1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Секс за време на менструација???

Дискусија во 'Канта' започната од machenceto96, 19 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. machenceto96

  machenceto96 Активен член

  Се зачлени на:
  13 март 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Дали некој е имал секс за време на менструација? :D
   
 2. eva11

  eva11 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  1.852
  Допаѓања:
  746
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.