Секс за време на менструација

Дискусија во 'Секс' започната од vrgo87, 30 ноември 2009.

 1. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.038
  Допаѓања:
  16.470
  Пол:
  Женски
  Јас сум имала, ама во последните два дена. Тогаш по еднаш на ден ми протекува.
   
 2. babygirl15

  babygirl15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2016
  Пораки:
  93
  Допаѓања:
  167
  Пол:
  Женски
  сум имала, дури и на втор ден :rofl::lol: но, се разбира со добра хигиена ништо не може да биде лошо ;)
   
  На Desi1991k и Petar80 им се допаѓа ова.
 3. k-sweety

  k-sweety Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 март 2013
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  3
  Пол:
  Женски
  Bas sinoka imav I ni bese super sakavme dvajcata zs do vcera eden mesec kako imam ali toa po malku znaci bev na lekar se ispitav se e dobro nema nisto strasno hirmoni dobro no krvarenje ne sopira pijam sega kapki pa ke vidime pozz I ubav den
   
 4. Loollaa1

  Loollaa1 Активен член

  Се зачлени на:
  23 август 2017
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  198
  Пол:
  Женски
  Никогаш сум немала секс за време на менструација, гадно ми е:shake:
   
  На Iva9612, PericaD, kuc и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 5. CrazyGirl15

  CrazyGirl15 Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  2.984
  Допаѓања:
  15.352
  Пол:
  Женски
  Јас ко пукната цевка за водовод сум за време на циклусот :rofl: , така да тешко изводливо е да се има вагинален секс додека имам менструација :| . Само орален :$ со анален и онака сум скарана :D
   
  На kuc и Justicija им се допаѓа ова.
 6. nikolija2

  nikolija2 Активен член

  Се зачлени на:
  23 септември 2017
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  131
  Пол:
  Женски
  не практикувам секс за време на менструација, и плус секогаш има шанси да се остане бремена.
   
 7. Avokado

  Avokado Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2014
  Пораки:
  206
  Допаѓања:
  346
  Дали за време на менструација ако сврши во тебе има шанси за бременост?
   
 8. Elence93

  Elence93 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 декември 2009
  Пораки:
  3.813
  Допаѓања:
  3.020
  Пол:
  Женски
  Да.
   
  На Kolumbo и Avokado им се допаѓа ова.
 9. lilly57

  lilly57 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Женски
  Колкави се шансите за бременост ако имаш секс на 5 ден од менструација и тоа незаштитен однос и со прекината ејакулација 4-5 секунди пред да сврши го извади? Можно ли е да прснало нешо унатре а он да не е се сетил?Како што кажа не сигурен сум дека свршив надвор осетив кога ми идеше и се тргнав и по 5 секунди сврши.? Ве молам за одговор.
   
 10. ladyySi

  ladyySi Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2014
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  739
  Шанси за бременост има секогаш кога не се користи заштита, безразлика дали е за време, пред или после менструација.
   
  На TutiFuti и Kolumbo им се допаѓа ова.
 11. Petra777

  Petra777 Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2015
  Пораки:
  2.523
  Допаѓања:
  28.975
  Пол:
  Женски
  Не и не би имала. За 7дена нема да цркнам сигурно.
  Многу е нехигиенски. :tmi:
   
  На hunter26, lost123 и TutiFuti им се допаѓа ова.
 12. TutiFuti

  TutiFuti Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2010
  Пораки:
  2.644
  Допаѓања:
  24.607
  Пол:
  Женски
  Можеби еднаш или двапати во животот и тоа ми е било последите денови од менс.
   
  На SummerGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 13. lilly57

  lilly57 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јануари 2018
  Пораки:
  259
  Допаѓања:
  185
  Пол:
  Женски
  А може да прсни нешто без да осети пред да сврши? мислам дека сега сум во тотална забуна оти порано го вадеше па по 5 7 минути свршуваше, а сега секунди :worried:.
   
 14. Lolo5

  Lolo5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 септември 2017
  Пораки:
  508
  Допаѓања:
  780
  Пол:
  Женски
  Што велите за орален секс за време на менструација? :rofl::rofl::rofl:
   
  На WildMk и SummerGirl им се допаѓа ова.
 15. SummerGirl

  SummerGirl Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 март 2010
  Пораки:
  11.038
  Допаѓања:
  16.470
  Пол:
  Женски
  Ноу, ноу. (facepalm) Ми се гади од самата помисла.
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.
 16. -Buba-

  -Buba- Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 февруари 2018
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  480
  Пол:
  Женски
  Не би практикувала, нехигиенски чин :shake:
   
  На SummerGirl и Lolo5 им се допаѓа ова.
 17. krEM4Eto

  krEM4Eto Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  1.389
  Допаѓања:
  4.234
  Пол:
  Женски
  Па јас да практикувам.. јас него така го задоволувам.. тој мене поинаку :devil:
   
  На diskreten32 и Lolo5 им се допаѓа ова.
 18. cavalli

  cavalli Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 март 2016
  Пораки:
  453
  Допаѓања:
  950
  Пол:
  Женски
  Само со кондом. Сепак нехигенски ми е, но ете кога ни се присакува имаме.
   
  На didisi му/ѝ се допаѓа ова.
 19. didisi

  didisi Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  1.747
  Допаѓања:
  2.755
  Како
   
 20. WildMk

  WildMk Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 април 2018
  Пораки:
  10.953
  Допаѓања:
  96.092
  Е еднаш и тоа ми се има случено.... Мноооогу одамна... Детиште... Сакаше, му дозволив...
   
  На Lolo5 му/ѝ се допаѓа ова.