    ха ха ха ха видиш не ми текна 36 торнада, изморени, прегладнети, хммм храна сексссссссссс топ, а за да не отидеш у кафана туку на партија секс, ке видиме после некоја чашка алкохол....јас како што приметив пред 4 години кај мене на матура, никој не фалеше у кафана, е сеа падна некое мување....... :lol:
     
  11. veri

    veri Популарен член

    Се зачлени на:
    14 јануари 2010
    Пораки:
    3.061
    Допаѓања:
    1.477
    :) И ние прво во ресторан славевме до кај 3, па после во кафана до сабајле, па накај 7 во школо со свирачи :) И исто никој не фалеше :) ама во мојата генерација речиси сите беа парови, секој одеше со некој школски и тоа долги врски. Можеби затоа не ни било интересно да се искрадеме на пола саат за да имаме односи, можејќи тука да си уживаме со друштвото :) Таа вечер наместо да ја паметиш по славење со школските, ти да се буташ по вециња |( па и фустанот да си го испрљаш нееее :D Со дечкото ќе имате време секоја вечер за секс, ама така собрани со сите школски цела генерација, само таа вечер ти е таква.
     
  12. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    Аман бе, секс на матура?! Како прво, рачунај со кого се си учела за тие 4 год ако за тоа време не си направила ништо на матура ли ти текна? Мислам глупост! На матура треба да уживаш(не сексуално), последна вечер со школски, и сите тие сентиментални stuff, ти ли на секс ќе мислиш тогаш??!!
    Иначе алал да им е на американците, колку успешно ја шират својата пропаганда ра расипништво, преку секси глумци, стварно знаат да ги изманипулираат недораснатите тинејџерсkи мозочиња :handshake: :)
     
  13. irenna

    irenna Популарен член

    Се зачлени на:
    1 декември 2009
    Пораки:
    3.097
    Допаѓања:
    4.453
    Пол:
    Женски
    Апсолутно се согласувам со тебе, мене ни на крај памет не ми беше да имам секс на матурската вечер , па ни на апсолвентската вечер.
     
  14. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    да си ја поправам печатнава грешка од сношти...АВТОРКАТА*
     
  15. yummy

    yummy Истакнат член

    Се зачлени на:
    14 април 2010
    Пораки:
    319
    Допаѓања:
    49
    а баш сакав да те пријавам во групата правопис, ама ништо ме зезна :D :D :D (мала шала) ;)
     
  16. Lizalka

    Lizalka Истакнат член

    Се зачлени на:
    29 јануари 2010
    Пораки:
    2.004
    Допаѓања:
    93
    Многу ме интересира шо бидна со сексов? се ќаривте? ;)
     
  17. Go-Girl

    Go-Girl Популарен член

    Се зачлени на:
    22 ноември 2009
    Пораки:
    3.712
    Допаѓања:
    3.988
    многу ми се спиеше кога го пишував и ги збркав буквите на тастатура :$ :$ :$
    печатна грешка беше, не правописна :lol:

    туку и јас сакам да знам што бидна со сексот...дали падна тура секс на екс на матурата???
    и се надевам ако го имало со заштита бил :f: :f: :f:
     
  18. plavusha

    plavusha Истакнат член

    Се зачлени на:
    5 август 2010
    Пораки:
    264
    Допаѓања:
    124
    може зошто да не :rofl:
     
  19. lovely-girl

    lovely-girl Популарен член

    Се зачлени на:
    8 септември 2010
    Пораки:
    617
    Допаѓања:
    653
    Пол:
    Женски
    Cc po glupa tema neam do sega procitano pa kaj ime pametov na ovie devojki ???? Nevinosta se cuva za da ja dades na nekoj poseben vo zivotot, nekoj sto ke go sakas, sto ke postoi hemija megu vas ,, a ne na nekoj od ulica... ako taa resila da ima seks za edna nok sto togas ovde na forum ov pisuva gluposti i se glupira :o poarno molci si za da ne ti se smeat site :o :o ovaa se ziivi gluposto, i bogami se dobieni samo od amerikanskite tin fimovi cc lugee abe kaj otidovme nie ej !!!?!?!?!?
     
  20. princessofthedark

    princessofthedark Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2010
    Пораки:
    1.018
    Допаѓања:
    149
    од тебе си зависи дали сакаш или не