1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на матурска вечер?

Дискусија во 'Секс' започната од Julie15, 11 мај 2010.

  1. Bitter-Sweet

    Bitter-Sweet Форумски идол

    Се зачлени на:
    31 мај 2010
    Пораки:
    13.148
    Допаѓања:
    76.581
    Пол:
    Женски
    Дечко ми сакаше да имаме секс за матурската вечер но јас одбив. Невина бев, не сакав таму и така тоа да се случи. И да, не гледајте многу амерички филмови.
     
    На sugarlips, Роберт 7 и kjukli им се допаѓа ова.
  2. Eva22

    Eva22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2015
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    260
    Пол:
    Женски
    Ne za seks sakav da ve prasam kolku mozat sansite deka planiram partner da mi bide drugar kolku moze da se sluci nesto pa da bideme poveke od drugari ?? dali vecerta go nosi toa ili nemoze , ako ne proba eden da go rasturi drugarstvoto za poveke ili nisto ??

    Po konkretno sakam da prasam mislenje dali na takva nok i prijatelstvata stanuvaat poveke ili nema vrska maturskata vecer ?
     
  3. kikin

    kikin Популарен член

    Се зачлени на:
    4 јуни 2010
    Пораки:
    4.211
    Допаѓања:
    13.861
    Пол:
    Женски
    Ако сакаш ти пријателството да стане нешто повеќе треба да се потрудиш мислам да дадеш некаков знак, инаку ако е чисто другарство ќе си остане другарство. Пример јас бев партнерка со другар према кого немав поинакви симпатии, ваљда ни тој спрема мене немал поинакви симпатии освен другарски, и супер си поминавме на матурска со заебанции пиење играње, ама затоа викам се зависи од тоа што ти чувствуваш. :)
     
    На Eva22 му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Eva22

    Eva22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2015
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    260
    Пол:
    Женски
    Blagodaram mnogu za mislenjeto samo sakav da kazam dali moze situacija da natera deka prv pat pravam matura neli sto e normalno ambient da me ponese nesto takvi raboti pa da se sluci nesto kolku bi bilo mozno zasto do den denes poveketo devojki partnerite im se deckovci a ne drugari ali ima ne vikam ne , rabotata beshe dali moze nesto da pottikne emotivno sto bilo
     
    На Milita18 му/ѝ се допаѓа ова.
  5. Neodlucna

    Neodlucna Популарен член

    Се зачлени на:
    30 септември 2010
    Пораки:
    854
    Допаѓања:
    1.051
    Зошто и до кога со овие коментари „ќе ти лепат етикети“. Уствари гледам и зошто кога уште на нашево поднебје е битно да се изгледа невин а не да СИ невин. Боог да чува значи. Дали за вас е курва секоја што имала секс за една вечер? За мене воопшто не е. Се случува и тоа ако се чувствуваш во моментот дека тоа го сакаш и тој со тебе убаво си проаѓате и што? За да не речат другите нешто (бај д веј зошто некој би знаел ако двајцата знаете што сакате) вие ќе си ја расипувате вечерта. Живејте си бе луѓе, бидете среќни, не живејте за другите.
    За прашањето на Eva22 можеби чим ти паднала на памет идејава да не ти се свиѓа нешто кај него повеќе од другарство. Според мене, ДА, понесуваат чувства тој ден, плус опуштени сите таа вечер, алкохол ако има бетер :), па што, уживај. Освен ако имаш дечко. Глупо е да изневериш само дека ете матура било.
     
    На Mia.MGK, Роберт 7 и theowndemon им се допаѓа ова.
  6. Eva22

    Eva22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    6 август 2015
    Пораки:
    199
    Допаѓања:
    260
    Пол:
    Женски
    Nemam decko zatoa ali neznam ne sum razmisluvala dali go sakam vaka ili kako drugar poveke a i on neznam sto misli . ili da koristam djoker ?
     
  7. ЈеленаЏиш

    ЈеленаЏиш Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 февруари 2015
    Пораки:
    511
    Допаѓања:
    1.890
    Пол:
    Женски
    Како што тргнале работите, темата треба да се прекрсти во „Секс на полуматурска забава“. 8-|
     
    На Amateur, sugarlips, huntelaar и 2 други им се допаѓа ова.